2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821192 بازدید | 669198 پست
تارا جون قربونت بی زحمت بکنش ۴ تا. چون منم دیگه پنجشنبه میرم از. طاقت نمیارم تا شنبه😀

اوووف چه پنج شنبه اي بشه با مامانهاي جديد 

الهام 

الين 

مسي 

تارا 

مسي جون دفعه چندمه انتقالته؟ دكترت كيه؟ چند تا جنين چند روزه گذاشتن برات؟ لك ديدي يا نديدي؟ راستش من يك فايل درست كردم دارم آمار ميگيرم از انتقاليا ممكنه بعدها بدرد جديدا بخوره در انتخاب دكتر و ريسك كردن براي اينكه بگذارن جنين بلاست بشه يا نه .... 

اينقدر به آمار علاقمندم و آمارو راهگشا ميدونم هي پيله كردم گاندي آخرش دفتر آمارشونو دادن ديدم خيلي نكات جالبي داشت حيف نگذاشتن زياد دستم بمونه نتونستم حسابي آناليزش كنم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

من قورمه سبزي خوردم كلي هم خوردم! پنج شنبه هم جايي باغ مهمونمون كرده بودن كلي زعفرون رو پلو بود تا جاييكه ميشد روشو خالي كردم تو بشقاب شوهري ولي بازم ناچارا مقداريشو خوردم اونشبم يك پياز ترشي خوردم يكدونه البته توت فرنگيم پريشب خوردم ديشب باز شوهرم شست آورد گفتم نه ميگن مشكل انعقادي .... يعني فكر كنم شب قبلش اقلا ده تا خورده بودم

فكر كنم هركاري واسه سقط لازم بوده من كردم هههههههه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم گذشته رو سعی کن بزاری کنار فقط ببین مشکل اصلی رو میتونی پیدا کنی... وقتی اندو رو عمل کردی.... ...

نه بشدت قبل از لاپارام ولی یکساله اخیر یکم پریودام درداش بیشتر شده اخه تا اونجا که من میدونم اندو تا زمان یائسگی باهامونه و هر بار پریود بشیم یکم ایجاد میشه. دکترم اشرف معینی بود

✨الهی ...دلم خوش است به معجزه ات... که اتفاق می افتد ومن شاد شاد فقط سر بر سجده میگـــذارم و میان اشـــکهای شوقم فقط میگویم ...بودنت را  شــــکر... سبحان ا...
2731
عزیزم درستش اینه لااقل زیر 2/۵ باشه اما بعضی دکترا تاکید دارن حتی زیر ١/۵ هم باید باشه.... 

دکتری که من دیدم الان میگه زیر 1.5😣😣

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
من قورمه سبزي خوردم كلي هم خوردم! پنج شنبه هم جايي باغ مهمونمون كرده بودن كلي زعفرون رو پلو بود تا ج ...

عزیزم منم دو دوهفته انتقال دو سه بار قرمه سبزی خوردم،توت فرنگی خوردم..

فک نکن تنهایی😘😘😘😘

خواست خدا اولویته🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
من عزیزم من فقط لوله هامو برنداشتن اندومتریوزم داشتم ۳ روز بستری بودم نگران نباش درد که جراحی بدون د ...

درسته البته خودمم همین لولمو یبار عمل کردم ولی بخاطر تب هی میخواستن نگهم دارن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2740
سلام نینی تپل خودمون...خوبی؟ به نظر من از دکترت بپرس...چون ممکنه برای انتقال خیلی چیزا منع باشه و ی ...

فداتشم منم خوبم شما در چه حالی ؟؟؟ 

واقعا هیچ کدوم از اینا رو نمیدونستم ممنون که راهنماییم کردی 

چشممم این سری حتما از خانوم دکتر میپرسم ❤❤❤❤❤

خداجونم شکرت       
اوووف چه پنج شنبه اي بشه با مامانهاي جديد  الهام  الين  مسي  تارا  مسي ...

انشالله هرچهار تامون پنجشنبه مثبت بشیم و بقیه مراحل هم با هم طی کنیم از دیدن ساک و شنیدن صدای قلب و غربالگریها و انشالله زایمان و بچه بزرگ کردن😍😍😍😍

من قورمه سبزي خوردم كلي هم خوردم! پنج شنبه هم جايي باغ مهمونمون كرده بودن كلي زعفرون رو پلو بود تا ج ...

منم همه چی خوردم

قرمه سبزی و توت فرنگی و....

نگران نباش خانومی واقعا خواست و اراده خدا بالاتر از این حرفاس

انشالله هرچهار تامون پنجشنبه مثبت بشیم و بقیه مراحل هم با هم طی کنیم از دیدن ساک و شنیدن صدای قلب و ...

انشالله که حتما مثبت میشی عزیزم

من یادمه پارسال همین تاریخها بود من و شما با هم انتقال داده بودیم و جفتمون منفی شدیم انشالله که حتما حتما این دفعه مثبت می شی عزیزم   

عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

آره اینو میدونم که هر چیزی یه کوچولوش اشکالی نداره 

ولی فک کن من با مشکل انعقادی سری دوم که خبر نداشتم این مشکل رو دارم حتی آسپرین هم نداشتم تحرک نداشتم ، توت فرنگی که برای من خوب نبوده چقدر مصرف کردم 

چون شنیده بودم برای لانه گزینی مفیده 

درصورتی که برای من مفید که نبوده هیچ ضررم داشته 

بازم خداروشکر الان فهمیدم 😆

خداجونم شکرت       
2706