2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819484 بازدید | 669140 پست
❤❤❤خانما خواهش میکنم هر کی استفاده کرده جواب بده  تو بارداری از کرم انتی فیشر یا انتی هموریید ...

گلم شیافت رو رکتال نذار، واژینال استفاده کن، یه کم به مقعدت از اون کرم آنتی فیشر بزن مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فقط همون اولی که برای دیدن قلبه واژیناله. ❤ منم پیش دکتر طرازی میرم.

خانمی یعنی بقیه سونوهاشو شکمی انجام میده ؟اخه گفت همه سونوهام بجز غربالگری خودم انجام میدم

2731
دختراااا من اومدم😍😍😍😍 سونو شکمی انجام دادم قلبش هم میزد خداروشکر

❤🍀🍃☘ مبارک باشه این تپیدن🐣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام دوستان كسايى كه مشكل انعقادى داشتن علائمى هم داشتن؟  من يك بار خارج رحم شدم يك بارم بتام ...

ببین گلم این که قراره لاپرا بشی خیلی عالیه فقط پزشک حاذق انتخاب کن، و حتما حتما بگو آزمایش های ایمنی و انعقادی بنویسن برات چون سقطهات شاید چند تا دلیل داشته،

زیاد و کم شدن خون پری بیشتر و اغلب علت هورمونی داره، اگر علت انعقادی باشه و لخته و زیاد بیاد بیشتر کمبود فاکتورهای انعقادی هست و رقیق بودن خون که خیلی نگران کننده نیست

سلام عزیزم دکترم دکتر رضا نصر،،،فقط از بیست و یکم دوره پریوده قبلم روزی دو تا استرادیول خوردم

پس سیکل آنتاگونیست شروع کرده برات، ان شاء الله خیره و مامان میشی، گلم این سیکل برای کسایی که ذخیره کم دارن یا ذخیره خیلییییی بالا دارن و احتمال هایپر شدن عالیه، توکل به خدا

2740
اکثر Ivf ایها دخترن دو تا از دوستام با دکتر نصر و طاهری پناه هر دوشون دوقلو دختر باردارن  علتش ...

منم بتای اولم چهار هزار و خورده ای بود و بتای دوم ۱۲ هزار و خورده ای....

دوقلو بودن.البته یدونشون از پیشم رفت و الان یه دخمل مامانی دارم.🍀

ولی حسم میگه اونیم که رفت دخمل بود❤🐣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نگران نباش انشاءالله دوشنبه میری و همه چی خوبه

شما بهداشت رفتین برا گوش دادن ضربان قلب ؟ شما حرکتو احساس میکنین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
دارم ولی خیلی کم اما برای دخترم تا یکماه درد پری داشتم جوری که مدام میرفتم چک میکردم فکر میکردم پری ...

عزیزم ان شاءالله گل پسر سالم و سلامت بیاری🍃☘🍀

شما بهداشت رفتین برا گوش دادن ضربان قلب ؟ شما حرکتو احساس میکنین ؟

نه من اصلا بهداشت نرفتم هنوز..ولی دکترم خودش چک میکنه..اونهفته برام.چک کرد..دستگاهشم خیلی خوب بود اصلا فشار نمیداد...من حرکت حس نمیکنم فقط گاهی نبض ک اونم دکتر میگه نبض رحم هست..و برا حرکت هنوز زوده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
گلم شیافت رو رکتال نذار، واژینال استفاده کن، یه کم به مقعدت از اون کرم آنتی فیشر بزن مشکلی نداره

🌺🌺

از جلو نميدونم با اينكه دوساعت ميخوابم ، همه اش ميريزه بيرون ، ولي فعلا چاره اي نيست انگار😵

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706