2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849833 بازدید | 671080 پست
سلام گلم ، پسر من الان ۲ماه و نیمشه امیدوارم توام هرچه زودتر خبر خوش رو بهم بدی🥰❤️😘🌺

سلام قشنگم 😍🍓🐣

امروز اتفاقا به یادت بودم 

ای جونم خدا معجزه ی قشنگت رو عاقبت بخیر کنه عزیز دلم

موفقیت هاشو جشن بگیری 💝 

ممنونم خدا بخواد اون روز دیر نیست 

خرداد iui دارم ، دعا کن مثبت بشم🥹🫀 با تزریق اول

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
مبارکه عزیزم انشالله که بارداری خوبی داشته باشی و کوچولوت صحیح و سالم بغل بگیری 😍😍😍😍😍

قربونت برم🥰❤️

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمای گل. بتام ۳۲۴ بود

تبریک میگم قشنگم گوارای وجودت 🥹🫀🌱

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
مبارکه عزیزم انشالله که بارداری خوبی داشته باشی و کوچولوت صحیح و سالم بغل بگیری 😍😍😍😍😍

خوبی عزیزم ♥️ 

این روزا اندکی کم حرف تر شدم 

ولی دلم برات تنگ شده ♥️ 

دخملی های قشنگت خوبن 

انشالله همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه الهی 🤍 🧿 

سلام عزیزدلم خیلی خیلی مبارکت باشه   خداحافظشون باشه ازصب اومدم چک کردم دیدم هنوزخبرندادی نگر ...

قربونت برم ممنون از لطفت احتمال زیاد یدونه باشه❤️❤️❤️

بهارحسم میگه انشاءالله 2قولوالبته حسه 

پارسال جنینم ۵روزه بود روز ۱۴ انتقال بتام ۱۰۰۰ خرده ای یود اخه