2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821192 بازدید | 669198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستاي عزیز . آنا جون و لاله جون . امروز نه انتقال هستم .گاهی بهم می ریزم . جنین 5 روزه بلاست انتقال دادم . جنین بلاست چند روز بعد لانه گزینی می کنه؟ تا حالا دیدین انتقال با  جنین بلاست منفی شده باشه .من پی آر پی هم کردم . خراش رحم هم انجام دادم . نمیدونم چرا نگرانم انقدر که این 5 سال تلاش کردم و ضد حال خوردم دلم بيقراره . پنج شنبه هفته بعد آزمایش دارم .

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
2728
سلام دوستاي عزیز . آنا جون و لاله جون . امروز نه انتقال هستم .گاهی بهم می ریزم . جنین 5 روزه بلاست ا ...

ان شاالله جواب ازمایشت مثبت میشه عزیزم توکل به خدا

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
اول بايد اندومتريز بر طرف بشه بعد اى وى اف كرد.تاز اندومتريوز من اونقدر پيشرفته بود كه يكى از تخمدون ...

منم مشکل اندومتریوز داشتم ۱۱ سانت تازه ۲۰ روزه لاپرا کردم یکی از تخمدانام بافتش کامل از دست دادم حالا دکترم گفته اماده شو ماه دیگه اگه شرایط خوب بود برم واسه انتقال ولی این یکی تخمدانم حالا کیست خونی زده گفت باید رفع بشه اگه تا ماه بعد شد انتقال میدیم 

گفت اصلآ ریسک نکنم بخوام بعد عمل بزارم دو سه ماهی طبیعی ببینم باردار میشم یا نه میگفت امکان بازگشت کیست اندو هست و اینکه یکی از تخمدانات به در  نمیخوره

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
سلام دوستاي عزیز . آنا جون و لاله جون . امروز نه انتقال هستم .گاهی بهم می ریزم . جنین 5 روزه بلاست ا ...

عزيزم من هم پى ارپى كردم هم  بلاست گذاشتم .و نتيجه گرفتم خداروشكر.اميدت بخدا باشه انشاالله نتيجه مى گيرى

2740
😍😍😍😍😍😍😍😍😍 قربون تو.. اره میرم تکرار.البته همه دوروز بعد میرن خانوم طرازی برا من سروز بعد ...

فرق نمیکنه میشه تخمین زد تو همون یه روز بعدم میتونی بری.....

حتی من جات باشم یه تا بتا میدم که خیالم تخت تخت بشه.....

اگه به مطب نزدیکی برو شنبه ماما یه آز دیگه بنویسه انجام بده و اونی که تاریخ یکشنبه داره رو هم دوشنبه انجام بده.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
😁😁😁😁😁 آنا جون فقط شیکمم نبض میزنه کلی کییییف میکنم😍😍😍😍😍😍😊😊😚

داره واست بندری میزنه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
اون وقت شما قبل و بعد انتقال چه چیزایی خوردین اخه منم مشکل یبوست و طبع سرد رو دارم فقط تیروئیدم مشک ...

عزیزم من کلا از یه سال قبل انتقال تا ماه سوم بارداریم فقط گرمی خوردم.....

چه میوه،چه سبزیجات، چه گوشت،.....

فقط برا مرغ و ماهی سعی میکردم با ادویه جات اصلاحشون کنم.....

آنا جون چطوری بفهمم طبعم چیه 

والا من مشخقات طبعهای مختلف رو مطالعه کردم با خودم مقایسه کردم حدسمو زدم اما برا راحتی خیال با دکتر طب سنتی هم ویزیت شدم.....

انا جون مگه دوستمون 5 شنبه از اولش رو نداده؟

میدونم پنجشنبه داده تاریخ نسخه بعدیش خوب برا یکشنبه هست زودتر بره نمیتونه از بیمه استفاده کنه واسه همین گفتم.....

از این نظر گفتم تاریخش جور در نمیاد.....

زودتر از تاریخ نسخه که نمیتونه انجام بده مگه اینکه بخواد آزاد بده.....

سلامم دوستان ..کمکم کنید من میخوام فردا بیام ابن سینا ..از چه مسیری بیام که طرح ترافیک نباشه پلاکم ...

از کدوم سمت وارد تهران میشی؟

بگو از همسرم برات بپرسم.....

2706