2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821254 بازدید | 669205 پست
سلام بچه ها جدیدأ کیا مامان شدن؟من یکماهی هست نیومدم

والا مامان زیاد داشتیم......

ماهیرخ، مامان آینده هستم،.....

الان اسما تو خاطرم نیستن....

اما میدونم چند تا مامان خوشگل داشتیم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دخترا خواهش میکنم راهنماییم کنید دی ف ای همسرم 50درصد چه خاکی تو سرم بریزم گفتند دلیل سقطام این ...

عزیزم بله بیتاثیر نیست....

ببین عزیزم خوب برا دی اف آی یه سری چیزارو باید رعایت کنه همسرت.....

تغذیه مناسب طبعش.....

مکملای مناسب خودش طبق تجویز دکترش.....

خنک نگه داشتن ب ی ض ه ها که واقعا خیلی مهمه.....

شلوار لی و تنگ و لباس زیر تنگ ممنوع.....

حموم داغ و سونا و جکوزی و کلا محیط گرم ممنوع.....

تغذیه سالم.....

پرهیز از هله هوله، سرخ کردنی، فست فوت،.....

کلا تغذیه سالم.....

پرهیز از سیگار و قلیون و الکل و....

خوردن میوه های تازه و سبزیجات و..... متلسب طبع.

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه انا جون سونو زياد ضررنداره؟؟؟گفتم ي دفعه غربال دومو برم 18هفته

عزیزم نگفتم حتما بری سونو.....

ببین من کلا سعی میکردم زیاد سونو نرم ولی وقتی فکری مثل خوره منو میخورد دیگه همسرم میگفت پاشو بریم سونو چون میدونم تا نبینی حالش خوبه دلت آروم نمیگیره.....

منظورم اینه اگه خیالت راحت نمیگیره و دلت آروم نمیشه برو سونو چون عوارض استرس از سونو بیشتره.....

متاسفانه من وزنم حتی یک گرم هم پایین نمیاد

عزیزم مطمئنم بگردی راه کاهش وزنتو پیدا میکنی.....

ببین عزیزم به نظرم کاهش وزن کم تاثیر نداره....

ببین من حس میکنم پسرمون مدیون همین کاهش وزنمون هستیم.....

من و همسرم قبل بارداری دوم عزمونو جزم کردیم و هر دو ده کیلو وزن کم کردیم.....

بعدش این معجزه یهویی پرید تو دلم.....

چون تنها کار مفیدمون همین بود.....

وگرنه حتی یه مکمل ساده مثل فولیم اسیدم نمیخوردیم. فقطم شام رو حذف کرده بودیم و به جاش میوه یا سالاد خوردیم.

2728
اناجان نچرال یعنی چه فرقی داره؟

عزیزم تو سیکل نچرال منتظر میمونن تخمکگذاری اتفاق بیفته و چند روز بعدش انتقال جنین انجام میشه.....

عملا هورمونها به صورت طبیعی تو بدن تولید میشن.....

سلام دوستان عزیزم ممنونم بخاطر دعای خیرتون ظهر سه تا جنینامو انتقال دادن و ازمایش 11بهمن نوشتن

عزیرم به سلامتی.....

نیزونی با دیدن ۱۱ بهمن اولین چیزی که جلو چشم اومد چی بود؟

دو تا خط بی بی چکت!!!!!

البته انشالله بی بی چکو بعد بتای تپلت میذاری.....

از الان تبریک منو بپذیر.....

گوارای وجودت....

سلام ب همگی

تورک آنا جان ی سوال داشتم!من تو سیکل انتقالم بعد عفونت شدید گرفتم متاسفانه پماد کلوتریمازول استفاده میکنم فردا دقت سونو دارم میگم مشکلی هست امشب استفاده اش کنم؟

Lea  
سلام انا جان و بقیه بچه ها  من برگه جنین شناسیو گرفتم کسی سر درمیاره ؟ سیستوپلاسم دانه ای و غش ...

عزیزم من سردرنمیارم.....

2738
بچه ها من هایپر شدم گرمی بخورم یا خنکی؟

عزیزم معمولا گرمی عوارضشو تشدید میکنه.....

انتقالت کنسل شده یا قراره انتقال فرش داشته باشی؟

تشکر عزیزم پس روز انتقال بعدش استفاده میکنم همون روز ازشون هم حتما میپرسم !  از امروز حالت تهو ...

فکر نکنم مانعی داشته باشه.....

سلام دوستان ... ممنون که به یادم بودید .. خیلی حالم خراب بود ..هست ..چون بعد قطع داروها دردهایی دا ...

عزیزم خیلی متاسفم.....

بابت دردهایی که کشیدی و شادیت به غم تبدیل شد.....

امیدوارم به زودی یه شادی موندگار غمتو بشوره.....

عزیزم خوب اولا از گرید جنینا نمیشه در مورد سلامت جنین نظر داد.....

ضمنا کاریوتایپ سالم هم کامل مشکل ژنتیکی جنین رو رد نمیکنه.....

فعلا میمونه دو مورد.....

یا جنین مشکل داشته کلا یا احتمال پس زده شدن جنین بوده.....

به نظرم فعلا میتونی رو مورد دوم مانور بدی.....

عزیزم سرم رو آزاد هم بهت نمیدادن؟

به نظرم این دفعه سرم رو تو برنامت داشته باش، انشالله جواب میگیری.....

عزیزم من چند روزه میخوام این حرفا روبهت بزنم پیش خودم میگم شاید ناراحت بشی واسه همین هیچی نمیگم ولی ...

بنظر منم ایشون دارن مسیرو اشتباهی میرن...من واردسیکل آی وی اف که شدم اطلاعات زیادی نداشتم فقط در مورد انتخاب دکتر خیلی تحقیق کردم و به دکترم اعتماد کردم خیلیم پرس و جو نمیکردم که چی میشه ...یادمه اصلا نمیدونستم هایپر شدن چیه  وجالبه با وجود اینکه ۲۵ تا تخمک داشتم هایپرم نشدم  حتی سه روز قبل تخمک کشیم با دوستام رفتم کوهنوردی😊کلی کار خونه کردم کلی خم و راست میشدم حالا بعدا این۰جا خوندم که همه اینا ضرر داشتش ..بعد پانکچرم اصلا مشکل خاصی نداشتم اگه هم دردی بود خیلی بهش اهمیت نمیدادم..به دکترم خیلی اعتماد داشتم بعدا که از مشاور تو بیمارستانم پرسبدم گفت مریضای دکترت اصلا هایپر نمیشن چون دکتر قرص داستینکس داده بود که پنج روز خوردم و ظاهرا اون از عوارض هایپری جلوگیری میکنه...شاید اونموقع اگه اطلاعات الانمو داشتم همش فکر میکردم بعد پانکچر حتما باید بلایی سرم بیاد کارم به بیمارستان کشیده بشه و...

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد من و ساقی بهم تازیم و بنیادش براندازیم
عزيزم بمن تو بيمارستان بعد انتقال اولين چيزي ك گفتن اين بود لك و خونريزي داشتين هپارين قطع چجوري دكت ...

عزیزم اول آسپرین رو قطع میکنن اگه دیدن کم یا قطع نشد،هپارین رو قطع میکنن.

ان شاءالله سه شنبه نوبت دارم جوجه هامو ببینم🤗

هر ۴تاشون بلاست بودن.نمیدونم عزیزم.

ان شاءالله خیره🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
مامان آينده اصلا نگران نباش ممكنه بين ٤ تا نخودت يكى ضعيف بوده باشه و اين لك ها از اون باشه مثل روي ...

ممنونم هانا جون😚😍

ان شاءالله خدا حافظ خودت و جوجه ات باشه 😊

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
ای جونم 😍😍مطمئن باش حال فندوقات خوبه عزیزم من که تجربه ای نداشتم ولی فکر کنم لکه بینی عادی باشه چو ...

😍😍😍❤

ممنونم مهربون☘

ان شاءالله خیلی زود قسمت خودت میشه عزیزم از این جوجه ها🐣🐤🐥🍀

2706