2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822076 بازدید | 669237 پست
این آزمایش واسه چیه؟ 🤔

همون سلفریه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام‌ آنا جون این رو میشه بگید چیه؟ دکتر نصر نوشته واسه دوستم گفته ببر دکتر پادمهر مشورت کن

عزیزم متوجه نشدم چیه..... 

هر چیه انشالله خیره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبم.من يك مدت نبودم.تو اين مدت خيلي اتفاقات برام افتاد.مامانم مريض شد.فهميدم در زماني ك ...

عزیزم انشالله از این به بعد فقط اتفاقای خوب براتون رقم بخوره..... 

عزیزم انشالله مامانم زودی خوب میشه..... 

ببین عزیزم فکرای خوب خوب بکن..... 

آزهای تکمیلی و دادی؟؟؟؟ 

به نظرم سعی کن با بررسی کامل بری جلو که جلوی این همه سعی و خطا و تکرار رو بگیری و با میان بر به مقصد برسی..... 

بچه ها ميشه كمكم كنيد چطور ميتونم از دكتر طرازي نوبت بگيرم.من شهرستانم.ميخوام براي عكس رنگي ماه ديگه ...

عزیزم تلفنی.... 

22315955

شنبه و یکشنبه و سه شنبه 3-۴ به بعد زنگ بزن..... 

2731
سلام بچه ها خوبید دکترمو عوض کردم رفتم پیش یه دکتر خیلی خوب بهم دوماه قرص ال دی داد و گفت روز ۳ پر ...

عزیزم انشالله دست دکتر برات خوبه و به زودی خبر خوشگله رو میدی..... 

دوست جونا اسم كوچيك دكتر طرازي *بيتك* هست؟درسته؟

بله درسته.... 

وای اشکم دراومد رویا واقعا من منتظر شنیدن صدای قلبشم که بفهمم خواب نیستم و بیدارم! رویا صدای قلبشو ...

فکر کنم تو سن بارداری بذارن..... 

زود بود فکر کنم نباید میذاشتن...... 

سلام زین جان الان دیدم خداروشکر مادر شدی مبااارک باشه انشاءلله نی نی صحیح و سالم بغلت بیاد  ی ...

عزیزم دکتر خدا جون براش انتقال داده...... 

2740
الان رفتم تیتر رو گرفتم جوابش ۱۱۰۰۰ بودش و ۴۸ ساعت قبلش تیترم ۸۵۰۰ بودش چرا دوبرابر نشده بخاطر همین ...

عزیزم نگران نکن خودتو..... 

شما پلی کیستیک احتمال دو قلویی هم بوده.... 

شاید برا همینه بتات این مدلی بالا رفته...... 

سلام خانما. سال نو مبارک.  میشه با دلهای پاکتون برام دعا کنید عزیزان و یک صلوات بفرستید برام. ...

عزیزم بهتری؟ 

گلم خیلللللللییییییی مبارک باشه خیلیییییییی خوشحالم که یه نفر به آرزوش رسیده انشاالله تو خونتون همیش ...

ممنون عزیزم انشالله همه خونه ها پر بشه از صدای بچه ها وهیچ خونه ای بی بچه نباشه🙏🙏🙏

عزیزم دفعه ششم بود💪💪💪

هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
عزیزم بهتری؟ 

بله عزیز خیلی بهترم خداروشکر. افسردگی گرفتم که با کمک شوهرم وخانواده الان رفع شده. فدای دل مهربونت که یادم بودی...

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.

سلام دوستان عزيزم اميدوارم حال همتون خوب باشه و به زودي هممون به ارزوهاي قشنگمون برسيم

من پريود شدم و ميخوام به لطف خدا قرص ال ديمو شروع كنم و براي ٤مين بار برم براي اي وي اف ،خيلي احتياج داشتم بيام پيش شما و انرژي بگيرم براي شروعي دوباره ،برام دعا كنيد خيلي نياز دارم به دعاهاتون

مرسي از همتون🌺🌺🌺🌺