2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833336 بازدید | 669981 پست

سلام آناعزیزم ممنون بابت دلگرمی و راهنماییت .میدونی عزیزم همش میگم کاش اینجا رو قبل از انتقال اخرم پیدا کرده بودم اینجا دوستای خوب داریم که همو درک میکنیم و به هم دلگرمی میدیم.💕

درست میگید باید برم کلینیک اندو چون احتمالا اندو من برگشته سال ۹۱ لاپارا درمانی و تشخیصی شدم با گرید۴.البته دکتر میگفت فعلا زیاد نشده و مانعی برای انتقال جنینام نیست ولی خوب خیلی دیگه به حرفاش اطمینان ندارم.بازم ممنون

✨الهی ...دلم خوش است به معجزه ات... که اتفاق می افتد ومن شاد شاد فقط سر بر سجده میگـــذارم و میان اشـــکهای شوقم فقط میگویم ...بودنت را  شــــکر... سبحان ا...
عزیزم من بعد هیسترو و حتی پانکچر پریود خیلی شدیدی نداشتم.هیسترو که معمولی ،پانکچرم که فقط روز اولش س ...

سلام رفتی ازمایش؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تارا جون قربونت بی زحمت بکنش ۴ تا. چون منم دیگه پنجشنبه میرم از. طاقت نمیارم تا شنبه😀

انشاله چهارتاتون مثبتید😍😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام رفتی ازمایش؟

نه عزیزم. گذاشتم فردا برم.

چون حتما همسرم باید باشه .. مسیرم دوره به آزمایشگاه.

آقای پدرم فردا سرشون خلوته.🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2742
دوستان آزم رو یه نگاه میندازین؟ مشکل انعقادی دارم؟

عزیزم دوتا ژن غلظت خون رو ندادی؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
جدی من نمیدونستم ؟؟؟ سری اول که قلب نی نیم تشکیل نشد هم خوردم  سری دوم هم که منفی شدم یه عالم ...

سلام نینی تپل خودمون...خوبی؟

به نظر من از دکترت بپرس...چون ممکنه برای انتقال خیلی چیزا منع باشه و یا مفید....

مثلا نباید زیاده روی کرد در خوردن....توت فرنگی دلت کشیده بود یک دونه میخوردی نه چندتا....

مثلا سبزیجات زیاد..جعفری شاهی اسفناج پخته..پوست خیار...کاهو در خوردن اینا زیاده روی نباید کرد.....

مثلا الو بخارا که خیلی عالیه برای یبوست..اما کسی که مشکل انعقادی داره نباید زیاد بخوره☺

نه عزیزم. گذاشتم فردا برم. چون حتما همسرم باید باشه .. مسیرم دوره به آزمایشگاه. آقای پدرم فردا سرش ...

انشاله

من قبلا روزی یدونه شیاف داشتم بعد از بستری تو بیمارستان شد روزی 2 تا همراه با آمپول پورلوتون و قرص ا ...

عزیزم چرا خطرناک باشه.

من همه همین داروهایی که داری رو دارم❤

شیافم تازه قطع شده. 

ولی ایزوپرین روزی دوتا.

پرولوتونم دوهفته یبار دارم.

2740
سلام آناعزیزم ممنون بابت دلگرمی و راهنماییت .میدونی عزیزم همش میگم کاش اینجا رو قبل از انتقال اخرم پ ...

عزیزم گذشته رو سعی کن بزاری کنار فقط ببین مشکل اصلی رو میتونی پیدا کنی...

وقتی اندو رو عمل کردی.....مگهالان باز مشکلات قبل از عمل رو داری؟که فکر میکنی شاید برگشته باشه؟دکترت کی بوده؟

مرسی مریم جونم.اره والا اینجوری که نفسی میگه منم عاشق دکترش شدم😂 اسم دکترش میدونی چی بود عزیزم؟ من ...

دکتر قاسمپور...

بچه رو بیا شیراز بدنیا بیار تا یک شیرازی ناز داشته باشیم😋

جدی من نمیدونستم ؟؟؟ سری اول که قلب نی نیم تشکیل نشد هم خوردم  سری دوم هم که منفی شدم یه عالم ...

عزیزم منم خوردم توت فرنگی..

ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره.

مثلا زعفرون ماه های اول،دکتر میگفت یه ذره برنج زعفرونی اشکال نداره ،اون اشکال داره که یه لیوان پر دم کرده زعفرون بخوری. حتی الان بمن گفت شله زردم میتونی بخوری.

یا همین ادویه جات تند،یا گرمی جات.‌.. منی که طبعم سرده  استفاده میکردم اما بازم میگم کم... 

یا قرمه سبزی هم خوردم.

تنها چیزی که دکتر بمن گفت یذرشم نخوری بهتره سیر و ترشی جات بود... یعنی میگفت هوسم کردی نخور .. دیگه خیلی هوس کردی یدونه کلم از ترشی بخور ولی سیر نه.😁

عزیزم منم خوردم توت فرنگی.. ببین از خود دکترم بپرسی هر غذایی رو میگه در حد کم اشکالی نداره. مثلا ز ...

دقیقا...همه ی خوارکی ها در حد کم خوردنش مفیده حتی در صورت مشکل داشتن البته بهتره روزانه مصرف نشه...زیاده رویش برای ادم سالم بده برسه به ماها که مشکل داریم

عزیزم چرا خطرناک باشه. من همه همین داروهایی که داری رو دارم❤ شیافم تازه قطع شده.  ولی ایزوپر ...

دست گلت درد نکنه خیالم راحت شد خدا خیرت بده انشالله به سلامتی و دلخوش نی نی خوشگلتو بغل کنی عزیزم

دست گلت درد نکنه خیالم راحت شد خدا خیرت بده انشالله به سلامتی و دلخوش نی نی خوشگلتو بغل کنی عزیزم

ممنون خاله جون❤ ان شاءالله توام زایمان راحتی داشته باشی🍃

2706