2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829394 بازدید | 669699 پست
من ب کمپلکس  و ویتامین د رو به دستور دکتر  و زینک پلاس و کیوتن پلاس رو هم خودم میخورم فول ...

نه عزیزم من هم ۱ داشتم که از هفته های ۱۵ اینا قطع شد...فکرکنم توی شرایط خاصی فولیک ۵ میدن.مثلا اگه قبلش اصلا استفاده نکرده باشی...من خیلی وقت بود فولیک اسیدو میخوردم.چون سه ماه انتقالم عقب افتاد.ولی به همه دوستامم همین دز فولیک رو دادن

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❤❤❤خانما خواهش میکنم هر کی استفاده کرده جواب بده 

تو بارداری از کرم انتی فیشر یا انتی هموریید استفاده کردین 

من قبل بارداری این مشکل و داشتم الانم به خاطر شیاف یکم زخم شده مقعدم 

اگه یه شب انتی فیشر بزنم خوب میشه 

ولی نمیدونم تو بارداری میشه یانه ؟؟؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728
اکثر Ivf ایها دخترن دو تا از دوستام با دکتر نصر و طاهری پناه هر دوشون دوقلو دختر باردارن  علتش ...

دوست من پسر شد 😉

دختر دایی شوهرم یه پسر یه دختر 

دوست دختر داییم پسر 😁

سلام دوستان

كسايى كه مشكل انعقادى داشتن علائمى هم داشتن؟

من يك بار خارج رحم شدم يك بارم بتام از ٤٠ شد ٨٠ ولى بعدش كم شد با اينكه ساك هم ديده شده بود😞

حالا قراره اى وى اف بشم ولى دكترم آزمايش ها رو برام ننوشته چون يكى از لوله هام هيدو است و قرار لاپاراسكوپى بشم( علت سقط رو مشكل لوله تشخيص داده) بعدش قراره انتقال بدم ولى نگرانم كه مشكل انعقادى يا ايمنى هم داشته باشم

چون ببخشيد پريودهام خيلى لخته داره يعنى ربطى مى تونه داشته باشه به مشكل انعقادى؟ 

لطفا هركى مى دونه جواب بده

2740
سلام پریا جون ،قبل شروع سیکل مهار کننده داشتی؟دکترت کیه؟

سلام عزیزم

دکترم دکتر رضا نصر،،،فقط از بیست و یکم دوره پریوده قبلم روزی دو تا استرادیول خوردم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
دختراااا من اومدم😍😍😍😍 سونو شکمی انجام دادم قلبش هم میزد خداروشکر

عززيززم تبريك ميگم عزيزم. ♥️چند هفته رفتي سونو قلب؟ حالت تهوع هم داري يا نه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

سلام آزی جون خداروشکر😍

الان چندهفتست؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
عززيززم تبريك ميگم عزيزم. ♥️چند هفته رفتي سونو قلب؟ حالت تهوع هم داري يا نه؟ 

عزیزم  شما درد پریودی یا زیر شکم  دارین ؟

میگم دیگه برای ساک و اینا ک نرفتی یهو رفتی قلبشو بشنوی درسته؟ایراد نداره ک من برا ساک و اینا نرفتم؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2706