2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819905 بازدید | 669157 پست
اتفاقا من با اينكه تا حالا انتقال نداده بودم خيلي خوب برخورد كرد آزها رو برام نوشت بعدم جواب آزها رو ...

چه جالب که به شما گیر نداده چرا از می خوای. من تازه معرفی نامه از دکترم برده بودم که یعنی اون گفته این ازها رو‌من لازم دارم

البته واقعا دکتر خوب و خوش برخوردی بود

این مطالعات اماری در حد کارهای دانشگاهی و‌تحقیقاتیه بیشتر. تو‌کشورمون خیلی بهش بها نمیدن. در صورتی که جاهای دیگه مدام روی گروهای مختلف در حال بررسی و امارگیری میزان موفقیت ها هستن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم .روزی نیم ساعت خوبه ؟ در ضمن مبارک باشه آرامش جون .انشالله که خدا برات حفظش کنه و باردار ...

اره عزیزم ده دقم راه بری خوبه جریان خونت راه میفته.اب هم خیلی بخور💜💜💜ممنون عزیزم انشاللله مثبت شدن شما🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
سلام دوستان من سه بار انتقال منفی داشتم آخرین بار دوهفته پیش منفی شدم😢 راستش خیلی امیدوار بودم که ب ...

به نظرم ازمایشاتو ببر پیش دکتر توکلی تو ابن سینا متخصص آنکولوژی هستن و بهت میگه که مثلا هپارین اینا قبلش بزنی یا سرم ای وی ای جی و .... کلا هرکاریو پیش متخصص ببری خوبه منم سر خود دکترم ن فت اما رفتم و دکترم گفت میخام اینبار برات پی ار پی کنم اما دکتر توکلی گفت برای تو پی ار پی خوب نیست ممکن آمبولی کنه خون جایی و فقط هپارین برن قبلش و اینا منم به دکترم گفتم و پی ار پی نکردم و الانم مثبت شدم خدارو شکر💖💖

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من ۲۵ اردیبهشت انتقالم بوده امروز رفتم سونو گفت ۴ هفته و دوروزه یعنی تقریبا دوهفته کمتر گفت. سن جنی ...

شما بیست و پنجم انتقال دادید الان فقط ساک رو دیدن یا قلب هم میشه دید ؟آخه من هفده اردیبهشت انتقال دادم اما هفته دیگه وقت سونو داده

دوستايي كه پنجشنبه آزمايش ميدين بيبي چك استفاده كردين تو اين روزا يا نه ؟

بچه ها من طبعم خيلي سرده شكمم بيشتر وقتا يخه مي خوام بدونم اينايي كه مثبت شدن و طبعشون سرد بوده تو روزاي آخر قبل آزمايش دماي پوست شكمشون چجوري بوده ؟

بهار جان من لاپرا کردم برای لوله ها همون روز مرخص شدم. بستگی به حال عمومیت داره. اگه حالت خوب باشه ز ...

اوکی عزیزم شما لوله هاتونو باز کردید یا برداشتید 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2738

سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سونو شی سونو گرد دو تا ساک دید یکی خوب بود یکی دیگش گفت ریزه   

خدا جونم شکرررت  
سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سو ...

انشأالله بسلامتی خداروشکر قسمت همه ما منتظرا این لحظه قشنگ انشأالله🙏🙏🙏🙏

دوستايي كه پنجشنبه آزمايش ميدين بيبي چك استفاده كردين تو اين روزا يا نه ؟ بچه ها من طبعم خيلي سرده ...

عزیزم منم رحمم سرد بود یه کمربندیه مال شتره  میگن کمربند شتر و من۱۵ هزار تومان خریدم و همش میبستم که رحمم گرم شه خیلی تاثیر داره و من کلا تو تمام روزای انتقالم روم پتو بود و دراز کشیده بودم🌺

عزیزم منم رحمم سرد بود یه کمربندیه مال شتره  میگن کمربند شتر و من۱۵ هزار تومان خریدم و همش میبس ...

از کجا بفهمیم رحم سرده خب😳

سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سو ...

عزیزم مبارکت باشه. امروز روز چند انتقالی و بتا قبلیت روز چند بود و عددش چند بود؟🍭🍭

مهیا جون دو بسته قرص ضدبارداری خوردم که برم واسه تخمک کشی الان میگن تیروئیدت بالا رفته مجبورم قرصو ق ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم...خب نامردا نگفتن باید قبلش دوز داروی تیرویید رو تغییر میدا دن.

من فکر کنم تیروئید ت از استرس رفته بالا

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706