2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813091 بازدید | 668776 پست
نه آزمایشگاه آسیب شناسی و ژنتیک دادیم چطور؟

نتیجه این ازمایش که خوبه عزیزم

ولی واسه دقیقتر بودن و قابل اعتماد بودن بهتره که برید مراکز ناباروری ازمایش بده.چون اون ها دستگاههاشون پیشرفته تره.

ولی این ازمایش که خوبه الحمدلله.فقط یکم تعدادش کمه که با چندتا قرص خیلی بهتر میشه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜آنا جان من همین الان از پیش دکتر راحله توکلی بیمارستان تریتا اومدم

انعقادم مشکل داشت دکتر گفت پر خونی اما غلیظ و گفت همین آسپیرین و بخور و بعد اینکه انتقالت انشالله مثبت شد بعدش آنوکساپارین ۴۰۰۰ بزنم تا ۶ هفتگی

گفت نیاز نیست قبلش انوکسا بزنم

نظرتون چیهم

کلا دکتر انوکسارو برای همه میده برای اطمینان به نظرت ۱رر داره بزنم قبلش یا نه خوبه؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
خوب میدونی که ماده حاجب که تو عکس رنگی وارد رحم میکنن از لوله ها خارج میشه و عکس برداری صورت میگیره ...

عزیزم من یبار اوایل ازدواج آی یو آی کردم نشد با اینکه دوتا لوله سالم داشتم واینکه تو مرکز ناباروری معروفی انجام دادم حتی از شوهرمم آزمایش گرفتن گفتن خوبه مشکلی نیست.

رفتم پیش یه دکتر دیگه بهم دارو اینا داد همینا که شما میگی از لوله راستم حاملگی خارج رحم شدم ورفتم لاپاراسکوپی با اینکه نه درد داشتم نه خونریزی دکترم لولمو نتونست درست عمل کنه  ولولم تو عمل چسبنده شده بعد یه مدت طبیعی اقدام کردیم نشد ورفتم یه دکتر دبگه اونم منو مثلا آی یو آی کرد تو مرکز دولتی که بنطرم ای یو آی نبود اصلا اون چون بهم دارو آزاد سازی تخمک نداده بود وبارم نشد . رفتم یه دکتر دیگه که همه از اول بهم گفته بودن برم پیشش من کم کاری کردم به شوهرم آزمایش داد ما خیالمون راحت بود تو این چند سال که شوهرم مشکلی نداره درصورتیکه با انجام آزمایش و سونوگرافی معلوم شد شوهرم واریکوسل مادرزادی داره  ومنم الان یه لوله راستم هیدرو شده ولوله چپم تو عکس رنگی زده بود انسداد ولی دکتر گفت چیزی نیست می تونی طبیعی اقدام کنی (اینم بگم همیشه تو تخمدان راستم تخمکام بهتره )که ما یکماه دوباره طبیعی اقدام کردیم که نشد شروع کردم به شروع سیکل انشأالله که صلاحمون تو این کار باشه ما هم نتیجه مثبت بگیریم توکل به خدا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
باز بپرس عزیزم این دوستم چسبندگی تخمدان و رحم به روده داشته ممکنه اگه خفیف باشه زودتر اجازه بدند واس ...

ممنون آره پرسیدم گفتن خداذوشکر ربطی نداره میشه زود انتقال داد 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

سلام دوستان من امروز  ساعت ۸ صبح انتقال داشتم خیلی کمرم و پاهام درد میکنه 

اصلا نمیدونم چه جوری بخوابم رو پهلو میخوابم میترسم

رو وکمر  هم خسته ام شده 😟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
پروسس همون شستشوی اسپرم تو ابن سینا. آخه وضع اسپرم شوهرم افتضاحه میخواستن ببینن به میکرو جواب میده ...

ببین شستشوی اسپرم که برای روز پانکچر برای همه انجام میدن و بهترین اسپرم ها ر برای لقاح باتخمک جدا میکنند.

واینکه من توبیمارستان خصوصی انجام دادم که هزینه ام رفته بالا.شماخپ بیمارستان دولتی انتخاب کن.تو رخداناامیدنشو.خداهزینه ش ر میرسونه.پا جلو بذارین.زمان ر از دست ندید.باورکن ماهم پول نداشتیم ،پاجلوگذاشتیم وجور شد حالا شده باوام یاقرض......اما پاجلوبذارین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
تمام مراکز دولتی  اگر زیر ۴۰ سال باشی و بچه نداشته باشی تو هر سال ۲بار ای یو ای و یک بار ای وی ...

مرسی عزیزم .حالا تا چهل  سالگی هفت سالو نیم فاصله دارم😅

بچه ام که ندارم که اگه داشتم هررررررگز اینهمه درد ورنج و به جون نمیخریدم برای دومی😢

باز خوبه یه همچین جاهایی هست کفگیر خورد ته دیگ یه روزنه امیدی باشه برا ادامه دادن راه

اونجور جاها بری از صفر تا صدشو باید از اول شروع کنی ؟

مثلا جنین جای دیگه داشته باشی قبول میکنن یا ابنکه از اول باید پانکچر بشی؟

ان شالله بزودی خبر بتای تپلتو بدی گلم 😘

سلام دوستان من جواب گرفتم😭😭😭 مثبته بتام ۵۰۳ 😭😭😭😭😭😭😭

ای جاااااان عزیییییییز دلم خیلی مباااارکه خیلی شادم کردی

ماهی جان جنین فریز انتقال دادی؟کجا و امروز روز چندمه انتقالته؟

عزیزم تبریک میگم خدارو صدهزار مرتبه شکر

انشالللللللله خودش حافظش باشه به سلامتی و دل خوش🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

چه خوب، خوش بر باشی همیشه مامان خانومی، ان شاالله 9 ماه بارداری را به سلامتی بگذرونی عزیزم

2706