2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822075 بازدید | 669237 پست
وای اشکم دراومد رویا واقعا من منتظر شنیدن صدای قلبشم که بفهمم خواب نیستم و بیدارم! رویا صدای قلبشو ...

من اولین بار صدای قلبشو تو سونوی ان تی برام گذاشتن

هفته ۶ فقط روی مانیتور تپش قلبشو نشون داد. صدا پخش نکرد. برای من تو هیچ‌ کدوم از سونو گرافی ها اجازه ندادن نه فیلم بگیرم نه صدا ضبط کنم⁦☹️⁩

ممنون عزیزم انشالله همه خونه ها پر بشه از صدای بچه ها وهیچ خونه ای بی بچه نباشه🙏🙏🙏 عزیزم دفعه شش ...

آینوش جان خیلی خیلی تبریک  میگم   

برای با ششم کاره جدیدی انجام دادی؟ دکترتون کی بود؟یه توضیح کوچیک هر وقت تونستی بده مرسی گلم

خدای مهربون ممنون که تیکرمو واقعی کردی  هزاران هزار  بار شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نکن خودتو.....  شما پلی کیستیک احتمال دو قلویی هم بوده....  شاید برا همینه ب ...

گلم اینو بهم بگو چرا بتا آخرم بعد از دو روز بیشتر نشده یعنی قبل از ۴۸ ساعت ۸۵۰۰ بوده و بعدش شده ۱۱۰۰۰ 

مگه ن باید بعد از ۴۸ ساعت دو برابر بشه یعنی ۱۷۰۰۰ ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2728

سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش میتپید واون لحظه همتون رو دعا کردم عزیزانم..بحق فاطمه زهرا قسمت تک تکتون این لحظه قشنگ و پرهیجان🙏🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم من روزی سه تا استرادیول داشتم.دکترم گفت هر ۸ ساعت بخور.اما من نمیتونستم تنظیم کنم اونجوری.از ب ...

از چندم پری استفاده کردین؟؟من امروز 11پری هستم و شکم درد و کمر درد دارم احساس میکنم انگار دوباره میخوام پری شم.نمیدونم از عوارض این قرص هست یا چیز دیگه

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
عزیزم.من از روز دوم.پریودی داشتم روزی 3تا صبح ظهر شب ک بعد انتقال شد 4تا ک 2تاصبح 2تاشب

تا چند روز قرص رو ادامه دادین؟

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
2740
تا چند روز قرص رو ادامه دادین؟

عزیزم اگه برا انتقال جنین هست کلا باید بخوری

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم مبارکت باشه هرچی عدد بتد بره بالا روند دوبرابر شدنش طولانی تر میشه مثلا بجای دو روز میشه سه ...

مطمعنی ک هر چ عدد بتا بره بالا روند دو برابر شدنش دیرتر دو برابر میشه یعنی برا من ک ۴۸ ساعت قبلش ۸۵۰۰ بودش و بعد از دو روز شده ۱۱۰۰۰ خوبه و اشکال نداره ک ۱۷۰۰۰ نشده ؟؟؟ لطفاااا عزیزم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
عزیزم نگران نکن خودتو.....  شما پلی کیستیک احتمال دو قلویی هم بوده....  شاید برا همینه ب ...

منظورت چیه گلم خوب اگه دو قلویی بوده ک از ۸۵۰۰ باید بعد از دو روز خیلی زیاتر باشه مال من شدش ۱۱۰۰۰

سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش م ...

به به مبارکا باشه به سلامتی و دلخوش انشالله که همیشه لبت خندون باشه. التماس دعا مامان قشنگه