2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822048 بازدید | 669237 پست
سلام دوستان وقت تون بخير يه سوال داشتم من ميكرو كردم و باردار شدم هفته شش هستم الان كه پرونده بيم ...

عزیزم مورفولوژی اسپرم بد بوده ولی با میکرو اون مقدار سالمارو میگیرن دیگه...شما که جنینتم تشکیل شده دیگه نگران نباش...سقط دلیل دیگه داشته...وقتی جنین تشکیل شده یعنی دیگه مشکل از مورفو نیست...نگران نباش و لباسای خوشگلشو اماده کن کم کم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🔴🔴🔴سلام کسی  سرم ای وی ای جی  داره خودش نخواد ....بفروشه ...من خیلی لازم دارم ...خواهشن ...

عزیزم شرایط نگهداری سرم خیلی مهمه وقتی ازداروخونه خریداری میشه بایدتویخ بذاری تاببری تویخچال خونه؛شماازکجامیخوای بدونی ازپیش کسیکه میخوای بخری چجوری نگهداری کرده،برای من همچین موقعیتی پیش اومدنخریدم؛بااینکه قیمت دولتیش۲۲۰بوددوتاالان باید۲۲۰۰بخرم آزاد،چون اینهمه دردواسترسوداری تحمل میکنی این همه پولم داری خرج میکنی یه درصدسرم ازش نگهداری خوب نشده باشه تمام زحماتت ب هدرمیره

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
مرسی از لطفت من نفهمیدم اورتومول همون فرتیل اید هست؟ چه خوب ،خوشحالم واست. چون فقط 45 روز دوره درم ...

فرتیل پلاس میشه اورتومول

ببین یه بسته ابی رنگه که توش 4تا قرصه...هر روز باید یه. بسته ابی رو میخورد...المانی بود اگر اشتباه نکنم...قبل از این هم نزدیک یکسال پنتوکسیفیل میخورد و ول من...ولی اونا انگار خوب نبودن

2728
وای رویا عکس رنگی واقعا بد بوووود...فکر نمی کنم انتقال اینطوری باشه...عکس رنگی واسه تزریق اون مایع د ...

وحشتناک بود هم اون لحظه عکس برداری هم چند شب بعدش. من رحمم مستعد انقباضه. دیدی گرفتگی عضله پا چقدر درد داره. رحم من اونجوری میشه و ول نمیکنه. زمین گاز میزدم ها

من هم روز ١٢،، واي فقط اقاهه گفت جنينا همه سي شدن تخمك ضعيف بوده😭

عزیزم اگه خدابخوادهمون جنین سی باراول میگیره من بااینکه آبودجنینم نتونست خوب لانه گزینی کنه؛استرس بدترین چیزه برای ماها،حالاکه تشکیل شدن جنینهاگریدشونوکه نمیتونی تغییربدی پس غصه خوردن فایده ای نداره برات،سعی کن روحیتوبالاببری استرسوازخودت دورکنی،ایشالانی نیات لانه گزینی میکنن

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2740