2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818910 بازدید | 669102 پست
دوستان کلسیم دی میتونیم بخوریم  من شیر و لبنیات به خاطر یبوست نمیخورم  قبلا دکتر غدد بهم ...

والا من کلسی کر داشتم که اونم دی داشت فکر کنم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دکتر برا من دو روز شیاف روزی دوتا شیاف

و روز سوم هم دوتا آمپول تجویز کرده

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم رژیم سفیده  تخم مرغ چیه؟

سفیده تخم مرغ سرسار از پروتئین آلبومینه....

هم جلوی هایپری رو میگیره هم تخمکارو تقویت میکنه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام عزیزانم من امروز رفتم آزمایش دادم بتام ۱۹ بود گفتن مشکوکه دوباره شنبه تکرار کن. برگشتم خونه بی ...

عزیزم چرا انکانش نباشه....

حتما تکرار کن انشالله که مامان شدی مامان یه گوگولی نازدار که بتاش ناز داره.....

2731
سلام عزيزم منم دقيقا جفتم قداميه و از هفته ١٩ به بعد خيلى كم حس كردم اصلا نگران نباش چون ماهايى كه ...

سلام عزیزم کجا بودی؟

دلمون برات تنگ شده مامان مهربون....

سلام به همه دوستان و آناى عزيزم  و تبريك به همه دوستانى كه اين مدت نتونستم سر بزنم مثبت شدن ال ...

خدارو شکر که خوبین....

انشالله ثمین و بقیه دوستامونم به زودی این حسهای خوبو تجربه کنن....

بچه ها من شنبه پانکچر دارم از الان دل دردهای پریودی دارم خیلی نگرانم یه وقت مشکلی پیش نیاد؟امروز روز ...

والا چی بگم عزیزم....

از دکتر اجازه گرفتی روزه بگیری؟

عزیزم الان رژیم برات خیلی مهمه....

انشالله که پانکچر راحتی خواهی داشت اما توروخدا حواستون به خودتون باشه....

سلام علیکم من فقط دو روز مونده به آزمایشم .بگم استرس ندارم دروغ گفتم ولی توکل برخدا .

عزیزم انشالله این دفعه کل تاپیک برات اشک شادی میریزن....

منم خیلی ذوق دارم.....

خدایا فدات بشم فقط خودتی که میتونی از این همه چشم منتظر اشک شوق ببارونی.....

2738
والا چی بگم عزیزم.... از دکتر اجازه گرفتی روزه بگیری؟ عزیزم الان رژیم برات خیلی مهمه.... انشالله ...

ممنون عزیزم که اینقدر باحوصله جواب میدی.چشم بیشتر رعایت میکنم.فدات😙😙😙

😍😍خدایا شکرت
دوستان عزیزم سلام.من امروز روز 12م انتقالمه.از امروز لکه بینی قهوه ای داشتم.نگرانم.یعنی منفی شده؟ می ...

عزیزم منم روز ۱۱-۱۲ لک دیدم....

انشالله برا شمام + هست....

بچه ها یه سوال میپرسم نخندین بهم.ازگیل ضرر داره توی بارداری؟خیلی دوس دارم😐🤣

عزیزم.منکه کلی خوردم..البته هنوز نرسیده بود.چاغاله بود با نمک کلی خوردم😋😋😋واای دلت نخااااد🙈🙈🙈بسکه نمک.میزدم شوهرم محرومم کرد دیگه😂😂

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام عزیزم کجا بودی؟ دلمون برات تنگ شده مامان مهربون....

سلام عزيزم خوبيم خداروشكر🙏🏼😘💕🌸منم خيلى دلم برات تنگ شده 

واقعا از ته قلب دوستت دارم و هميشه از خدا برات بهترينهارو خواستم به خاطر قلب خيلى بزرگى كه دارى و با وجود دو تا بچه كوچك همچنان هستى و دلسوزانه جواب همه رو مى دى

انشالله همه هميشه سلامت و شاد باشن و به خواسته هاى قلبيشون برسن🙏🏼💕🌸

سلام دوستان توروخدا اگر كسي ميدونه جواب بده آروم بشم. من امروز دو روز انتقال انجام دادم ولي الان لك ...

عزیزم برای دستکاری رحم هست هیچ جای نگرانی نیست

بله من هم ۲روز پشت هم داشتم

بسلامتی عزیزم انشالله که با همین انتقال مامان میشی.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2706