2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816535 بازدید | 668944 پست

🌺همراهان عزیز🌺

اگر شما هم در حال انجام مراحل درمانی هستید و یا این مراحل رو انجام دادید،

👈 و یا از اطرافیان تون کسی رو سراغ دارید که با استفاده از روش های کمک باروری، باردار شده، 

این تجربیات رو برامون بفرستید.

@mamanayemovafagh

بیایید در این راه سخت در کنار هم باشیم.🙏🙏🙏

ارتباط با ادمین:

@rz_dy

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باور کن اندازه خودت به من فشار اومد..... میدونی سخت ترین چیز اینه که هی بری سونو و هیچ صدایی نشنوی. ...

عزبزم چندروزهiuiکردی؟

دیشب خواب دیدم اومده بودی توتاپیک خبربارداریت رودادی 

2731
منم ستروتاید میزنم. سوزنو ک میکشم یه قطره انگار باهاش میاد بیرون. دور ناف میزنم جاش میخاره. قبل از پ ...

عهههه من به بازوم میزنم دقیقا همینجوری که میگی یه قطره باهاش میاد بیرون،واسه من قشنگ یه ساعت جاش قرمزه و خارش داره بعد خوب میشه 

2738
عهههه من به بازوم میزنم دقیقا همینجوری که میگی یه قطره باهاش میاد بیرون،واسه من قشنگ یه ساعت جاش قرم ...

امشب اتفاقا بد تزریق  بیشتر نگهش داشتم بازم یه قطره اومد بیرون. خیلی قطره کوچیکیه .

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
امشب اتفاقا بد تزریق  بیشتر نگهش داشتم بازم یه قطره اومد بیرون. خیلی قطره کوچیکیه .

پس شاید خیلی مهم نیست دیگه زوری که نمیتونیم اون یه قطره رو بریزیم تو😉من فکر میکردم چون بازوم سفته اینطوری میاد بیرون چون شکم پوستش شل تره 

پس شاید خیلی مهم نیست دیگه زوری که نمیتونیم اون یه قطره رو بریزیم تو😉من فکر میکردم چون بازوم سفته ا ...

من همین الان انوکسا زدم دقیقا کنار تزریق قبلی. اما هیچی نیومد بیرون. فک کنم بخاطر سوزن و نوع داروشه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
بله. معلوم نیست. هایپر شدم. شاید خودم بگم بعد عید . ببینم چی پیش میاد.  دعا کنید جنینام خوب باش ...

انشالله که عالییییییی ن و خیلی راحت انتقال میدی و باجواب مثبت هم دل خودت هم دل ما شد میشههههه🤩🤩🤩

میشه بپرسم چندتا تخمک داشتی

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
ثمین یادم رفت بگم اینا گفته بودن تخمکهات عالین  چی:شد پس  اتفاقا رفتیم پیش دستیار دکتر او ...

عزیزم من چند روزه میخوام این حرفا روبهت بزنم پیش خودم میگم شاید ناراحت بشی واسه همین هیچی نمیگم ولی امروز بااین احتمالاتی که میدی بهت حرفامو میزنم اما لطفاً با لحن خواهرانه بخونشون
ببین عزیزم آدما دو دسته هستن بعضیا با اطلاعات بیشتر داشتن، استرسشون کم میشه بعضیا برعکس استرسشون بیشتر میشه به نظرمن شماازدسته ی دومی  وهمین باعث تصمیمات اشتباهت میشه،درسته شما شرایطت فوق حساسه ،اما باحساسیت واسترس وببخشید اینو میگم روش های اشتباهی که انجام میدی داری کارخودتو خرابتر میکنی مثلا اگراین ماه شما طبق روش دکترت پیش میرفتی این 2تا تخمکت هنوز جزذخیرت بود،یااینکه حالا باتجویز پزشک دیگه ای لتروزل خوردی بعد ناراحت بودی چرا مسائل ایمنی وانعقادی رو بررسی نکردن خب شاید ،شاید اگر شمااین ماه قرص مصرف نمیکردی فرصت واسه انجام بررسیای تکمیلی بود وخودت این فرصتو ازخودت گرفتی،الانم که این احتمال دستکاری رومیدی کلا دیدت نسبت به کادر درمانت خیلی منفیه،آخه اون پرستار مگه بیماره یا اصلا مگه تخمک شما بین اون همه نی که برای افراد مختلفه قابل تشخیصه که این پرستاربره دقیقا تخمک شمارو تشخیص بده ودستکاری کنه ومسئله بعدی شماروی تک تک کلمات وجملات پزشکا وپرستارا زوم میکنی مثلا جنین شناس بگه تخمکت عالی بود اون ظاهرشو گفته یاممکنه برای روحیه دادن به شما بگه ولی خدانیست که بدون داخلش چطوریه،به خود من ۶بارجنین شناس باجنین گریدA++گفت جنینات عالین حتما مادرمیشی امانشدم این یعنی اونا ظاهرمیبینن ویه حدسی میزنن ولی ازداخلش اطلاع ندارن پس اگه گفته عالیه ولی بعدش گفت کیفیتش خوب نیست هیچ دروغ وکلکی پشتش نیست ونباید استرستو باافکارمنفی بیشترکنی.شاید حرفای الان من مثه حرفایی که مرکز ابن سینا بهت گفت ناراحتت کنه اما باور کن داری مسیر مادرشدنتو برای خودت سخت میکنی سعی کن یابه اینا اعتمادکنی یامرکزتو عوض کنی به یه جایی برو که تمام وکمال قبولشون داشته باشی مثلا اگه میری ابن سینا بگو من به این شرط اینجا ادامه میدم که همه چیزو بررسی کنید وشرایط حساس من مدنظرتون باشه وبعدش کامل خودتو بسپاربه پزشکت.

ببخشید  خیلی حرف زدم، امیدوارم ازحرفام ناراحت نشده باشی،اگرم ناراحت شدی من همینجاازت عذرخواهی میکنم عزیزم😘😘😘

امیدوارم به زودی خبرمادرشدنت رو توی تاپیک بدی،الهی آمین.

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
عزبزم چندروزهiuiکردی؟ دیشب خواب دیدم اومده بودی توتاپیک خبربارداریت رودادی    

سلام 

وای کاش خوابت واقعی بشه.......کلی حال کردم از خوابت دوسی😙😙😙😙😙😙

امروز رو 11  ای یو ای هست اما خب موقع پریودی 5 بهمن.....منم تا اون موقع صبر میکنم 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706