2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813143 بازدید | 668777 پست
عزیزمی   ممنونم ...حالا از این به بعد باید  استرس قلب داشته باشیم مگه استرسای ما تموم شد ...

ببین آش کشک خاله تِ بخوری پاتِ نخوری پاتِ

تو که این مسیر رو باید بری ، حالا با ارامش و خوشحالی و بدون استرس بگذرونی ش هم به تو خوش میگذره هم به نی نی جونی ها هم به بابای بچه ها و هم به همهی اطرافیانت

نگرانی داره بر منکرش لعنت اما استرس نه...

خدا چه فرشته هایی رو بهت داده با اولین انتقال ... ماشالله ، هزار مرتبه شکر خدا که انقدر زود به نتیجه رسیدی پس بقیه ش رو هم تمام و کمال بسپار به خودش

خودش داده میدونه چیکار کنه..

خوشحالی کن فقط😍😍😁

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ببین آش کشک خاله تِ بخوری پاتِ نخوری پاتِ تو که این مسیر رو باید بری ، حالا با ارامش و خوشحالی و بد ...

اره واقعا خدا روشکر ممنونم ازش ...فقط از خدا میخوام ک هیچ زنی انتظار نی نی نداشته باشه خیلی سخته خدا دامن همه اونایی رو ک مبخوان سبز کنه و بچه سالم بده ..و در کنارش برا ما هم سالم بدنیا بیاد 

خدا جونم شکرررت  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان 😀😀😀😀

من یکشنبه لکه بینی داشتم دیروز کمی خون پریودیم روانتر شد روشن نبود قهوه ایی رنگ بود (معذرت میخوام اینطور توضیخ دادم) حالا ۱شنبه اول پریودیم حساب کنم یا ۲ شنبه چون میخوام از ۵ پریودی قرص ال دی بخورم

عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

مرجان جون، من واقعا نمیدونستم سیر انقدر بده، خوب شد پستتو دیدم، من چند بار چند حبه سیر گذاشتم رو برنجم که داره دم میکشه، چند بارم آش درست کردم یا جایی آش خوردم داخلش سیر بود دیگه🤦🤦

2728
عزیزم سری بعدی که رفتی دکتر غدد بگو لوو خارجی برات بنویسه.بنظر من زودتر نتیجه میده.🍃

قبلا گرفته بودم رو پاکتش نوشته بود ساخت داروسازی ایران هورمون این جدیده نوشته ابوریحان حالا نمی دونم خارجیش چی می نویسن بازم ممنون که گفتی

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ممنون ازت انشا.. به سلامتی نی نی رو بغل بگیری. نه من تامین اجتماعی ام احتمالا اونام قانونی دارند بای ...

سلامت باشي عزيزم ، ان شا الله شما هم زود زود مثل من شير به شير ني ني بياري از دو تا مرخصي زايمان و استعلاجي استفاده كني ، من كه الان عملا با سال ديگه كه مرخصي زايمان بگيرم ٣ سال هست سر كار نميرم و حقوق هم ميگيريم ، اينطوري خيلي ميچسبه ، ان شا الله قسمت شما و همه دوستان گلم بشه .

مرجان جون، من واقعا نمیدونستم سیر انقدر بده، خوب شد پستتو دیدم، من چند بار چند حبه سیر گذاشتم رو برن ...

عزيزم در حد كمش ايرادي نداره ، من خودم اصلا اهل سير استفاده كردن نيستم ولي زنداداشم هميشه توي اكثر غذاهاش استفاده ميكنه چون همسايه طبقه بالامون هم هست تا حالا خيلي پيش اومده غذا درست كنه و براي ما بياره خداييش هم دستپختش خوبه و من هميشه ازش خوردم . 

عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

وای نه من امروز اش خوردم با سیر ی بشقابم خوردم🤦‍♀️

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
نه عزیزم. گذاشتم فردا برم. چون حتما همسرم باید باشه .. مسیرم دوره به آزمایشگاه. آقای پدرم فردا سرش ...

عزيزم اصلا با همسرت بري اين آزمايش كذايي رو بهتره ، من خودم بيشتر وقتها چون همسرم دخترم رو نگه ميداره آزمايش و سونوهام رو كه توي همين كرج انجام دادم با آژانس رفتم و اومدم ولي چون خاطره تهوع شديد بعد از اين آزمايش رو توي بارداري قبليم داشتم اين سري خودم رفتم آزمايشگاه بعد تماس گرفتم همسرم اومد دنبالم البته خدا رو شكر اين سري حالت تهوع نداشتم . 

خانوما اینجا کسی شوهرش عمل واریکوسل کرده کدوم روش بهتره میکروسکوپی یا لاپاراسکوپی ؟عمل که کرد چقدر استراحت داره؟عملش سخته یا راحت ؟اگه بخوایم بعد عمل واریکوسل ماه دیگش میکرو کنیم میتونیم؟ 

خدایی یکی جواب بده اگه می دونه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
خانوما اینجا کسی شوهرش عمل واریکوسل کرده کدوم روش بهتره میکروسکوپی یا لاپاراسکوپی ؟عمل که کرد چقدر ا ...

عزيزم همسر من عمل كرده و عمل باز انجام داده ولي بعدش باز دارو مصرف كرد و اقدام طبيعي داشتيم و آي يو آي تا اينكه فكر كنم تقريبا يك سال و نيم بعدش آي وي اف انجام داديم .

2706