2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849865 بازدید | 671083 پست
عزیزم من چون لکه بینی داشتم آسپرین نخوردم، برای غذا خوردن می‌نشستم، اندازه هماتوم رو دکترم نگف ولی گ ...

مرسی گلم بابت راهنماییت.روزی دوتا شیاف ۲۰۰؟

من شبی یه دونه سیکلو ۴۰۰ دارم...امپولشو ندارم.البته به خونریزی نیفتادم خداروشکر.عزیزم من چون اسپرین اینا ندارم میترسم از لخته شدن خون واسه همین تو خونه قدم میزنم گاهی.ولی اصلا بیرون نمیرم و نمیذارم خسته شم.ان شاالله نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت.برای من دعا کن تا سونوی بعدی اوضاع خوب شده باشه😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم.منکه کلی خوردم..البته هنوز نرسیده بود.چاغاله بود با نمک کلی خوردم😋😋😋واای دلت نخااااد🙈🙈🙈ب ...

عه من نرسیده شو تا حالا نخوردم...باید خیلی جذاب بوده باشه😋🤣نوووش جون خودت و فندقت.منم چاغاله بادوم و گوجه سبز خوردم زیاد...ولی ازگیل میترسیدم خوب نباشه...هرچی هم سرچ کردم دکتر گوگل چیز خاصی برام توضیح نداد😆حالا دیشب در حد ۵-۶ تا دونه خوردم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین جون  انشالله فردا آزمایشت مثبته و تمام سختیهای این راه فراموش میکنی🤲🤲🤲

انشالله به امید خدا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام به همه دوستان. امروز بعد از چنددددد ماه فرصت کردم بیام اینجا.یاد روزهای انتظار خودم افتادم.چقدر ...

سلام ستاره جون خوبی خواهر الهی همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه دردونت خوبه خواهر؟مرسی از انرژی مثبتت الهی آمین خواهر

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
سلام دوستان من جواب گرفتم😭😭😭 مثبته بتام ۵۰۳ 😭😭😭😭😭😭😭

ماهی عزیزم مبارکت باشه خواهر الان متوجه شدم +شدی الهی همیشه شاد و سالم و سلامت باشی خواهر.بخدا اشک چشممو در اوردی الهی شکر الهی شکر

خوبی رویا جونم؟؟؟اره منم بعضی وقتا نمیرسم همه پیاما رو بخونم.پسرمون چطوره؟😍 خداروشکر ماهم خوبیم.ار ...

عزززززیزم.... واقعا دختر و پسر فرقی نداره بعد این همه چشم انتظاری

انشالله که سالم باشن و صالح

نگران حرکتاش نباش. دیر و زود داره سوخت و سوز نداره😁. یه جوری لگد بارونت کنه که دو دستی شکمتو بچسبی التماسش کنی آروم بشه😂

انشالله بعد تعطیلات میری سونو روی ماهشو میبینی. 

خدایا به حق این ماه و برکت بی حد و حصرش این بهت و شوکی که الان من توش به سر میبرم نصیب همه آرزومندا بکن.

بعضی وقتا تو آینه که خودمو میبینم وا میرم. میگم یعنی این منم با این لکه های رو گردنم!!! یعنی من واقعا حامله ام؟! یعنی اینی که تو شکمم وول وول میکنه بچه منه!!! خدایا یعنی واقعا حسرت کشیدنا تموم شد! گاهی که ورجه وورجه اش زیاده و شکمم از شرق به غرب حرکت میکنه😅 مات و مبهوت میگم خدایا اگه خوابه هیچوقت بیدار نشم...

خاکستری  خیییییلی دعا کن برای همه ( منم یادت نره😉)

ثمین خیلی به یادتم.... خدا بنده های امیدوار و متوکلش رو خیلی عزیز میکنه. به زودی کامت شیرین میشه انش ...

ممنونم رویا جان امیدوارم اینبار دلم شاد شه دیگه

عه من نرسیده شو تا حالا نخوردم...باید خیلی جذاب بوده باشه😋🤣نوووش جون خودت و فندقت.منم چاغاله بادوم ...

اره خیلی جذاااابه😁😁😁عزیزم بقول اناجون هرچیزی در حد اعتدال میشه خورد..تمام.میوه ها سرشار ازخاصیتن..فک.نکنم.بدباشن...مثلا اطرافیان ب من میگن زردالو اصلا نباید بخوری دورازجون باعث سقط میشه ولی من قبول ندارم اینچپیزا رو..میگم یه میوه اینقد قدرت نداره 😂😂😂

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزززززیزم.... واقعا دختر و پسر فرقی نداره بعد این همه چشم انتظاری انشالله که سالم باشن و صالح نگرا ...

وای دورت بگردم.دلم ضعف رفت برا لگداش که😍😍😍دقیقا برای ما منتظرا هیچ فرقی نداره جنسیت...ان شاالله منم لگداشو حس کنم حداقل خیالم راحت تر میشه که حالش خوبه😍

رویا بخدا هنوزم وقتی میرم حموم یا شبا که میخوام بخوابم دستمو میذارم رو شکمم میگم واقعا منم روزای انتظارم به سر رسید و به ارزوم رسیدم؟دقیقا درکت میکنم.حال منم همینه.مخصوصا الانا یکمی شکمم بزرگ شده دیگه همش از تغییراتم لذت میبرم ولی خب انگار هنوزم تو شوکه‌م!بعد مثبت شدن میگفتم تا صدای قلبشو نشنوم از این شوک بیرون نمیام و باورم نمیشه واقعا بهش رسیدم،هنوزم که هنوزه یاد قبلا می افتم...همیشه خیلی دلم میخواست حال باردارا رو درک کنم،ویار داشته باشم!شکمم بیاد جلو!از نامزدیم کلی لباس بچگونه جمع کردم برا خودم.انقد عشق نی نی بودم...بعد دو سه نفر لباسا رو دیدن،همشون هم نقلی بودنا.خیلی ناز بودن.هی گفتن اینا رو بده به بچه های دور و ورت و نذر کن باردار شی...منم همه رو بخشیدم...با اینکه اصلا دلم نمیومد...چون هرکدومو با یه ذوق و شوقی خریده بودم..خداروشکر الان نی نیم توی شکممه...به حق همین روزای عزیز دعا میکنم تموم منتظرا مثل ما به ارزوشون برسن.و هیچکس در حسرت مادر شدن نمونه.ان شاالله تو هم به سلامتی فندقتو بغل بگیری عزیزدلم.اگر لایق باشم دعاگوی همگی هستم

و البته محتاج دعا

(طلق معمول من رفتم رو منبر نطقم طولانی شد🤣)

۱۲۰۰ عزیزم 

ممنونم،وقتی جنین فریز داشته باشیم قبل انتقال چه کارهایی میکنن؟دارو میدن؟دیگه سونو هم میکنن؟من جنین دارم اما نرفتم ببینم چطوریه و قبلش چه کارهایی میکنن،ممنون میشم توضیح بدی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان