2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821191 بازدید | 669198 پست
مرسی جواب دادی، منیزیم قرص معمولی ایرانی؟ دوزش چنده؟ بعد از انتقال گفت بخورین یا قبلش شروع کردین؟

من خارجیشو گرفتم که بسته های کوچیکه پودری هستش و روی زبون می ریزم.

عزیزم من بعد از انتقال دارم می خورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من طبیعی شدم سه ماه بعد میکروم شش روز از پریودم گذشت نزدیک ده هزار بود ،دوروز بعدشم شد ۱۷۲۷۰

مبارکت باشه عزیزم

انشالله سالم باشه و پر روزی

پس تیکرت باید ۴ هفته بره جلو مامانی

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
خداروهزار مرتبه شکر ان شالله به سلامتی و راحتی زایمان کنی😘😘

انشاءالله قسمت خودت و همه منتظرا چون خودم دلم شکسته و میفهمم برا همه از خدا میخواستم و میخوام 

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
😘😘😘😍😘😘😍 یه عالمه بوووووس برای دوستای نازنینم که همیشه در حقم لطف دارن. ببخشید که تک تک تشکر ن ...

آزی جون خداروشکر عزیزم😍😍انشاءالله قلبش سالیان سال صحیح و سالم براتون بتپه💕

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ذخیره تخمدانم کم بود همسرمم همه چیش خوب بود فقط مورفولوژیش پنج درصد نرمال بود. نه هیچی جز دعا تو شب ...

فدات شم معلومه قلبت شکسته تو اون شبا...من دقیق شب بیست سوم شب قدر بود که جوابم گرفتم و منفی شد.دو شب قدرش کلی گریه و زاری کردم واسه اینکه آزمایشم مثبت بشه ولی خدا نخواست.شرمنده خدا و حضرت علی ام که شب سوم قدرش به خاطر اینکه جوابم منفی شد با کلی گلایه و بغض خوابیدم و احیا نگرفتم چون خیلی ناراحت بودم.ولی خوش به حال شما که خدا دعات گلچین کرده و قبول کرده.برا منم دعا کن خدا بهم صبر و آرامش بده

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم باشه و پر روزی پس تیکرت باید ۴ هفته بره جلو مامانی

ممنون اولین روز آخرین پریودیمو زدم خودش اونطوری درست کرد😁بلد نیستم چیکارکنم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
ممنونم مهربون البته بتای دختر خیلی بیشتر از بتای پسره ظاهرا  دوستتون قل باقیمونده دختره یا پس ...

عزیم خداروشکر..انشاءالله هر تعداد وجنسیتی ک دوس داری و درتوانت هست خدا بهت بده💕

ولی بنظرمن عدد بتا ب تعدادوجنسیت خیلی مربوط نیست ..بتای روز14من1043بود روز 17هم 5143..یعنی از دوبرابرهم خیلی بیشتر بود..ولی نی نی هم ی دونه بود هم با اینکه بتام بالا بود پسر هست

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
از دکتر نصر راضی نبودین؟ من تعریف سونو سه بعدیش رو خیلی شنیدم میخواستم یه بار واسه سونو پیشش برم.

از سونوش راضی بودم 

پارسال قبل عمل فیبروم رفتم سونوم کرد اندازه و جای فیبرومهارو دقیق گفته بود 

نوشته بود پولبپ و اندومتریوز ندارد که سر عملم مشخص شد نداشتم

ولی من با ازمایشهای کامل رفتم پیشش که ذخیره و lh و fsh ... همراهم بود و خواستم که بعد عمل باهاش ivf کنم

حتی حاضر نشده ازمایشامو ببینه گفت بالای ۴۰ سال رو فقط با تخمک اهدایی قبول میکنم! 

من شرایطمو توضیح دادم و دخیره و lh و fsh رو براش گفتم ولی گفت بیا بنویسم امضا کنم که تو حتی ۲۰ تخمکم بدی همش پوچه! و قطعا جنینی تشکیل نمیشه فقط وقتتو تلف میکنی یکراست بیا واسه اهدایی!!

باز گلی به گوشه جمال دستیار اقصی که پروندمو دید گفت نمیگم غیرممکنه ولی باردار شدن شما با تخمکای خودت شانس خیلی کمی زیر ده درصد داره ولی اینکه بچه زنده بدنیا بیاد احتمالش صفره چون تخمکا ضعیفن در این سن و در هر نوبت پانکچر نهایت یکی دو تا جنین میدی

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
فدات شم معلومه قلبت شکسته تو اون شبا...من دقیق شب بیست سوم شب قدر بود که جوابم گرفتم و منفی شد.دو شب ...

عزیزم میدونم چی میگی منم انتقال ک دادم خییلی دعا و توسل و....

خیلی ام امید داشتم،چقدر رفتم از امام رضا خواستم اما...

خیلی اوضاعم بدبود مامانم خییییلی دلش برام شکسته بود اون خیلی برام دعاکرد،این آخرا بقیه برام دکتر معرفی میکردن مادرهمسرم به فکردکتر برام افتاده بود درصورتی ک من خم به ابرو نیاوردم جلو کسی

عزیزم خدا نگاهمون میکنه مطمئن باش معجزه هم میکنه هنوزم یاد و صحبتای روزای قبل اشکامو درمیاره

دختراااا من اومدم😍😍😍😍 سونو شکمی انجام دادم قلبش هم میزد خداروشکر

تبریک میگم.مبارکههههههههههههههههههههههههههههه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

خانوما من رفتم ازمایشگاه قبلی بتای پنجشنبه ام ۲۵۰ بود امروز بعد از دو روز شده ۳۰۰ متاسفانه رشدش کمه احتمالا همه چی تمومه

الان بیمارستان هم کسی نیس بپرسم

خیلی ناراحتم باید تا فردا صبر کنم

ترو خدا بیخودی امیدوارم نکنید یعنی همه چیز تموم شد

2706