2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821096 بازدید | 669197 پست
وای من خوابمم دیگه نمیبره 

عزیزم من گاهی شده ۶ روز طول کشیده پریود شدم.

قطع کردن زودترش رو نمیدونم.اما من یبار بیشتر خوردم. ۲۷دونه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، دوستایی که تجربه آی وی اف دارین، یه راهنمایی ازتون می خوام، من تهران زندگی می کنم ، به نظرتون ...

بیمارستان  رویان هم خوبه  عزیزم  ۳۵۰۰ تخمک کشی  هر مرحله  انتقال ۱۲۰۰

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2731
عزیزم با این پرولاکتین کی بهت گفته رازیانه بخوری؟ بعد هم تا پرولاکتین نیومده پایین هیچ اقدامی نکن ...

دکتر احمق من با این پرولاکتین من و عمل هیسترو کرد ! برو تا آخرش یعنی قبل عمل این همه آزمایش من و یه نگاه نکرد خب پس برلی چی این همه آزمایش ازم گرفتن ؟ برم اونجا رو روی سرشون خراب کنم ؟ درد و هزینه بیمار براشون اهمیت نداره .نمیدونم چی بگم و چیکار کنم .

عزیزم من گاهی شده ۶ روز طول کشیده پریود شدم. قطع کردن زودترش رو نمیدونم.اما من یبار بیشتر خوردم. ۲۷ ...

یعنی میشه بیشتر خورد حداقل خدا کنه یه راهی باشه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
توکل کن به خدا همه چیز رو بسپار به خدا بعد با خیال راحت راحت بخواب

آره سپردم به خدا هر چی خدا بخواد دوست ندارم با عجله و زور استرس باشه فقط چون قرصمو شروع کردم دوست داشتم انجام بشه بازم هر چی خواست و صلاح خدا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

وای من از پا درد نمیتونم بخوابم

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2740
آنا جون من چند روزه وحشتناک تکرر ادرار دارم همش میگم ثمین امید نبند ولی باز وقتی دستشوییم میگیره میگ ...

ثمين جون الهي كه به حق اين ماه عزيز فردا با خبر خوش ميا و ديگه اين بار دوقلوهاي نازت رو در آغوش ميگيري .

سلام سوگلی جون خوبی خواهر؟پرنسست خوبه؟بابا الان حداقل میدونی ی پرنسس توی خونه داری بی خوابی هم برا ب ...

قربونت عزيزم، دخترم خوبه خاله جونش، منكه لحظه به لحظه خدا رو شكر ميكنم، ايشالا به زودي مياي و از شب نخوابيهات و دل دل زدنت واست ني ني ميگي، والا بچه خيلي استرس زاست، شايد من زيادي وسواس دارم، منتظر خبراي خوبتم خواهر

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
عزیزم چرا پنج بار انتقال دادی؟؟؟ حتما بررسی هم نکردن؟؟؟ چون فکر کنم دکتر به بحث ایمنی انعقادی و بر ...

عزیزم مرسی از راهنمایی تون. من سی دی ها رو انجام دادم مشکلی نداشت. دی اف ای اسپرم هم سالم بود. ولی آزمایش های مربوط به خون رو انجام ندادم چون دکتر برام هر دفعه آمپول آنوکساپارین میداد که گفت اگه حتی مشکلی هم باشه درمانش همین آمپول هست. تست کاریوتایپ هم این دفعه قرار شده انجام بدم. 

چرا؟

نمیدونم خواهر.از بعد انتقالم شبا از پا درد نمیتونم بخوابم.روز چهار انتقال هستم

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2706