2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812868 بازدید | 668763 پست

بچه ها کسی لنفو تراپی انجام داده.میشه راهنماییم کنین.نمیدونم چرا الکی استرس گرفتم.یعنی تازگی ها اینجوری شدم.حتی آزمایش خون هم با کلی استرس نیرم.

درد داره ؟بعدش عوارض داره؟ممکنه نیاز به همراه داشته باشم؟

منم تابحال همه سونوها و آزمایشات رو با همسرم رفتم. البته جز سلفری که با مترو رفتم تازه😁 خخخخ چه شج ...

کدوم سونوگرافی رفتی عزیزم؟ من واسه این یکی سونو نمیدونم همون صارم برم یا جای دیگه، البته صارم همسرمو راه نمیدن😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگين چيكار كنم حالم بده توروخدا

عزیزم استراحت کن منم دیروز عصر همینطور بودم خوابیدم تا صبح امروز خدا رو شکر قطع شد البته من یه دعوای مفصل همسرم باهام کرده بود لز استرس اینجور شدم ، سعی کن فقط بری رو تخت دراز بکشی البته من یه لیوان آب و نشاسته هم خوردم

اوکی واسه میکرو به ما گفتن نیازی نیست عمل کنه ولی گفتم شاید طبیعی بخوام اقدام کنم حداقل واریکوسلشو ب ...

عزيزم ما هم وقتي بعد از عمل همسرم رفتيم رويان گفتن براي آي وي اف يا ميكرو عمل هم لازم نبوده ولي خوب ديگه همسر من عمل كرده بود قبلش و شايد همون باعث شد بعدش طبيعي هم نتيجه بگيريم .

بگين چيكار كنم حالم بده توروخدا

هیچی عزیزم. فقط خونسرد باش.... اصلا موضوع حاد و عجیبی نیست.... به پشت دراز بکش یه بالشت بذار زیر پات و اگه به دکترت دسترسی داری بهش زنگ بزن ببین بهت شیاف پیشنهاد میده یا آمپول

ولی کاملا نرماله. بیخودی غصه نخوری ها... هیچی نمیشه

سلام بچه ها ماهی اشکال نداره بخورم؟ماهی سالمون که جیوه نداره؟ و با چه ادویه ای گرمش کنم ماهی رو که ض ...

عزيزم ماهي قزل آلا و سالمون ايرادي نداره ، من يه كم ادويه و فلفل ميزنم ، بعدش هم خرما ميخورم .

تا چقدر طبيعيه گريم بند نمياد

روز چندی؟

اون روزایی که من از خونریزیم میگفتم شما تو تاپیک نبودی؟

چند قطره اصلا زیاد نیست. آرامش تو همه چی رو روبراه میکنه اما بخوای به خودت فشار روحی بیاری فاتحه همه وی رو میخونی

خونریزی من اینقدر شدید بود با صدای فش فش ازم خارج میشد. انگار شاهرگ رو قطع کرده بودن

نفس عمیق بکش استراحت کن و مطمئن باش یه اتفاق طبیعیه که از سر خیلیامون گذشته

2706