2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816200 بازدید | 668923 پست
اره عزیزم جات خالی .لم داده جلوم داره لواشک میخوره.انگار نه انگار امتحان داره فردا 🤣  اره عز ...

آخی الهی خاله قربونش بره خبر نداشتم گل دختر داری.من همه حواسم رو این بود نکنه خدایی نکرده اتفاقی براش افتاده باشه.عزیزززززم خدا حفظش کنه ماشالله چشم نخوره انشالله

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم فکرنکنم فرقی داشته باشه انچنان.. من خارجیشو از یه داروخونه تو جنوب تهران گرفتم.اگه خاستی بگو ...

ممنون میشم عزیزم ادرس و شماره یا اسمشو بدی ببینم داره؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون میشم عزیزم ادرس و شماره یا اسمشو بدی ببینم داره؟

تارا جان ممکنه بعد از پانکچر و انتقال منفی تخمک بالغ نداشته باشه تخمدان؟ شما چ تجربه ای داشتین؟ اونوقت برا یه ماهه یا از این ب بعد هم این مصیبته؟

...
عاخه دکترها متاسفانه چرت و ورت زیاد میگن، چون اول گفتن تخمک ضعیفه اسپرم عالی، حالا این بار به فاصله ...

چند سالته عزیزم؟ منم میترسم اینهمه دارو و دستکاری باعث بشه روند طبیعی هرماهمم بهم بریزه شانس طبیعی رو هم از دست بدم

2728

سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم 

الان قشنگ خونریزی داشتم 

بیبی چک زدم دو خط شد. بنظرتون چون. پریودم دوخط شده یا ربطی نداره؟ممکنه باردار باشم؟

سه تا بلاست انتقال داده بودن

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
تارا جان ممکنه بعد از پانکچر و انتقال منفی تخمک بالغ نداشته باشه تخمدان؟ شما چ تجربه ای داشتین؟ اونو ...

والله من قبل پانکجر هرماه دهم سیکل چک میکردم هرماه یک الی دو تا تخمک بالغ داشتم و صخامت اندومترمم حدود ۷.۵ بود تو دهم سیکل بعد پانکچر یماه فقط ده سیکل رفتم سونو یک تخمک بالغ داشتم ولی ضخامتم ۵ بود!! حالا نمیدونم علتش پانکچره یا عمل فیبروم که ۹ ماه پیش کردم. البته سونوگرافی که میرم دکتر واسعی خیلی باتجربس گفت ربطی به عملت نداره چون فیبرومت سابسروز بوده و اصلا اندومترت برش نخورده

2738
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

وای خدایا مثبته.خدا رو شکر بارداری عزیزم.زود برو دکتر بهت شیاف بده

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

اگه شیاف داری پس پریود نشدی باید دوز شیافتو زیاد کنی

عزیزم شما اقدامتو داشته باش به نظرم این ماه تخمکگذاریت قراره دیرتر اتفاق بیفته....

عزیزم من رفتم پرولاکتینمو چک کردم رنج نرمال 19 هستش برا منم 20 خیلی بده واسه منی که هفته دیگه باید برم برا سو نو و بعدش تخمک کشی؟

نزدیک 40دقیقه تو آزمایشگاه منتظر وایستادم این میتونه تاثیر داشته باشه؟

فردا یه آزمایشگاه دیگه میخوام تکرار کنم خوبه به نظرتون؟

اره عزیزم جات خالی .لم داده جلوم داره لواشک میخوره.انگار نه انگار امتحان داره فردا 🤣  اره عز ...

خدانکنه عزیزم...اره خداروشکر سالمه و از صبح تا شب مخمو میخوره 😀🤕

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه هامن تازه با تامیک اشنا شدم.لطعن به من بگید چقد شانس دارم توی ای وی اف

شوهرمم کاملن سالم و قویه اسپرمش

خودم تنبلی دارم و ذخیره تخمدانم 5است. یک مفدار هم کم کاری تیرویید

3سال ناباروری دارم. 3ساله دارو خوردم با دارو فولیکول بالغ داشتم تخمک گزاری داشتپ ولی باردار نشدم.  دوماه پیش کوتر تخمدان شدنم بهاطر پلی کیستبک..تخمدانهام لیزر شد.بعد کوتر بصورت طبیعی ابن دوماهه تخمک گزاری دارم ولی باز باردار نسدم؟؟

احساس میکنم نشکل لانه گزینی دارم

بتظر شما من نشکلم چیه؟؟؟فقط تنبلی دارم..چرا باوحود تخمک گزاری باردار نمیشم.ای وی اف بهم جواب میده؟؟؟؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2706