2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820990 بازدید | 669193 پست
بچه ها من پریود شدم اصلا درد بدن ندارم ولی سردرد وحشتناکی دارم که اصلا توان تکون دادن سرم رو ندارم ...

من بار اول انتقالم یه کم بتام رفته بود بالا بعد پایین اومد روز اول پریدی درد وحشتناک زیر دلم وکمردرد داشتن تا اینکه احساس کردم دوتا جنین که اومد راحت شدم دردش کم شد ولی این دفعه که بتام صفربود موقع پریدی عادی بودم اصلا درد نداشتم

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو پستای قبلی کامل توضیح دادم عزیزم من اولین از روز۸دادم که مثبت شد قبلش علایم خاصی نداشتم 

چقد عالي چقد زود چقد خوب كه انقدر زود نشون داده 😍😍😍

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
اها همون پس بخاطر شرایط خونریزیت شیافت بیشتر بوده خداروشکر به خیر گذشته و حال نی نی خوبه.التماس دعا ...

اره عزیزم انشالله برای تو هم جذب شده و جفتت رفتع بالا، شما هم برای من دعا کن عزیزم 😘😘

2731
من بار اول انتقالم یه کم بتام رفته بود بالا بعد پایین اومد روز اول پریدی درد وحشتناک زیر دلم وکمردرد ...

۲ تا جنین که اومد یعنی چی؟ منظورت لخته های سفید و جگریه؟ اخه من درد زیاد داشتم وحشتناک بودا... بعدش اون لخته ها اومد اروم شدم. اما بتام ۲ بود. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
من اینبار اصلا لک نداشتم آنا جون خدا بهم رحم کنه

ثمین جون من لک لانه گزینی نداشتم.

سینه هام همین الان که ماه پنجم شله شله.

ولی هم تکرر ادرار داشتم هم داغی زیر ناف..

خیره ان شاءالله❤💞😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2740

خانوماااا من چیکار کنم حالا

من حساب کردم قرص ضدبارداریم 7 خرداد تموم میشه اگه بخوام پریود بشم می خوره به 14 و15خرداد یعنی تعطیلات روز اول مریودم که باید برم دکتر حالا جی میشه قرار تخمک کشی کنم وای نگید که نمیشه اینماه

نمی تونم قرصمو زودتر قطع کنم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ممنونم،وقتی جنین فریز داشته باشیم قبل انتقال چه کارهایی میکنن؟دارو میدن؟دیگه سونو هم میکنن؟من جنین د ...

روز اول  تا سوم پریودی  میری  یه  سونو  میدی  بعد  دارو  انتقال  مثل  قرص  استرادیول  و آمپول  یا  شیاف  پروژسترون  میدن  تا تقریبا ۱۲ تا ۱۸  روز  قاعدگی  یه سونو  میدی  اگر  اندومتر  خوب بودن  همون  محدوده  زمانی  انتقال  رو انجام  میدن 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2706