2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823189 بازدید | 669292 پست

سلام عزیزان  من روز شانزدهم بتام شد ۱۹

روز ۱۸ هم شد ۱۹/۱

ولی روز ۲۱ رسید به ۷/۱ و منم داروهامو قطع کردم

فرداش پریود شدم هم خونریزیم کمه و هم درد پریودیم که قبلا خیلی شدید بود اینبار خیلی خوب و کنترل شدست در حالیکه شنیده بودم بعد از منفی شدن و قطع داروها پریودی سخت و درد زیادی شروع میشه آیا طبیعیه؟ بعدش من دیگه به رویان خبر ندادم‌و خودم دارومو‌قطع کردم چون تلفن رو جواب نمیدادن الان باید برم تهران یا نه هروقت خواستم دوباره انتقال بدم برم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارمغان جون انداختن 5شنبه هفته بعد يك خانمي اومده بود واسه ديدن ساك حاملگي و سه قلو داشت خدا قسمتت ك ...

تارا جون  دکتر چوبسار کدوم بیمارستان یا کلینیکها آی وی اف میکنه

عزیزم تیروئید تو چک کنی بد نیست.... 

عزیزم من شنبه روز ده سیکل میشم قبل از تزریق عصر هم باید ویزیت بشم با طرازی تا روز شنبه فقط دو تا هاش ام جی میمونه برام تزریق هاش ام جی هم از روز سوم تا هفتم دو تا هاش ام جی و روز هشتم و نهم چهار تا هستش سوالم اینه که اگه روز شنبه بیشتر از دو تا گفت تزریق کنم باید از کجا تهیه کنم؟ داروخونه پایین مطب قبلا نداشت به نظرت بیشتر از دو تا رو میگه تزریق کنم؟ چون از ویزیتم تا تزریق اصلا وقت ندارم که بخوام تهیه کنم

2728
ان شالله عزیزم خدا همینطور باشه 🙏🏻😍 نکننننن مادرر بذار بدنت به روال خودش باشه واسه خودت دکتری شد ...

خیلی زورم میاد روزه قضا بگیرم آخه

هنوز واسه پارسال مونده 🙈

ولی به مامانم گفتم که میخام اینکارو کنم میخاست بزنه از پشت تلفن منو  🤣 میگه گناهه. اصلا اینجوری قبول نیست😁مجبورم دیگه نخورم و بزارم به روال طبیعی پیش بره 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام . انا جونم . من بیشتر شب موقع خواب ی طرفم کلا خواب میره و پام درد میکنه . شما گفتین ک تو بارداری منیزیم ایتفاده کردین بخاطر پادردتون . از هفته چندم منیزیوم خوردین تا هفته چندم و روزی چن تا استفاده کردین ؟ این خواب رفتگی و پادرد مربوط میشه ب همون غلظت ک دارم ؟؟؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2740
عزیزم من شنبه روز ده سیکل میشم قبل از تزریق عصر هم باید ویزیت بشم با طرازی تا روز شنبه فقط دو تا هاش ...

ببخشید من جواب میدم

ببین اینجور وقتا قبلش زنگ بزن کیشانی بگو از دکتر بپرسه که اگه لازمه زودتر بفرستت تو

سلام . انا جونم . من بیشتر شب موقع خواب ی طرفم کلا خواب میره و پام درد میکنه . شما گفتین ک تو باردار ...

عزیزم منم همینجور میشم فقط وقتاییکه آب زیاد میخورم بهترم.دستم کلا خشک میشه گاهی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم منم همینجور میشم فقط وقتاییکه آب زیاد میخورم بهترم.دستم کلا خشک میشه گاهی

شمام آمپول انوکسا دارین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام عزیزان  من روز شانزدهم بتام شد ۱۹ روز ۱۸ هم شد ۱۹/۱ ولی روز ۲۱ رسید به ۷/۱ و منم داروهام ...

عزیزم متاسفم. نن بعد از منفی شدن همون روز زنگ زدم گفتن پریود دومت روز دومش بیا. یعنی گفتن داروهاتو قطع کردی ک پریود میشی و دوباره پریود شدی بیا. حالا سونو میکنن اون روز و بعد تصمیم میگیرن انتقال همون ماهه یا نیاز ب ال دی و یا دیفرلین  و یا دارو دیگه دارم

شما زنگ بزن و بپرس کی بری. یکی از دوستان منفی شد بهش گفتن پریود سوم بیا.بسته ب مرکز شاید فرق کنه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
کارای سنگین انجام نده فشار به تخمدان نیاد

بزور میتونم راه برم چ برسه ب کارای سنگین😁😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم میفهممت هایپر نشدم اما واقعا تنهایی اونم وقتی مریضی خیلی سخته.....  وقتی تنها با دو تا ب ...

اره دکتر بهم گفت 

دیشب تا صبح مردم زنده شدم 

زنگ زدم دکترم گفت اروم باش میگم دستیارم بیاد بالا سرت 

مسکن بگیری تا فردا میام بیمارستان 

بدترین شب بود دیشب و صبح هم بدتر رسیدگی ب حال بیمار صفر اینجا منم تنهام هی میگن همراه بگو بیاد میگم ندارم درک نمیکنن 

تا اینکه صبح شد و منتظر اعلام خبر شدم ک اماده بشم برم طبقه بالا بخش ای وی اف 

دکتر از خدا بیخبر شیفت گفت دکتر نیکبخت نمیاد روز جمعه تمام امیدم ناامید و شد و دردام انگار دوبار افتادم کنار ایستگاه پرستاری 

واکنش پرستارا ک افتادنم خندیدن بود و تمسخر کردن 

منم زنگ زدم شوهرم بیاد ک برم از این خراب شده با شکم گنده ک فاصله ایستگاه پرستاری تا تخت چهاردست و پا رفتم و دریغ از کمک 

خلاصه کنم 

همون حین یکهو همون دکتره با ترس و لرز اومد ک خانم دکتر نیکبخت اومد 

ب منی ک از سگ کمتر محل میذاشتن کلی دکتر و پرستار و ماما یهو مسئول خدمت و رسیدگی ب من شدن و بردنم بالا 

(از ترس نیکبخت ک استادشونخ)

رفتم اونجا بعد معاینه و سونو دستور تخلیه دوباره اب شکم داد 

وقتی از ترس گریه ام گرفت 

دستش گذاشت تو دستم گفت دستمو فشار بده دردت گرفت هرچی درد کشیدی نصف نصف 

مثل رحمت الهی هم دردمو کم کرد و هم حالمو بهتر 

ولی گفت احتمالا تا روز دوشنبه باید بستری باشم جون اثر دارو از بین نرفته و همچنان داره هورمون ترشح میکنه 

ولی حال عمومیم بهتره

ولی از ترس اب اوردن دوباره شکم جرات خوردن غذا ندارم 

فقط سفیده تخم مرغ میخورم با دوغ با کمی عرق نعنا 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706