2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818194 بازدید | 669062 پست
خدانکنه عزیزم...اره خداروشکر سالمه و از صبح تا شب مخمو میخوره 😀🤕

سارا جون دختر گلتو ببوس

سارا جون تخمدانم درد داره ب این سونو مشکوکم

سارا میخوام سه چهار ماه درمانو ول کنم

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

سلام عزیززم

مبارکه 😍😍😍

این که قشنگ مثبته خداروشکر 

زنگ بزن دکتر شاید شیافتو بیشتر کنه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خدانکنه عزیزم...اره خداروشکر سالمه و از صبح تا شب مخمو میخوره 😀🤕

خدا براتون حفظش کنه انشالله خیلی زود خدا یه داداش ناز نازی عین خودش براش میفرسته.

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2728
عزیزم من رفتم پرولاکتینمو چک کردم رنج نرمال 19 هستش برا منم 20 خیلی بده واسه منی که هفته دیگه باید ب ...

برا من همونطور بود ولی دکتر گفت نرماله و ب خاطر استرس بوده و حتی سوزن نمونه گیری هم اگه ادمو بترسونه ممکنه چن تا بالا نشون بده

...
عزیزم من رفتم پرولاکتینمو چک کردم رنج نرمال 19 هستش برا منم 20 خیلی بده واسه منی که هفته دیگه باید ب ...

عزیزم خوبی پرولاکتین بالا اینه ک با قرص فورا میاد پایین نگران نباش ضمنا یه دونه ک چیزی نیس.

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سارا جون دختر گلتو ببوس سارا جون تخمدانم درد داره ب این سونو مشکوکم سارا میخوام سه چهار ماه درمانو ...

فدات بشم

کلا سونو رو بزار کنار دیگه عزیزم..کارخوبی میکنی..فقط به همسرت برسی کافیه.چون بدن خودت نرماله خداروشکر..از امروز یه روز درمیون اقدام کن.نتیجه میگیری.خیالت راحت گلم.

مرسی، بعدش دیگه نرمال شد؟

نمیدونم عزیزم بعد پانکچر فقط همون یبار رفتم سونو حدود ده سیکل چک نکردم ببینم درست شده ضخامت یا نه تو سیکل انتقالم و پنج شنبه سونوی دوممه که ده سیکله حالا پنج شنبه از دکتر میپرسم

الان دوباره نگاه کردم سونومو دو تا فولی ۱۲ میلیمتر داشتم ده سیکل واسه ده سیکل کوچیکه؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2738
چند سالته عزیزم؟ منم میترسم اینهمه دارو و دستکاری باعث بشه روند طبیعی هرماهمم بهم بریزه شانس طبیعی ر ...

۳۲سال و شش ماهم😂 اعصابم خورد شد ب خدا، منم از همونش میترسم، همسرتون چ طوریه شرایطشون؟

...
خدا براتون حفظش کنه انشالله خیلی زود خدا یه داداش ناز نازی عین خودش براش میفرسته.

خدا نی نی شماروهم حفظ کنه 💖💖

ان شاء الله..خدااز دهنت بشنوه 😄😍مرسی گلم

فدات بشم کلا سونو رو بزار کنار دیگه عزیزم..کارخوبی میکنی..فقط به همسرت برسی کافیه.چون بدن خودت نرما ...

هییی

خدا

چ بگم

تو ک منو خیلی وقته میشناسی

یک سال بود اقدام میکردم نگو پرولاکتینم بالا بوده

بعدشم ک گفتن همسر ضعیفه رفتم میکرو که غلط کردم حالا هم که ب غلط کردن افتادم و میگن طبیعی هم میشه تخمک گذاری ندارم

...
عزیزم به دکترت بگو.... پروژسترون داشتی؟ نگفتن بیشترش کنی؟ منم تو میکرو خونریزی کردم اما با پروژست ...

نه دکتر نادون هرچی بهش میگم پرژسترون بده میگه نمیخادد ضخامتت خوبه . اگر از بتات مثبت شد بعد برات شیاف مینویسم

هیچ قرص و شیافی نداد بهم

همون ظهرم زنگه منشیش زدم گفت دکتر رفت فردا بزنگ هرجی براش گفتم گفت من نمیتونم ب دکتر زنگ بزنم

اره دردش از پریودای معمولی که حتما بیشتر میشه .ولی امیدوارم مثل درد منو تجربه نکنی😢 نگران نباش بدن ...

من سه بار انتقال کنسل داشتم و هربار پریودی دردناکتر از قبل.

اینبار که انتقال دادم و کنسل شده 

خدا به دادم برسه 😥😥😥

دوباره آزمایش دادی؟ بتات چی شد؟

رفتم بتام 11شده بود 

دکتر گفت داروهات رو قطع کن 😔

رفتم دکتر ایمنی همون موقع 

ازمایشام رو هم دادم 

نمیتونم اصلا ذهنم از روش رد کنم

تا ده روز دیگه ببینم چی میشه

۳۲سال و شش ماهم😂 اعصابم خورد شد ب خدا، منم از همونش میترسم، همسرتون چ طوریه شرایطشون؟

سنی نداری که انقدر نگرانی

زنعموی شوهرم پونزدهمین بچه رو پنجاه سالگی اورده .😄  دیگه میخاسته بره مکه چندسال بعد اخری.کنترل کرده.وگرنه تا الان نصفه تهرانو گرفته بودن...هنوزم عاشق بچه س.نتیجه هاشو نگه میداره با نودسال سن. اونا میرن مسافرت و تفریح‌.زن ندیدم مثل ایشون..#مثل _زنعموی شوهر سارا_باشیم 🤣🤣

2706