2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821385 بازدید | 669209 پست
ممنونم تورك آنا جونه مهربونم💋💋

فدات....

عزیزم به همسرت بگو بره ابن سینا یه آز اسپرمم بده....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه نميدونستم اينو نه  آزمايشگاه بهار و آزمايشگاه دنا فقط آزمايش اسپرم داده

ببین من و خیلی از دوستان سالها دنبال نخود سیاه بودیم....

سیستم شمارش آزمایشگاههای مراکز بیرون با کامپیوتره در حالی که ناباروری متخصص با چشم مسلح اسپرمهای سالم رو تشخیص میده.....

همسر من مورفوش عالی بود رفت ابن سینا دیدم عالی چیه ۱ درصده!!!!

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731

عزیزم من برم بخوابم الان این وروجکا بیدار میشن....

شب خوش....

امیدوارم به زودی مشکلت حل میشه....

عزیزم مگه چند بار سقط داشتی انقدر ناامیدی؟ بررسیهای تکنیلیو انجام دادی؟ همسرت مشکلی نداره؟

یکبار یکبارم آزمایشی مثبت شد ولی دقیقا روز موعدم پریود شدم..آزمایشات ایمنی انعقادی هیستروسکوپی همه رو انجام دادم .همسرم هم ضعیفه

خدایا شکرت 
2740
سلام عزیزم خوبی؟فداتشم بد نیستم.نه راستش پیش خودم یه نقشه هایی کشیدم که دوشنبه یا سه شنبه اول برم سو ...

انشالله که خیره عزیزم، اصلا نگران نباش خدایی که جوجه ها رو داده خودشم مواظبشون هست، راستی من استرادیول رو از هفته 8 کمش کردم بعدم قطع، شیاف هم تا آخر این هفته شبی یدونه بعدش قطع میشه

عزیزم اگه سیکلت شروع شده دیگه شما هر وقت پریود شدی وقت دادن بهت تو اولویته یعنی یه جورایی برات جا با ...

8 ساعت راه با اتوبوس میخوام برم باید شب قبلش حرکت کنم سه شنبه زنگ بزنم ببینم چی میگه

بچه ها سونوی غربالگری دوم رو توی چه هفته ای رفتین؟تا کی‌وقت هست برای غربالگری دوم؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
انشالله که خیره عزیزم، اصلا نگران نباش خدایی که جوجه ها رو داده خودشم مواظبشون هست، راستی من استرادی ...

اره گلم منم خیلی خیلی ارومتر شدم از وقتی گفتم سپردمش به خود خدا❤ ان شاالله همونجور که توی اوج ناباوری دستامونو گرفت و دلمونو شاد کرد خودش تا اخرش هوای فندقامونو داشته باشه و صحیح و سالم بذارتش توی بغلمون(آمین)

مرسی عزیزم منم استرادیولو قطع‌کردم دیگه‌و شیافو اگه طبق مرکز خودمون و شرایط عادیم پیش میرفتم اخراش بودم و کم کم حذف میشد.ولی چون شرایطم خاصه و هماتوم دارم و جفتمم پایینه تقریبا یه هفته ای میشه دز شیافمو بیشتر هم کردم تازه!شبی به دونه سیکلو ۴۰۰ میذارم.فعلا تا وقتی هماتوم باشه شرایط همینه فکرکنم...دعا کن توی این سونو که سه شنبه میخوام برم جفتم رفته باشه بالاتر،هماتومم هم از بین رفتع باشه.اخ کلی نقشه کشیده بودم برم خرید کم کم‌واسه فندقم.که با این اوضاع استراحت مطلقم!بازم صحیح و سالم باشه فدای سرش

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
انشاالله ایندفعه واست میمونن ومیان بغلت عزیزم

ممنونم عزیز دلم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
انشالله بهترینا منتظرته عزیزم....

ممنونم انای مهربون۰😘

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
دوستان شما هم بعد آمپول gcsf درد کمر و پا داشتید. دارم میمیرم  مخصوصا کمر انگار داره نصف میشه ...

این دردا رو درد حساب نکن...انشاله داری کمکم آماده میشی برای درد زایمان 9 ماه دیگه😉...

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،