2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812299 بازدید | 668737 پست
سلام اناجونم فدای مهربونیت عزیزم.انشاالله.. انا جون من دیروز دیگه پریود شدم ولی امروز درد خیلی زیاد ...

عزیزم.منم بعد انتقال منفی همچین چیزی دفع کردم..اول درد شدید بعد دفع شد.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم منم این تیر کشیدن ها رو داشتم🍀 گاهی سمت راست گاهی سمت چپ... ربطی به فریز و فرش نداره. بعدم چ ...

ممنونم عزیز دلم خدا از دهنت بشنوه 😗😗😗😗😗ایشالا سالم بغلش بگیری عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@anahidd       @سوگلی33       @عروسک4    &n ...

ممنونم عزیزم 😗😗😗😗😗الهی امین ایشالا همگی  جواب بگیریم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
نمیخام بی بی چک بزنم. مستقیم میرم آزمایش. 31 ام آزمایش اولمه. دوتا بی بی چک خونه دارم ولی اصلا نمیخا ...

ایشالا مثبت بشه عزیز دلم کلی واسمون انگیزه بشه😗

2728
نمیخام بی بی چک بزنم. مستقیم میرم آزمایش. 31 ام آزمایش اولمه. دوتا بی بی چک خونه دارم ولی اصلا نمیخا ...

لک لانه گزینی دیدی عزیزم؟

سلام علیکم من فقط دو روز مونده به آزمایشم .بگم استرس ندارم دروغ گفتم ولی توکل برخدا .

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام عزيزم منم دقيقا جفتم قداميه و از هفته ١٩ به بعد خيلى كم حس كردم اصلا نگران نباش چون ماهايى كه ...

سلام هانا جوووونم.کجایی دختر؟؟؟دلتنگتیم حسابی💚وای خدا تیکرشو😍ان شاالله به سلامتی پرنسستو بغل بگیری

مرسی که گفتی مهربونم.پس شما هم جفتت قدامیه...اره گلم منم شنیدم دیرتر حس میکنیم...ولی چه حس خوبیه😍همش منتظرم حسش کنمممم (ان شاالله این حس قسمت تک تک منتظرا شه)

ان شاالله چیزی نمونده تا بغل گرفتن وروجکت😍😘دعا میکنم صحیح و سالم بغلش بگیری

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
من یکماه کامل استراحت مطلق بودم فقط معذرت میخام دشویی از جام بلند میشدم دو سه باری هم برای کاری مهم ...

وای جدی؟یعنی اصلا راه نمیرفتی تو خونه؟بعد اسپرین یا همچین چیزی داشتی؟چون من میترسم از لخته شدن خون...واسه همین راه میرم تو خونه.اما چیزی بلند نمیکنم.سرپا واینمیستم.خم نمیشم.سعی میکنم رعایت کنم....برای غذا خوردن چیکار میکردی عزیزم؟مینشستی کلا؟

نمیدونم پرسیدم یا نه،هماتومت بزرگ بود؟خونریزی هم داشتی؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام علیکم من فقط دو روز مونده به آزمایشم .بگم استرس ندارم دروغ گفتم ولی توکل برخدا .

ثمین جون ب امید خدا دو روز دیگه حسابی جشن میگیرم واست عزیزم😍😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

عزیزم.بی بی در کل نزنی بهتره چون برا بعضیا نشون نمیده وباعث استرس میشه..ولی برامن روز12نشون داد

2706