2733
2734

بچه ها میدونم الان قیمت طلا خیلی اومده پایین ، اما به شدت دستمون تنگ شده و پول لازم هستیم 

فقط هم حلقه های ازدواجمون مونده برای فروش . از یک طرف خواهرم وضع مالیش خیلی خوبه خداروشکر ، گفته هر وقت پول لازم داشتید بهم بگیر.  اما از این مدلاییه  که کلی منت میذاره رو سرت . چند شب پیش تلفنی داشت باهام حرف می‌زد، میگفت که به یک نفر پول داده بعد هی میگفت چرا نمیاره بده .گفتم خب تازه ۳ روزه پول رو دادی . شاید الان نداره . بعد میگفت کاش نمیدادم اشتباه کردم . الان موندم بهش رو بندازم یا نه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چی بگم والاع به نظر من طلاتو بفروشی بهتر تا منت بیاد سرت 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740

نه ننداز بنظرم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
منم چند سال پیش فروختم ولی اصلا پشیمون نیستم چند وقت دیگه بازم میخری آنقدر بدم میاد از منت

خودمم  از منت متنفرم . یک چیزی بهت میده صد بار به روت میاره . خب اگه پول داشتم که قرض نمیگرفتم . ندارم دیگه🥲

2706