2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866804 بازدید | 672449 پست
سلام عزيزم، یه سوال دیگه من گونالهایی که الان استفاده میکنم جدیدن ولی یه قلمی ۴۵۰ دارم سه ماه از انق ...

آسمان جان من تا حالا گونال استفاده نکردم ولی همراه با گونال معمولا هاش‌ ام جی یا یه آمپول دیگه هم میدن 

شاید روزای آخر آمپول دیگه دادن اصلا 

ولی اگرم گونال دادن از دکتر بپرس یا از داروخونه بپرس اونا بهتر میدونن 

چون خدایی نکرده اگه اشتباهی بشه این همه زحمتت هدر میشه عزیزم

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
خداروشکر که حالت خوبه عزیزم،منم با اصلاح سبک ده تا کم کردم،شصت بودم شدم ۴۸،حالا دوباره که دیگه زیاد ...

همسر منم رو خراش حساس بود می ترسید ولی واقعا چیز خاصی نیستش. یه چند ساعت خون ریزی مختصر داری و تمام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیز جان به من قبلا دکتر هپارین داده بود عضلانی بود و انوکسا هم داده بود که زیرجلدی بود

چه عرض کنم اخه معمولا یا هپارین میدن یا انوکسا که هردو زیر جلدی

و پروژسترون که عضلانی

اصلا نباید هپارین رو عضلانی تزریق کرد تو نت هم بزنی نوشته

در هر صورت ان شا الله دلت شاد بشه🤩❤️

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
سلام عزیزای دلم بچه های دورهمی چقد عوض شدن تک و توک میشناسم

سلام عزیزم خوبی؟ آره شکر خدا خیلیا نتیجه گرفتن رفتن، خیلیم جدید اضافه شدن و در حال تلاشن که ان شاالله هر چ زودتر نتیجه بگیرن. 

ی تک و توکی ماهایی هم موندیم😅

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

دختر خوش قلب ممنونم که منم لایق دونستی 

خدا بهترینا رو سر راهت قرار بده 

مطمئنم این خیرخواهی همش به خودت برمیگرده 

انشاالله تموم این روزایی که من گذروندم نصیب تک تکتون بشه

برام دعا کن ❤😭

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان خوبین ببخشید یه سوال داشتم داداش و زنداداشم من رفتن مرکز مام برای تعیین جنسیت ۱۳ تا جنین ...

میگن مرکزاصفهان هم میگه نامعلوم دوباره امضاورضایت وپول میگیره دوباره تعین جنسیت می کنند.اگه پی گیرشدن ودوباره چنین چیزی بهشون گفتن ممنون میشم اینجابگین چون درحال تحقیق درموردمراکزهستم 

بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️ الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری ...

میگن وقتی پریودی ها کم وزیادبشه .آمادگی برابارداری هست .البته نمی دونم صحت علمی داره یانه

مشکل عزیزم همینجاست که دکتر خودم انجام نمیده،نمیدونم دکتر خوب چطور پیدا کنم برای اینکار، میترسم تازه ...

من باشم انجام میدم پیش یک متخصص زنان برو مثل زهرافتوحی یاپزشکای شهرک سلامت هم بری وبگی برای انتقاله پی گیری فکرنکنم بکنندکه دکترت کیه 

2706