2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671270 پست
سلام😭😭😭من منفی شدم بچها... فقط خدامیدونه تو دل من وشوهرم چی میگذره... برای همتون روزهای خوش ارزوم ...

سلام عزیزم الهی دورت بگردم گریه کن سبک بشی ولی لطفا لطفا لطفا ناامیدنشو توروخدا.واقعانمیدونم چی بگم تاتسلی بدم فقط ازخدامیخوام  دیگ فقط خوشی توزندگی تو وهمه بچه هاجریان داشته باشه الان داره اذان میگه ب حق اذان صبحش قسم دادم ب دل شکسته هممون نگاه کنه وخیربصلاحمون باشه واقعاهرکدومتون منفی میشین منم اشکام میریزه دلم میشکنه ازخدامیخوام ناامیدمون نکنه زبونمون ب کفربازنشه خدایا دوستای من ازبنده های مقرب توهستن بلاشک اگ نبودن ک تواین امتحان سختو ازشون نمیگرفتی تورو ب حق بزرگی خودت تورو ب این وقت اذان روزیشونوباخیروخوشی عنایت کن آرزوهای ما واسه مابزرگه واسه قدرت لایزال رحمت بی کران توچیزی نیس شکرا لله 

دیشب دوباره حرف بچه شد ، هرچی بهش میگم بیا دوباره ivf کنیم قبول نمیکنه... خیلی بابت آینده نگرانم ، ...

فاطمه جان خوبه آدم همه جوانب رو درنظربگیره ولیکن بیش ازحدش وسواسی میاره. عزیزخودتم میگی ممکنه بچه خود آدمم باشه چنین رفتاری داشته باشه من میگم بلاک بدتر خوب. اما بچه ک ازاول شیرین میشه چون بچه خودت میدونی باجون ودل محبت میکنی مسلمابزرگم میشه همون بچس فقط قدکشیده مگ میشه بخاطر ی بی ادبی آدم دوسش نداشته باشه یافکرایی ب سرش بزنه. ببین اگ بچه درست تربیت بشه غیرممکنه بی ادب باشه  یاهرچی..... غيرممکن. ب نظرمن اصلاشک نکن عزیزم توراهی ک توش افتادی. چون الان بازیکم همسرت نرمه سن بره بالا دیگ براشون سخترمیشه.قبول نمیکنن.بازم تصمیم گیرنده خودتی عزیزم ولی فکرتون بکنین بعداپشیمون نشین. ی درصد فک نکنین 50درصدبچه مال مانیست اصلا.حالاژن ماباشه چ گلی میخواییم بزنیم موفق باشی خو‌گل خانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرم نگاه میکنم گریم میگیره... من ۳۸سالمه... نمیدوتم بایدچکارکنم... دیگه موندم 

عزیزم فدات شم بخداسن منم کم نیس مردادمیشم36 سنمون مثل همه هم اینک من شرایط همتونو تقریباخوندم هیشکی مثل من مشکلات وبیماری نداره البته خداروشکر وضعیتتونو بهترازمنه هزاربارشکر. من حسرت یبارانتقال دادن دارم اونم جورنمیشه هر روز ی بیماری اضافه میشه سینم پره کیست شده. الان بچم باید10 سالش میشدولیکن کو بچه. ایناروگفتم نگی باخودت این خوشه راحت بهمون میگ ناامیدنشین واین حرفا حتمامشکلی نداره. عزیزم زندگی من بادردورنج عجین شده ولی کاری جزتسلیم دربرابرخداندارم  بخداخیلی خیلی مشکلات دارم منم دلشکستم ولی بخودم قول دادم کفرنگم دیگه گریه میکنم تاآروم بشم ولی امید دارم همچنان. عزیزم دلتوبسپاربخودش انشاءالله همه چیوبرات خوشگل میچینه ندونی چجوری مادرشدی. مطمئنم مادرمیشی فقط ناامیدنشو عزیزدلم 

2731
وای عزیزم کاش ما همه پیش هم بودیم بغل میگرفتیم همدیگه رو شاید ارومتر میشدیم،همش چندروز دیگه رو تصور ...

ای جانممممممممم ازراه دور بغلت میکنم روی ماهتومیبوسم. ب فکر چن روز دیگ نباش توامیدداشته باشه ان‌شاءالله مادری عزیزم

خیلیا هستن که با چندین بار تخمک کشی جنینی برای انتقال ندارن  خیلیا هستن که بارها توی سیکل انتق ...

آخ آخ چقدرخوشگل نوشتی باریکلا. واقعاهمینه زندگی فراز ونشیب داره من حسرت انتقال دارم جورنشده تا الان هرسری ی گره میفته. فعلاک امید دارم هرچ پیشاید خوش اید. اگ نا امیدبشم ک زندگی برام سخت میشه.

سلام بچه ها ببخشید من ماه پیش پریودشم ۲۶ روزه شد قبلا همیشه ۳۰ روزه بود. بعد روز ۱۰ سیکل دردای شدییییید تخمک گذاری داشتم افتضاااااح. امروز روز ۱۳-۱۴, سیکلم هست و ببخشید تو این مدت دو بار بعد رابطه رو دستمال خون دیدم. ولی امروز هم خون ادامه داره و هم شدیدااا دل درد پریودی دارم درحالیکه ی هفته بزور میشه ک پریودم تموم شده. خیلی نگرانم. چرا اینجوری شد؟ کسی تجربه یا اطلاعی داره کمکم کنه؟

شب هم جایی مهمون بودم رو زمین نشسته بودم اومدم بلند بشم یهو زیر دلم ی گرفتگی و کشیدگی شدید اومد و درد گرفت. 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
واقعا نمیدونم، مگه میشه تو خون مشخص نباشه؟ خوب اگر ضرری نداره بهرحال براش دارو بدن ولی من شنیدم تو ...

چ بدونم هر کی برا کار خودش ی توجیه میاره اونام میگن آزمایش خون دستگاهای دقیق نبودن حتما😬

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
فداتشممممم من که نه سالم نیستم دیسک میسک رباط مهره استخون پوست مو هیچی به هیچی🤣 به لطف بچه ها هم خ ...

خب خواهر همینجوری پیش بری هیچی ازت نمیمونه😂من یه تیمارستانی شدم که هیچ جا قبولم نمیکنن عصبی داغون کمرم صاف نمیشه استخونام درد میکنه و هر چند وقت یکبار باز فشار ۹ زیر سروم😐😐

خداياشكرت....❤️ 
2706