2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867133 بازدید | 672466 پست
خداروشکر..خدا این روزها رو بخوبی بگذرونه برامون.. چیزی هم خریدی برا نی نی؟  من فقط ی پتو گرفت ...

اره من همه چی خریدم فقط چند تا لباس مونده ازش  چقدر تنبلی مامان خانم،  تازه پیشمونم چرا زودتر نخریدم چون سنگین شدم دو دقیقه نمیتونم راه برم میفتم به نفس نفس ضعف هم دارم چون من قند بارداریم بالاس انسولین نمی‌زنم ولی رژیم دارم کلا توان بدانیم خیلی کمع

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افت بتات بخاطر چی بود؟  چطو متوجه شدی؟

افت بتا چرا اخه  من ۳۲هفتمه الان بارداری اولمع افت فشار داشتم ضعف داشتم و بیمار بودم و چون قند بارداریم بالاس و رژیم دارم ضعیف شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
اذه من تکون کمش خیلی اذیتم می‌کنه ولی خب در کل خودش کم تحرکه دیگه

من بعضی احساس میکنم پاشو فشار میده و اندازه تو کوچیک پوستمو ب سمت بیرون هل میده..ولی خیلی اذیتمم میکنه.معدمو مث سنگ میکنه.

شکمم سفت میشه و درد میگیرم و درد پریودی..

یا میرم ی سمت شکمم و همون سمت ایقد میاد بالا

همینکه امپول نمیزنم شیاف نمیزنم و داروی همرمونی نمیخورم چقد راحتم..خدایا همه اینو تحربه کنن.بخدا ارز ...

من‌چون بارداریم طبیعی بود فقط شیاف داشتم اره واقعا دارو خیلی سخته ولی باز آدم میگه باردار بشم هزارتا آمپول بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان  امیدوارم خوب باشید  من نیاز به راهنمایی دارم، دوست دارم نظرات مختلف رو بشنو ...

قرلونت من ۹سال با این درد زندگی کردم ولی تو تمام مراحل اون ۹سال دوس داشتم یه بچه رو به سرپرستی قبول کنم و از خدام بود یا رحم اجاره بگیرم به نظرم در حسرت بچه نموندن خیلی بهتر از اینه که من بچم از طریق خون باهام نسبت داشته باشه نظره من همینه اگرم نگرفتم فقط بخاطر مخالفت شدید همسرم بود چون نمیخاستم بعداً به بچه کم محلی منع و اون بچه آسیب ببینه اگه همسرت همراه هست اینکارو بکن خدا انشاللع بعدش بهت یه بچه طبیعی هم میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بعضی احساس میکنم پاشو فشار میده و اندازه تو کوچیک پوستمو ب سمت بیرون هل میده..ولی خیلی اذیتمم میک ...

مپم خیلی از اینکارا می‌کنه منکه از اول درد پریودی داشتم هنوزم دارم چون فشار میده زیر شکممو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 اره من همه چی خریدم فقط چند تا لباس مونده ازش  چقدر تنبلی مامان خانم،    تا ...

ایقد امروز فردا کردم تا الان..گفتم وارد ۹ ماه ک شدم میرم میخرم🤭

خیلی زود از راه رفتن خسته میشم.ماه بعدی ک حقوق بدن میرم خوب خرید میکنم..

و خیالمم دیگه راحته ک ۹ ماه هستم 

قرلونت من ۹سال با این درد زندگی کردم ولی تو تمام مراحل اون ۹سال دوس داشتم یه بچه رو به سرپرستی قبول ...

مرسی عزیزم از دلگرمیت... همسرم مخالف نیست ولی خب خیلی شور و اشتیاق نداره، فکر کنم استرس داره. باید بیشتر باهاش صحبت کنم. شما الان بچه دارین؟ سن آدم می‌ره بالا استرس ها خیلی بیشتر میشه 

بسلامتی عزیزم مشکل بارداری داشتی ؟تعیین جنسیت هم انجام دادی؟

سلامت باشی گلم...نه کلا بچه نداشتم.

الان بچم دختره..

والا هرجا میرفتیم میگفتن مشکل ندارین ولی نشدیم.

دیگه ای وی اف رو انتخاب کردیم و چندسالع ک انتقال میدادم.دیگه خداروشکر با اخرین جنینام مثبت شدم

2706