2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821491 بازدید | 669215 پست
آزی حامله است؟؟؟ من چقدر از مرحله پرتم

اره عزیزم این هفته ازمایش داره فکرکنم.هفته ی قبل انتقال داده😍

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سالمه عزیزم. منم همینطور بودم. از هفته 6 شروع شد تا هفته ۱۲. خونریزی هااااا.... مونده بودم اینهمه خو ...

واقعا جدی میگی عزیزم؟😢😢خدا از دهنت بشنوه من که از ترسم پریروزم رفتم سونو ببینم قلبش میزنه یا نه.خوشحال بودم که جمعه قطع شده از امروز صبح باز شروع شد خدا کنه منم مثل شما بچم واسم بمونه منم کلا استراحتم شیافو آمپولم به موقع استفاده میکنم مرتب .مرسی که تجربتو بهم گفتی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم گوشت شتر مرغ فک کنم طبیعتش خیلی گرمه اشکال نداره خوردنش؟..اخه من طبع خودم گرمه گرمی نمیخورم..ی ...

فکرنکنم گلم.اگه طبعت خیلی گرمه بازم بپرس.من طبعم خیلی سرد بود قبل انتقال خیلی رعایت کردم ولی فکرکنم طبعم عوض نشده...موز که بد نیست گلم.بعدش خنکی بخور مثلا.وای من برعکس دنبال غذاهای با طبع گرمم.انقد که حس میکنم همه غذاهام سردیه...ولی توام مواظب باش گلم.از انا جون هم بپرس.ولی مثلا اگه موز خوردی بعدش پرتقال بخور...من همش هوس چیزای ترش میکنم.چیزای ترش هم که همه طبعشون سرده.اسیر شدم🤣

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

امروز کلا پای چپم درد میکنه...میگم شاید بخاطر سردیه.نمیدونم واقعا.بچه ها درمورد ازمایشی که باید بعد از سونوی ان تی سریعا بدیم راهنماییم کنین.میخوام اگه طول میکشه پس فردا برم دکتر زنان.اما اگه همون روز میدن صبر کنم تا روز سونو

2728
سلام عزیزم من و نی نی هر دو خوبیم ب لطف خدا قلبشم تشکیل شده انشالله ک از این ب بعدم خدا خودش کمک کنه ...

سلام نيوا جون ، خدا رو شكر كه حال خودت و ني ني خوبه ، ان شا الله كه به سلامتي دردونه ات رو در آغوش بگيري عزيزم .

واقعا جدی میگی عزیزم؟😢😢خدا از دهنت بشنوه من که از ترسم پریروزم رفتم سونو ببینم قلبش میزنه یا نه.خو ...

فقط آرامش داشته باش. برای همه ما این روزا پیش اومده و بخیر گذشته. بلایی که استرس سر جنین میاره شربت زعفرون نمیاره😄

من هفته ۶ و ۹ و ۱۲ سونو دادم. هفته ۶ بعد از اولین خونریزیم رفتم سونو دو تا ساک بود که فقط یکیش قلب داشت اونم گفتن ضعیف میزنه که خدا رو شکر تو سونو های بعدی خوب شد. طوری درگیرش بودم وقتی برای سونوی ان تی رفتم به محض اینکه سونو رو شروع کرد پرسیدم قلبش میزنه؟ دکترم خندید گفت بله چرا نزنه

قوی باش سختی ما فقط مربوط به دوره انتظار و مصرف دارو نیست. راه درازی در پیش داریم

2740
فکرنکنم گلم.اگه طبعت خیلی گرمه بازم بپرس.من طبعم خیلی سرد بود قبل انتقال خیلی رعایت کردم ولی فکرکنم ...

نکنه تو هم پسر داری😉

من تو کل زندگیم برای شیرینی جات میمردم. چند هفته بعد انتقال به مامانم میگفتم ضعف دارم یه چیز ترش بیارین حالم جا بیاد😂

امروز کلا پای چپم درد میکنه...میگم شاید بخاطر سردیه.نمیدونم واقعا.بچه ها درمورد ازمایشی که باید بعد ...

نمیتونی جلو جلو آزمایش بدی که.... باید اول سونو بری بعد فرداش با جواب سونو بری آزمایشگاه. روز آزمایش جواب سونو باید همراهت باشه

انشالله که خوش خبر باشه🙏

رویا جون شما ک درد داشتی  اون هفته های اول تیر کشیدن واژن هم داشتی؟...برامن خیلی تیرمیکشه. مدام تیرمیکشه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
فقط آرامش داشته باش. برای همه ما این روزا پیش اومده و بخیر گذشته. بلایی که استرس سر جنین میاره شربت ...

ایشالا که بچه ی منم قوی باشه بمونه تقصیر ماما بود زنگ زدم مطبِ دکترم ماما ترسوندم گفت اگه تا چند روز دیگه بازم خون دیدی برو سونو شو تهدید به سقطی.ولی خود دکترم پنجشنبه که سونو کرد فقط گفت خونریزی پشت جفته نگران نباش آمپولا و شیافارو استفاده کن رفع میشه

فکرنکنم گلم.اگه طبعت خیلی گرمه بازم بپرس.من طبعم خیلی سرد بود قبل انتقال خیلی رعایت کردم ولی فکرکنم ...

واای منم همش دلم ترش میخاد...ازشیرینیجات هم بدم اومده کلا..حتی بوی شیرینی بدم.میا

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
رویا جون شما ک درد داشتی  اون هفته های اول تیر کشیدن واژن هم داشتی؟...برامن خیلی تیرمیکشه. مدام ...

تیر کشیدن واژن طبیعیه. میگن به خاطر بزرگ شدن رحمه

من دردای عجیب غریب داشتم. مقعدم تیر میکشید فک میکردم داره پاره میشه بعد که دردش کم میشد یهو حجمی از خون سرازیر میشد

نکنه تو هم پسر داری😉 من تو کل زندگیم برای شیرینی جات میمردم. چند هفته بعد انتقال به مامانم میگفتم ...

همه تاحالا بهم گفتن پسره.ولی برام هیچ فرقی نداره.رویا جونم دعا کن این سونوی پنجشنبه همه چی خوب باشه.اولویتم سلامتیشه.نی نی هرچی باشه عزیزه😍 ولی به چند نفر که ویارامو گفتم همه گفتن پسره.بعضیام میگن نمیشه حدس زد