2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821264 بازدید | 669206 پست
طب سنتی چی داد بهت؟

دارو برا باز شدن لوله ام داد و سویق گندم و جو و باه زنان و رژیم غذایی.شوهرمم زالو درمانی و دارو داد

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
محل کار اموزش هم دیده ولی باز میگه دل ندارم 😐 ممنون بابت جوابت ❤

پس دیگه خیلی اصرار کن.....

همسر من نه تنها بلد نبود کلا میترسید....

انقدر بهش جسارت دادم اولین تزریقش پروژسترون بود که سختترینشونه....

خخخخخ....

باورت میشه اصلا نفهمیدم کی تزریق کرد هم آروم هم بدون درد تزریق کرد.....

اتفاقا الان که یاد گرفته و ترسش رفته بعضا مثل تزریقاتیا فرتی تزریق میکنه.....

خخخخخخ....

ناشی باشن بهتره....

همون کسی که مقاومت میکرد برا تزریق الان میگه تزریق وریدی و سرمم یاد بگیرم دیگه لازم نیست تزریقاتی بری....

خخخخخ....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محل کار اموزش هم دیده ولی باز میگه دل ندارم 😐 ممنون بابت جوابت ❤

صفحه ۶ رو بگو بخونه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
فکر کنم تست های سی دی و ایمنی و بقیه تستهایی که نمیدونم چین ولی تعدادشون زیاد بود یکی از ماماهای مطب ...

خدارو شکر....

سلام دوستان خوبین؟چ خبر؟من چند وقته نبودم کسی مامان نشده؟

چطوری مامان خانوم؟

سلام دوستان خوبین؟چ خبر؟من چند وقته نبودم کسی مامان نشده؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد...

دارو برا باز شدن لوله ام داد و سویق گندم و جو و باه زنان و رژیم غذایی.شوهرمم زالو درمانی و دارو داد

میتونم بپرسم برا باز شدن لوله چ داد؟؟

و چ رژیمی داد؟ باه زنان دارم سویق هم میخرم

...
2738
سلام عزیزم یه سوال داشتم از خدمتتون ....شما خراش آندومتر انجام دادید؟کار سختیه،چون دکترم بهم گفته که ...

عزیزم تو مطبه یا با هیسترو؟

اگه تو مطبه خوب دردیم باشه لحظه ایه....

الهم صلی علی محمد وآل محمد...

قربون دل مهربونت برم آنا جونم.منم برا سلامتی دختر و پسر نازت صلوات میفرستم انشالله سایتون همیشه رو سرشون باشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اناجون جواب از ایمنی رو‌گرفتم،، موردی نمیبینم تو رنج هستن فقط این سی دی ۱۶+۵۶ هست رنجش رو ازمایشگاه ...

عزیزم رنجش نسبیه نسبت به بقیه آیتمها تفسیر میشه....

به نظرم برات نرماله....

مال من ۱۳/۵ بود ایمونولوژ گفت بالاست اما گفت تفسیرش نسبیه برا تو با نتایجی که داری بالاست....

ساراجون روز یازده چرا فوستیمون داد؟ فوستیمون چیه؟؟

فوستیمون برا تحریک تخمدانه....

مثلا داروهای تحریک تخمدانی که داشتی...

مثل گونال و....

میتونم بپرسم برا باز شدن لوله چ داد؟؟ و چ رژیمی داد؟ باه زنان دارم سویق هم میخرم

من یه لوله م بسته بود یه داروی آماده تو قوطی بود مال آیت الله تبریزیان.یه چیزیم ب اسم هاضوم بازم مال آیت الله تبریزیان.گفتش غذاهای طبیعی مصرف کنم مرغ نخورم رب و ماکارونی و فست فود و غذاهای کنسروی نخورم.یه ترکیبیم داد درست کنم الان یادم نیس چیا بودن فقط یادمه مغز گردو و بادوم و پسته و فندق با عسل و چند تا گیاه بود ک قاطی کنم با شیر محلی بخورم.برنجم گفتش برنج هندی مصرف نکنم چیپس و پفک و اینا هم کلا نخورم.شوهرمم تین فیل و کور و کاسنی و چند تا چیز دیگه.تا دوماه اقدام نداشتم ماه بعدش دیگه رفتیم اقدام ک خداروشکر جواب گرفتیم

2706