2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821255 بازدید | 669205 پست
سلام دوستان چه طوری می تونم یه تاپیکی که خودم ایجاد کردم رو حذف کنم؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بخاطر همین بی فکریاشون با همسرم حرف زدیم که منفی شده حتما دلیلی داره اخرش سر تخمک من انداخت😶 حا ...

الهام جون عزیزم انشالله خدا بحق این روزای عزیزش کمکت کنه ومشکلت حل بشه انشالله

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام عزیزم منم خوبم گلم دارم خودمو کم کم برای انتقال اماده میکنم خودت درچه حالی ؟ منم همینطورم حالم ...

عزیزم آب انار نمیدونم ولی من روزی ۲-۳ تا انار شیرین میخوردم.....

چون طبعم سرده انار ترش نمیخوردم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
منم بخاطر همین بی فکریاشون با همسرم حرف زدیم که منفی شده حتما دلیلی داره اخرش سر تخمک من انداخت😶 حا ...

عزیزم خدا انشالله این دفعه از منت بنده هاش رهات میکنه و به زودی زیر سند مادرشدنت مهر تایید میزنه.....

دوستان اولین پریود بعد انتقال منفی درد زیاد باشه طبیعیه؟ امروز روز سوم پری هستم  تا الان درد د ...

عزیزم فکر کنم طبیعیه اما اگه اذیت میشی و نمیتونی تحمل کنی برو دکتر....

خانوما پی آر پی رحم چه موقع لازم میشه یعنی اگه لازم باشه دکترا خودشون میگن؟

معمولا خودشون میگن ولی باز شما میتونی درخواست کنی

ببین من اینسری اندومترم منظم و سه خطی با قطر خوب بود ولی چون با توجه به تخمک های ضعیف و لاجونم تجویز کرد پی ارپی هم شدم

که جنین جان راحت تر بتونه دیواره رو بشکافه

اما کار پی ار پی جوانسازی رحمِ

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام من تازه واردم و مشکل ذخیره تخمدان دارم ، در مورد روش درمانتون برام توضیح میدی ؟ چند بار پانکچر ...

۴بار پانکچر شدم که سه تای اول یه دونه تخمک بالغ داشتم

و سری آخر ۶تا که سه تاش جنین شد و در ادامه روند آزمایشگاهی دوتا موند با خواست پزشک قرار بود به بلاست برسن که ترسیدن از بین بره و انتقالش دادن

کلا هر پانکچر یه تخمک اونم نه خیلی جون دار چون اگر بود تا الان مامان شده بودم.

2740
سلام.عزیزم..الان ندارم خداروشکر  4روز پیش یهو خونریزی کردم خداروشکر بخیر گذشت ومشکلی برابچه نب ...

خوب خدا را شکر نگرانتون شدم

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
چون بتا رفت بالا و افت کرد فکر میکنی ایمنی داری یا دلیل دیگه ایی واسه ش داری ممکن جنین ضعیف باشه و ...

واقعا این مطلبم تازه خوندم 

اره ازمایش ایمنی رو دادم خدا کته 

جوابام همه خوب باشه

تا به فکر کار دیگه ای باشم 

😢😢😭😭😭😭 منو در دعاهای خودتون فراموش نکنید مخصوصا شبهای قدرو لحظه های نمازتون.... تخمک های من ...

عزیزم نارحت شدم واقعا  

ببین تا الان من فکر میکردم خوب اطلاعات دارم اما وقتی کتاب جنین شناسی رو خوندم با اون اسمهای سخت و عجیب غریب شون دیدم هیچی نمیدونم.

دیدم چقدر یه تخمک و اسپرم از بدو به وجود آمدنشون باید مراحل مهم ژنتیک و کروموزومی خاصی رو پشت سر بزارن تا بشن تازه تخمک و اسپرم

حالا این دو تا وقتی با هم ترکیب میشن باید بهم مَچ بشن تا جنین با کیفیت درست بشه

این تازه تشکیل جنینِ تا برسیم به انتقال و رحم و ...

پس خودت رو ناراحت نکن اون خدایی که بهت یه فرشته ناز داده بخواد باز میتونه این مولکول ها رو با هم مَچ کنه

فقط لطفا با ارامش و دور از تنش زندگی پُر آنتی اکسیدان با ویتامین ایی و سی فراوانی رو ایجاد کنید که غذاشون همینه.

اگر وزن تون بالاست  بیارید پایین.

اگر قند و نان سفید و غذای آماده و سیگار و ... تو زندگیتون بوده حذف کنید اینا واسه اسپرم و تخمک حکم مرگِ

غصه نخوری مریم گلی خداااا خیلی بزرگِ

نه عزیزم طاقت میارم تا پنج شنبه آخه تاریخ آزمایشم روز  ۲۶ شما الان چه حالتهایی دارین ؟

من فقط حالتهای پری دارم و خیلی گرممه و انگشتای پام یخه منکه کلا ناامیدم اخه اگه باردار بودم دیگه درد پریودی سراغم نمیومد انشالله واسه شما مثبت بشه

عزیزم برای من خودشون انجام داده بودن.. روزی که برای انتقال رفتم گفتن. فک کنم بشه خودتم بگی.اما مسئ ...

جنينهاي منو  فريز كردن و تو كارتشون نوشته 8-4 و 8 و 16-8 سلول و سه روزه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سی و دو سال و نیم هستم رخیره ۳/۸ 😭😭😭😭😭😭

چرا گریه آخه...

ببین ذخیرت خوبه و هنوز جوان هستی

فقط نا امیدی که بدترین چیزِ

تو برسی ها مشکلت رو تشخیص دادن

اصلا هیسترو شدی تا حالا؟

تخمک و اسپرم هر دو ضعیف ن یا مشکل ایمنی و انعقادی داری

چیه داستانت؟

2706