2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866833 بازدید | 672451 پست
زدم منفی بود😁 هرماه بیبی چک میزنم 🤦🏼‍♀️ انقد ته دلم به معجزه ایمان دارم که باعث میشه هرماه همین ...

اگه روزی معجعزه بشه اون روزیه که اون ماه حساب پریدی ازدستت در رفته وحتی توفکرت نیست 

من قبلا یک بار انتقال دادم منفی شد سری قبل مدام تست زدم منفی میشد الان دیگه میترسم تست  بزنم من ...

نه عزیزم این تفکرغلطه تخمدان ها تخمک میسازن تازمان یائسگی اصلاح سبک کنیددوست من هیچ تخمکی نداشت سنشم ۴۲ساله ۶ماه اصلاح سبک ویه چیزدیگه که تومایه های سنتی بودانجام داده ماه قبل ۵تا تخمک تخمک کشی کردحتی بهش گفتن احتمال طبیعی هم زیادشده براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم خوبی؟ آره شکر خدا خیلیا نتیجه گرفتن رفتن، خیلیم جدید اضافه شدن و در حال تلاشن که ان شاالل ...

انشاله شماها هم نتیجه بگیرین و دیگه پیداتون  نکنیم🤲🤲

از قبلی ها سر نمیزنند؟؟؟

2706