2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823173 بازدید | 669292 پست
مرجان جون، من واقعا نمیدونستم سیر انقدر بده، خوب شد پستتو دیدم، من چند بار چند حبه سیر گذاشتم رو برن ...

سیر چه ماجرایی شد🙈

منم آش خوردم ،کشک بادمجون..اینا همه سیر داره.

منظور حبه های سیر رو  خالی خالی زیاد بخوری... اونم هرروز...

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم همسر من عمل كرده و عمل باز انجام داده ولي بعدش باز دارو مصرف كرد و اقدام طبيعي داشتيم و آي يو ...

اوکی واسه میکرو به ما گفتن نیازی نیست عمل کنه ولی گفتم شاید طبیعی بخوام اقدام کنم حداقل واریکوسلشو برداره ولی اینطوری که شما گفتید فکر کنم زمان میخواد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
وای نه من امروز اش خوردم با سیر ی بشقابم خوردم🤦‍♀️

بخدا آش اشکال نداره...

اصلا دکتر شاید با توجه به شرایط من گفته سیر نخور..

منم آش زیاد خوردم عزیزم❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
خانوما اینجا کسی شوهرش عمل واریکوسل کرده کدوم روش بهتره میکروسکوپی یا لاپاراسکوپی ؟عمل که کرد چقدر ا ...

معمولا قبل از عمل میگن برین آی وی اف.بعد از عمل برا همسر من شش ماه گفتن دارو مصرف کنه.بعد از شش ماه دیگه نامه نوشت دکترش برا آی وی اف

خودمونم امید داشتیم خوب بشه و بتونیم طبیعی باردار بشیم ولی انگار خدا نمیخواد

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام دوستان من شش هفته رفتم جنین نبود دوباره ۸هفتته رفتم خداروشکر قلبش هم میزد فقظ تعداد ضربان۱۶۷ بو ...

عزیزم خداروشکر 💓💓💓

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزيزم اصلا با همسرت بري اين آزمايش كذايي رو بهتره ، من خودم بيشتر وقتها چون همسرم دخترم رو نگه ميدار ...

منم تابحال همه سونوها و آزمایشات رو با همسرم رفتم.

البته جز سلفری که با مترو رفتم تازه😁 خخخخ چه شجاع بودما..

من همیشه باید نیلو برم انجام بدم و راهمم دوره همون آقای همسر باشه بهتره... منم سابقه دارم پام میرسه آزمایشگاه  بالا میارم🙈🙈🙈

سلام بچه ها ماهی اشکال نداره بخورم؟ماهی سالمون که جیوه نداره؟ و با چه ادویه ای گرمش کنم ماهی رو که ضرر نداشته باشه؟🌺🌺🌺🌺💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2738
به نظرم ازمایشاتو ببر پیش دکتر توکلی تو ابن سینا متخصص آنکولوژی هستن و بهت میگه که مثلا هپارین اینا ...

ممنون عزیزم باشه حتما این سری رفتم میبرم نشون میدم

😍😍خدایا شکرت
قبلا گرفته بودم رو پاکتش نوشته بود ساخت داروسازی ایران هورمون این جدیده نوشته ابوریحان حالا نمی دونم ...

عزیزم اینی که من گرفتم المانیه . واسه شرکت merck.

سلام دوستان من شش هفته رفتم جنین نبود دوباره ۸هفتته رفتم خداروشکر قلبش هم میزد فقظ تعداد ضربان۱۶۷ بو ...

عزیزم خیلیم خوبه.مبارکت باشه❤🍀☘

ذخیره تخمدانت خوب بود که عملت کردن؟ تو پانکچر بعد عمل چند تا تخمک و جنین داشتی؟

قبل عمل از نداده بودم. بدونم خوبه یا نه دکتر بعد عمل بهم گفت ذخیره ات خوبه. حالا احتمالا از روی ازمایش خونی که همون روز قبل عمل ازم‌ گرفتن بهم گفت. ولی فکر کنم به تخمدانها کاری نداره لاپرا که بخواد رو‌ ذخیره اثر بذاره. 

من دوتا پانکچر داشتم که هردوش بعد عملم بود

دفعه اول ۹ تا تخمک داشتم ۸ تا جنین شد.البته فولی ها یکسان رشد نکرده بود و‌ یه تعداد تخمک قبل عمل ازاد شده بود

سری دوم ۱۹  تخمک داشتم.‌۱۲ جنین تشکیل شد برام

بله یادمه من بعد از منفی شدن تا بهمن ماه صبر کردم که برم برای هیسترو بازم انجام ندادم گفتم بعد عید م ...

سيستولي جان مشكل شما چي بود كه ميخواستين ميكرو كنين ًولي طبيعي شد الحمدلله؟

...
آناجون و دوستای مهربونم  من ۱۲ این ماه هیستروسکوپی کردم ۱۶ هم یک سوم آمپول دیفرلین رو زدم امشب ...

عزیزم من هیسترو کردم برای پریود بعدی هم هیچ دردی نداشتم مثل همیشه بودم نگران نباش

2706