2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821760 بازدید | 669233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز وقت ناهار مامانم اینا ماست و خیار درست کرده بودن توش سیر هم زده بودن با شوید تازه😭😭😭 خیلی ن ...

سه ماه اول فقط خوب نيست بقيه ماهها با تعادل ميشه خورد.

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
عزیزم من تا سماه که هرشب دوتا پروژسترون داشتم. بعد که اونا قطع شد و تبدیل شد ب پرولوتون دوهفته یبار ...

ممنونم ازت مرجان جون.مرسی که با ارامش برام توضیح میدی.اره منم چندجا پرسیدم گفتن اشکالی نداره...خیلیا تا اواخر بارداری دارن حتی...حالا من نمیدونم دیگه چه کارایی باید بکنم که جفتم بره بالا.چون از سونو ان تی که هفته ی ۱۳ رفتم تا هفته ی ۱۹ که رفتم انومالی به خیال خودم خیلی مراعات کردم ولی گفت جفتت هنوزم low lying و یکم پایینه.باید مواظب باشی...وگرنه دیگه از هماتوم نمیترسم،چون فهمیدم برطرف میشه.سونوگرافی بهم گفت مثل زخمیه که داره جوش‌میخوره...و تقریبا نصف شده اندازه ش.بازم ممنون بابت راهنماییت عزیزدل.خدا نی نیتو حفظ کنه برات

راستی گلم شما بخاطر درد و انقباض ایزوپرین داری یا دلیل خاصی داره؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
من قبلا روزی یدونه شیاف داشتم بعد از بستری تو بیمارستان شد روزی 2 تا همراه با آمپول پورلوتون و قرص ا ...

نه عزیزم من که نگفتم خطرناکه!من الان اوایل ماه پنج هستم و معلوم نیست تا کی این وضعیت ادامه پیدا کنه.منظورم برای ماه های بالاتر بود که اونم متوجه شدم هیچ مشکلی نداره.بازم رفتم دکتر  از دکترم میپرسم.عزیزم شما ایزوپرین رو بخاطر چی داشتین؟درد و انقباض داشتی؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2738
آره درسته ولی چرا من یجاهایی خوندم بعضیا بعد عمل بدتر میشه شرایطشون یا اینکه زود بر میگرده

عزیزم من شوهرم واریکوسل خفیف داشت.اونموقع که اصلا اصلا میگفتم اسم ای وی اف رو پیش من نیارین من باید طبیعی باردار شم،به امید اینکه عمل‌واریکوسل روزنه ای باشه برای طبیعی باردار شدنم رفتیم و شوهرم عمل کرد!اما شاید دکترش زیاد خوب نبود کارش،یا واریکوسلش در حدی نبود که برطرف شدنش تاثیری توی اوضاع اسپرم داشته باشه،به هرحال بعد عمل به ما گفتن تا ۶ ماه بعدش امکان بارداری طبیعی هست ولی شوهرم ازمایش داد و دیدیم بهتر نشده!همونطوری مونده بود حتی به مرور بدتر هم شد!حالا اینو نمیگم که بترسینا!اگه میبینی واریکوسل شدید داره شوهرت که دکتر میگه حتما عمل کنه اوضاع بهتر میشه اینکارو بکنین.ولی اگه تصمیمت برای ای وی اف قطعیه و واریکوسل شوهرت خفیفه بنظرم این عمل نمیتونه کارتونو چندان پیش ببره!چون خودمون بعدش پیش هر دکتری رفتیم گفتن کاش عمل نمیکردین.چون اصلا تاثیری نداشته

عزیزم دکتر توکلی چرا گفت پی ار پی برات‌خوب نیست؟ میتونم بپرسم مشکلتون چی بوده؟

اره عزیزم من انعقاد خون دارم و هپارین میزنم گفت ممکن بعدش امبولی بشه خونت یعنی جایی لخته شه و اسیب بزنه به جای دیگه ای 

پی ار پی خوب نیست اما خیلی بچه ها با پی ار پی گرفته 

کلا هر کسی به شرایطش به نسرم خوبه که بره پیش متخصص همون مورد عزیزم💖💖💖💖💖💖

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم