2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821202 بازدید | 669199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

مرجان جون اینایی که گفتی برای همه یا اونایی که مشکل ایمنی انعقادی دارن؟من تا حالا دوتا غذا خوردم که توش سیر بود😰

خدا جونم شکرت...

سلام دوستان من سه بار انتقال منفی داشتم آخرین بار دوهفته پیش منفی شدم😢 راستش خیلی امیدوار بودم که بار سوم حتما مثبت میشم خیلی رعایت کردم،از دستشویی فرنگی استفاده میکردم،بیشتر دراز کش بودم تو خونه هم بعضی وقتا راه میرفتم نمازامم نشسته میخوندم خلاصه که کلی رعایت کردم جنینام فرش بودن و سه روزه گفتن جنینام خیلی عالین همه آزمایشهای ایمنی وانعقادیا انجام دادم مشکلی نبود سه روز قبل انتقال صخامتم 9/5بود خودم مشکلی ندارم همسرم ازو هستن خیلی کنجکاویم بدونم آخه چرانشد؟😳هنوز هشت تا جنین فریز دارم ولی میترسم برم باز منفی بشه من این سری هیستروشدم خراش هم دادم کلللی هزینه کردیم ولی متاسفانه نشد کاش می فهمیدم مشکل کجا بود که نشد لااقل برطرفش میکردم برا سری بعد توروخدا کمکم کنید خیلی درموندم 😢😢😢

😍😍خدایا شکرت
انشالله که حتما مثبت میشی عزیزم من یادمه پارسال همین تاریخها بود من و شما با هم انتقال داده بودیم و ...

ممنون عزیزم پارسال تو خرداد انتقال دادم منو دریادل جان دقیقا  تو یه روز انتقال دادیم خدا رو شکر الان دخترش تو بغلشه😍

پارسال آخرین بسته جنینم بود آذر دوباره پانکچر کردم و چون هایپر شده بودم جنینامو فریز کردن و الان که انتقال دادم‌ و منتظر آزمایشم

شما در چه مرحله ای هستی ببخشید اگه یادم نمونده😐

2738
سلام دوستان من سه بار انتقال منفی داشتم آخرین بار دوهفته پیش منفی شدم😢 راستش خیلی امیدوار بودم که ب ...

خانمی قشنگ میفهمم چی میگی کاملا درکت میکنم

منم سه بار منفی شدم الان هم که چهارمین انتقالمه و پنجشنبه ازمایش دارم

منم حس میکنم واقعا همه چیو رعایت کردم همه ازمایشها هم دادم

غصه نخور به خدا توکل کن انشالله این دفعه مثبت میشی من به این اعتقاد دارم که خدا تو بهترین زمانش بهمون میده ولی خودم خیلی دوست دارم مصلحتشو یه روز بفهمم 

امیدوارم خدا دل هممونو شاد کنه

بچه ها من ی بار ۶ هفته سونو شدم الان دوباره باید برم دکتر  که هفته ۷ هستم فکر کنم بازم سونو کنه این سونوی گرافیا ضرری نداره برای جنین

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
من قورمه سبزي خوردم كلي هم خوردم! پنج شنبه هم جايي باغ مهمونمون كرده بودن كلي زعفرون رو پلو بود تا ج ...

تارا گلی من فقط میدونم میدونمممم

خدا هر کاری بخواد میکنه😂😂😂😂😂😂😂😂

این خوردن و نخوردنا و رعایت ها فقط من باب سرگرمی ماست

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خانمی قشنگ میفهمم چی میگی کاملا درکت میکنم منم سه بار منفی شدم الان هم که چهارمین انتقالمه و پنجشنب ...

ممنون عزیزم انشاءالله پنج شنبه با یه بتای تپل دل هممونا شاد میکنی 

😍😍خدایا شکرت
ممنون عزیزم پارسال تو خرداد انتقال دادم منو دریادل جان دقیقا  تو یه روز انتقال دادیم خدا رو شکر ...

بله یادمه من بعد از منفی شدن تا بهمن ماه صبر کردم که برم برای هیسترو بازم انجام ندادم گفتم بعد عید میرم   به امید خدا و معجزه خدا همون ماه طبیعی بارداری شدم   انشالله قسمت شما باشه عزیزم

خیلی فکر خوبیه میشه بگی از گاندی چی دستگیرت شد؟ اخه منم خیلی در این زمینه پیگیرم

عزيزم آمارشون كامپيوتري اينا نبود يك دفتر بزرگ قديمي بود كه توش اسامي انتقاليهارو مينويسند و روز آزمايش زنگ ميزنن ميپرسند مثبت شدند يا نه

آمار ماه به ماه پارسالشونو داشتند در انتهاي هر ماه :

براي جنينهاي فريز آمار مثبت در ماههاي مختلف بين 37 تا 42% بود

براي جنينهاي از فريز دراومده و بلاست شده آمار مثبتشون در ماههاي مختلف بين 56 تا 62% بود

براي جنينهاي فرش آمار مثبت و منفيشونو داشتن ولي ماهيانه جمع بندي و درصد گيري نكرده بودند كلا تو گاندي خيلي اعتقادي به انتقال فرش ندارند اينجور بنظرم رسيد كه فقط درصورتي فرش انتقال ميدند كه تعداد جنينها خيلي كم و ضعيف باشند و اين احتمال رو بدند كه از فريز سالم در نمياند.

بنظرم همه مراكز بايد همچين آماري داشته باشند اگه اين آمارهارو در اختيار يك كارشناس برنامه ريزي بگذارند خيلي چيزا ميشه ازش استخراج كرد. مثلا ممكنه مشخصه بشه كه انتقال در يكماه يا يك فصل خاص نتايج بهتري داشته يا بر اساس تعداد جنينهاي انتقال داده شده بشه به يك اپتيمم تعداد رسيد و خيلي چيزاي ديگه . نامردا نگذاشتن دفتره زياد دستم بمونه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706