2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825501 بازدید | 669419 پست
عزیزم دکتر برا من گونال و ستروتاید و هاش ام جی داده میخوام برم تهران گونالمو با خودم ببرم لازم میشه ...

عزیزم تا جایی که میدونم گونال و هاش ام جی با هم شروع میشن مگر برا یکی متفاوت تجویز بشه..... 

طبق تجویز با خودت ببر... 

ستروتاید معمولا روز ۵-۶ به بعد شروع میشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم دکتر برا من گونال و ستروتاید و هاش ام جی داده میخوام برم تهران گونالمو با خودم ببرم لازم میشه ...

با یخ ببری موردی نداره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم😘 دکترم گفت تقریبا ۲۰ روز بعد از تزریق دیفرلین اونم امروز میزنم  اینطور که خودم ح ...

عزیزم خوب دکتر روز تعطیل مگه انتقال نمیده؟ 

بعدشم خدا کریمه.... 

من جمعه انتقال دارم گلم   امروز دکترم زنگ زد از سه تا تخمک دوتاش جنین شده حالا گفتن نمیشه گفت ...

خدا بخواد میمونه خوبم میمونه..... 

2728

سلام به همه دوستان مخصوصا تورک آنا جان .. الان فک کنم سه ساله دنبال کننده تاپیک هستم بیشتر نظرات دوستان رو میخوندم تا اینکه پستی بزارم ... 

ترک انا جان فک نکنم تاپیک و اسمت رو هیچوقت فراموش کنم ... 

بعد از حدودا ۱۱ سال خدا یه فرشته کوچولو بهمون داد که الان شده ۹ ماهه  و اینجا اومدن خیلی برام خوب بود .. تجربیات بچه ها اسم داروها و ..... امیدوارم همه به آرزشون برسن ...

من بعد از ۴ مرحله ای یو ای با اولین ای وی اف و با انتقال تنها موجودیم یعنی دو بسته در عین نا امیدی + شدم ... برای همه آرزو میکنم انتظارشون بسر بیاد و خدا دامنشون رو سبز کنه .... 

سلام دوستان من جواب گرفتم😭😭😭 مثبته بتام ۵۰۳ 😭😭😭😭😭😭😭

مبارکههههههههههههه 

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ببخشید آناجون نسخه اول ودوم برای چیه؟ اینم حتما باید انجام بدیم؟ من بگم دکترغدد برام بنویسه اشکالی د ...

کاریوتایپ آز خونه و مشکلات کروموزومی رو تا حدی بررسی میکنه.... 

عزیزم تا جایی که میدونم دکتر زنان باید بنویسه بازم از بیمه بپرس.... 

اگه فریز ندارین انجام بدین.

چوخ ساغولاسان آنا جان ممنون که همیشه وقت میذاری و به سوالای ما جواب میدی 🌹🌹🌹❤❤❤

وار اولاسان گؤزه ل.... 

2740
به نظرتون لازمه انجام دادم یا فقط ایمنی وانعقادی را بدم؟ 

اگه فریز ندارین انجام بدین بهتره.... 

اما اگه فریز داری معنی نداره انجام دادنش.... 

استارتر ببهشید این ازمایشات ایمنی و انعقاوی رو روز خاصی باید انحام داد؟؟یعنی توی پریود یا بعدش؟؟یا ا ...

عزیزم فرقی نداره کی انجام بدی فقط اگه اخیرا آسپرین و انوکسوپارین و پردنیزولون و کلا این جور داروهای خاص داشتین بهتره دو هفته ای حداقل ازش بگذره بعد آز بدین وگرنه فرق نمیکنه کی باشه..... 

احتیاطا روز قبلشم گوشت نخورین.... 

سلام به همه  دوستان امپول پیورگان با گونال اف خیلی فرق داره؟؟

تقریبا یکین.... 

اما دقیق نمیدونم.... 

جنین فریز ندارم متاسفانه، اطلاع ندارید الان هزینه هاشون چقدر میشه؟

اگه تهرانی و بیمه داری مراکز خصوصی حدودا ١/۵ شایدم بیشتر یا کمتر بشه.... 

اما مراکز دولتی بتونی انجام بدی خیلی مناسب‌تر میشه.... 

2706