2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821241 بازدید | 669204 پست
اره خیلی جذاااابه😁😁😁عزیزم بقول اناجون هرچیزی در حد اعتدال میشه خورد..تمام.میوه ها سرشار ازخاصیتن. ...

اخ دقیقا‌

منم همش منتظر میوه های تابستونی ام.درمورد زردالو هم شنیدم قبلا.و انبه😑

حالا یا نمیخوریم یا کم میخوریم...اگه دلت هوس کرد بنظرم بخور...من هرچی خیلی ریسکش بالا باشه نمیخورم.مثلا سالاد ماکارونی رو ب خاطر سسش جرات نکردم.امروز هم سالاد ماکارونی داشتیم گفتم برا من سس نزنن.با ماست و فلان یه کاریش میکنم🤣چون خیلی هوس کردم

خلاصه یه سری باید نبایدها هست....منم دوستامو کلافه کردم انقد درمورد غذاها میپرسم.هی‌ میگن بابا تو خیلی حساسی..همه چی بخور.ولی من واقعا اگه چیزی که یکم خطرداره بخورم بعدش از عذاب وجدان میمیرم🤣واسه همین مواظبم

و خب قضیه ی انتظارمون هم تا حدودی تاثیر داره.نمیتونیم ریسک کنیم وقتی به سختی به دستشون اوردیم

مثلا من دوستم میگفت هرروز چای زعفرون خوردم توی بارداریم...آویشن میخوردم...سیاهدونه میخوردم..بچش هم سه ماهه به دنیا اومده😐 ولی من میگم بدن با بدن فرق داره.اصلا دوست ندارم درمورد اینجور چیزای ممنوعه ریسک کنم...فکرشو کن هرروز چای زعفرون😐

من یه روز شوهرم جوجه گرفت از بیرون انقد دعواش کردم گفتم زعفرون داره😂میگفت بابا اینا زعفرون نیست که...من نخوردم😑

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا میکنم تموم انتقالیا به حق این ماه عزیز مثبت شن یه دونه جنین انتقال میدی عزیزم؟

تشکر عزیزدلمم بله یدونه انتقال میدن 🤕بگفته خودشون اگر بدترین جنینم باشه بازم همون یدونه نمیدونم دکترم با چه اعتقاد عقیده ای اینکارو میکنه 😶

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
ماهی عزیزم مبارکت باشه خواهر الان متوجه شدم +شدی الهی همیشه شاد و سالم و سلامت باشی خواهر.بخدا اشک چ ...

قربونت برم ثمین جونم ممنونم عزیزم همچنین شما 

منتظر خبرای خوب خاله شدنم هستما 😍😍🙏

قربون چشمات برم من مهربونم الهی بزودی اشک من از شادی تو سرازیر بشه 

همیشه در. نظرم هستی❤️💗💋💋

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
2728
الهی که بیاد چراغ خونه تون بشه  الهی که به همین شب های عزیز دامنت سبز بشه و سال دیگه از گرفتار ...

ممنونم بابت دعای نابت عزیزم 🌹😍خدا قسمت همه ی دوستان نازم کنه 🙏🏻🌹

عزیز دلم مامان خانم  به امید خدا انشالله که دست پر بر میگردی  ایشالله ایشالله که حتما ما ...

تشکر مهربونم از خدا میخوام هرکسی انتظار اولاده دامنش سبز بشه 🙏🏻

تشکر عزیزدلمم بله یدونه انتقال میدن 🤕بگفته خودشون اگر بدترین جنینم باشه بازم همون یدونه نمیدونم دکت ...

عه اصلا حواسم نبود ایران نیستی.اره شنیده بودم قانون اونجا اینجوریه.چون فکرکنم میخوان تا حدممکن از چندقلویی جلوگیری کنن...ان شاالله همون یه دونه محکم میچسبه به دلت و تورو از دست دکترای اونجا هم نجات میده عشقم😘😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
دست خدا به همراهت  ان شالله اینبار مامانی با خبر خوبت خوشحالمون میکنی😍🤲

عزیزم ممنونم ازت 🌹دعا گو شما و بقیه بچه ها هستم ان شالله بزودی زود دامنتون سبز بشه 🙏🏻🌹

2740
اخ دقیقا‌ منم همش منتظر میوه های تابستونی ام.درمورد زردالو هم شنیدم قبلا.و انبه😑 حالا یا نمیخوریم ...

اره دقیقا ما چون انتظار کشیدیم.سخت گیرتریم...دقیقا منم.منتظر میوه های تابستونیم😋😋😋سری بعد رفتم دکتر ی لیست از میوه ها بنویسم بهش بدم بگم.خوباشو.تیک بزنه برام😂😂😂اره عزیزم بدن تابدن..طبع تاطبع فرق داره..من هنوزم.چیزای گرم.میترسم بخورم..البت دکترمم گفت بخاطر هماتوم واینکه اونروز خونریزی هم داشتم گرمی نخورم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
@elhamiiiiiiiii     الهام جوونم..جوجه هاتو اوردی خونه بسلامتی؟

سلامم عزیزم اره خونه اوردم😍 اومدم مستقیم خوابیدم تازه بیذار شدم  حتی زمان داروم رو یادم رفته بود دوساعت گذشته بود  یدونه فسقلی دیگه هم دوام اورده😍 گفتن سه شنبه زنگ میزنن تا بگن درچه حالیه !

سلامم عزیزم اره خونه اوردم😍 اومدم مستقیم خوابیدم تازه بیذار شدم   حتی زمان داروم رو یادم رفته ...

عزییییزم..ای جونم خداروشکر اون یکی بذار فعلا جوجه برفی بشه ..چون این فسقلی دوس داره الان یکی دونه باشه و حسابی ناز کنه..خوب کاری کردی..استراحت کن وارامش داشته باش...انشاءالله ک این یکی ی دونه خود ناقلاشه ک قراره بعدها دنبالش تو خونه بدویی😚😚😍😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اره دقیقا ما چون انتظار کشیدیم.سخت گیرتریم...دقیقا منم.منتظر میوه های تابستونیم😋😋😋سری بعد رفتم دک ...

ننه دکترم گفت چند روزی استراحت باش ولی اگه بدونی این چندساعت دراز بودم چقدر بدنم درد گرفته   تو چیکار میکردی خسته نمیشدی ؟من امروز مثلا تصمیم گرفتم زیاد تکون نخورم غذامو داخل تختم خوردم نیمه نشسته بودم احساس میکردم تمام غذاهاا گیرکرده پایین نمیره😆

اره دقیقا ما چون انتظار کشیدیم.سخت گیرتریم...دقیقا منم.منتظر میوه های تابستونیم😋😋😋سری بعد رفتم دک ...

تیک بزن به منم بگو 😂😂😂

وای خوبه باز دکترت از این حرفا میزنه که گرمی نخور.به من که هیچی درمورد تغذیه نمیگه.کلا میگه همه‌چی بخور😑

یه بار قبل انتقال بهش گفتم من طبعم سرده بنظرتون گرمی اینا بخورم خوبه برای قبل عمل؟گفت اصلا ربطی به اینا نداره😐

دیگه بعد از اون درمورد غذا نمیپرسم.ولی یادم باشه درمورد مدل خوابیدنم ازش بپرسم اینبار😀ببینم اعتقاد داره که بیشتر به پهلوی چپ بخوابم یا نه

تشکر عزیزدلمم بله یدونه انتقال میدن 🤕بگفته خودشون اگر بدترین جنینم باشه بازم همون یدونه نمیدونم دکت ...

الهامی وقتی جنین به رحم بچسبه یه دونه بودنش به نفعشه تا اینکه چندتا باشن و همدیگه رو به خطر بندازن

من هفته پیش دکترمو عوض کردم داشتم براش توضیح میدادم که سه تا انتقال دادم و اتفاقاتی که تو این چند ماه افتاد.... بعد دکتر گفت شانس آوردی که یکیش مونده. وگرنه هم زایمانت دردسر داشت هم بارداریت

روز انتقال سه تا بودیم تو اتاق. غیر من اون دو تای دیگه دو قلو باردار شده بودن. یکی که همون اولا محبور به سرکلاژ شد و متاسفانه با این وجود هم دو قلوهاشو از دست داد. اون یکی دیگه هم ۴ اردیبهشت دوقلوهاش نارس به دنیا اومدن و طفلی درگیر بیمارستان و رفت و آمداشه

نمیگم همه چند قلویی ها قراره اینطور بشن اما کلا جنین که یه دونه باشه امنیتش هم بیشتره. 

توکل به خدا

2706