2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812849 بازدید | 668763 پست
روز 6 تا 9 حس پریودی بیشتر داشتم. 9 ب بعد حسم کمتر شده. ایشالا31ام آزمایش میدم همه چی مشخص میشه. پنا ...

ان شالله خوش خبر باشي عزيزم و دلت شاد بشه

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله كه مثبت هستيد عزيزم. خيلي مراقب خودت باش. علائمي نداري؟ 

والا سری قبل کلی علائم داشتم و منفی شد

اینسری پا درد و کمی کمر درد دارم 

و گاهی سمت چپم تیر های کوچولویی میکشه که اصلا سمت رحم نیست 

خدا کمک کنه انشالله که همه انتقالی هامون پشت هم مثبت بشن 😘😍😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی ب ...

عیب نداره دوستم

خدا زودِ زود برات جبران کنه

استرس برات سمِ چرا با ارامش کارها رو پیش نمیبری

کار کن رو خودت که هیچی باعث ناراحتی ت نشه

سخته ولی میشه.

2728
سلام عزیزم امیدوارم این سری مثبت میشی ❤ برا من با دو ماه فاصله انتقال دادن، آخرای بهمن ماه انتقال د ...

سلام  به روی  ماهت  مرسی  که جواب  دادی  ممنونم  عزیز دلم انشالله  به سلامتی  نی نی  تو بغل  کنی  برای  منم  دعا کن  نازنینم 😘

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊

خوش بحال همه شما که باردارید چه طبیعی چه با میکرو که البته میدونم اونایی که میکرو کردن چه سختیایی کشیدن.

پارسال میکرو کردم یه جنین تشکیل شد اما نچسبید به دلم خیلی زود تنهام گذاشت.حالا بعد یکسال دوباره میخوام برم واسه میکرو ولی این دیگه آخرین باره.هم خسته ام.هم ناامید.هم آزرده از دکترا. هم با ذخیره 0.3 دیگه تخمکی ندارم.از زندگیمم نگم دیگه براتون که شاید اگه بچه باشه یه رنگ و بو و جون تازه بگیره اگرم نباشه نمیدونم تهش چی میشه...

اومدم فقط بگم که برام دعا کنید.میدونم حال و هوای هممون مثل همه.هممون منتظریم... در حق هم دعا کنیم شاید تو این روزا فرجی بشه.

به خودم قول دادم دیگه به این تاپیک سر نزنم چون استرس میگیرم.برای همتون آرزوی موفقیت دارم.آرزوی مادر شدن.

التماس دعا

یعنی با این همه اعضا یه نفرم اینجا نیست که بیمارستان طالقانی میکرو کرده باشه؟😣

سلام عزیزم چرا بودن ولی همه که انلاین نیستن.

نگرانی نداره چرا دل نگرانی؟

والا سری قبل کلی علائم داشتم و منفی شد اینسری پا درد و کمی کمر درد دارم  و گاهی سمت چپم تیر ه ...

ان شالله تو اين ماه عزيز دل همه شاد بشه مخصوصا شما. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
یعنی با این همه اعضا یه نفرم اینجا نیست که بیمارستان طالقانی میکرو کرده باشه؟😣

عزیزم  من رویان میرم  فکر کنم  همه  جا  روش  درمان  یکسان  باشه  حالا  اگر سوال  داری  بپرس  شاید  بدانیم 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوست ...

عزیزم با این پرولاکتین کی بهت گفته رازیانه بخوری؟

بعد هم تا پرولاکتین نیومده پایین هیچ اقدامی نکن

پانکچر تخمک های خوبی از اب در نمیاد و انتقال که از اون بدتر خدایی نکرده سقط میشه

دکترت کیه؟

اینا رو بهت نگفتن؟

خوش بحال همه شما که باردارید چه طبیعی چه با میکرو که البته میدونم اونایی که میکرو کردن چه سختیایی کش ...

خدا خیلی مهربونه عزیزم توکل بر خودش میکنیم چون امید‌دیگه ای نداریم از خدا میخوام خودش کمکت کنه و دلتو غرق آرامش کنه❤️

سلام دوستان، خيلي وقته نبودم، نتونستم همه صفحات رو بخونم، ممنون از آنا جون كه همچنان با انرژي به سوالات جواب ميده، ثمين جون انشالا خيره اينبار و توهم مثل ما شب نخواب ميشي، منكه رسما ديوونه شدم با دخترم، براي همه منتظرا آرزو ميكنم بهترينها نصيبشون بشه، پارسال اين موقع من دوهفته بود كه فهميده بودم باردارم، يادش بخير چه زود گذشت

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
عزیزم انشالله این دفعه کل تاپیک برات اشک شادی میریزن.... منم خیلی ذوق دارم..... خدایا فدات بشم فقط ...

آنا جون من چند روزه وحشتناک تکرر ادرار دارم همش میگم ثمین امید نبند ولی باز وقتی دستشوییم میگیره میگم شاید سردیم شده ولی من این مدت اصلا سردی هم نخوردم شکمم زیر ناف داغه ولی مثل دوبار +شدنم سینم اصلا حساس نیست و جوش هم نزدم هی میشینم اینا رو با خودم مرور میکنم جرات بیبی چک زدن هم ندارم دیگه رسما هرروز اشکم لب مشکمه هرروز درحال عجز و لابه به خدام بخدا امیدمو از دست ندادم ولی واقعا کافی نیست اینقدر چشم انتظاری؟آناجون شوهرم از صبح میره سرکار ساعت شب میاد بگم بدهکاره نه نیست بگم محتاجه نه نیست بخدا فقط سرش با کار گرم کرده چند روز پیش افتاده تموم بدنش سیاه و کبوده پاهاش ورم کرده بازم میره سرکار حس میکنم سرشو میخواد با کار گرم کنه خونه نباشه .خسته شدم از بس امید بستم و امید بستم و باز هم امید بستم.من تا امروز هرگز ناشکری نکردم به درگاه خدا هرکی هرچی بهم پروند گفتم خدا بزرگه حتما الان مصلحتش نیست توی خونه ی ما سرو صدای بچه بیاد ولی دیگه چقدر آخه.خواهرشوهرم میگه بسه دلت برا بدنت بسوزه تو مردی اینقدر شیاف و امپول زدی ولی من باز ....

نمیدونم زیادی خلم یا زیادی امیدوار.

امیدوارم اینبار معجزشو شامل حالم کنه فقط.ببخش سرتونو درد آوردم اینقدر دلم پره که نمیدونم کی عقده های دلم قراره خالی بشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم منم روز ۱۱-۱۲ لک دیدم.... انشالله برا شمام + هست....

من اینبار اصلا لک نداشتم آنا جون خدا بهم رحم کنه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بتا روز۸دادم۲۱۹بود روز۱۴هم شد۲۶۰۰  

چه شجاعتی داشتی روز 8 رفتی بتا دادی خواهر من روز 13هستم برا فردا هم میترسم برم مبارکت باشه عزیزم

2706