2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849849 بازدید | 671083 پست
تو بعضی ماهها تخمک گذاری اتفاق نمیافته ممکنه تخمکی آزاد نشده باشه این حالت طبیعیه نگران نباش

🥲

این ماه این علایم رو داشتم 

گرگرفتگی بدن.. و بیقراری خودم! دیگه نمیدونم تخمک‌گذاری داشتم یا نه

اگه ماه بعدی هم اینطوری بشم چی ، هرچند بهم دارو هورمونی میده

تازمانی که برای انتقالام دکتر میرفتم بهم میگفت پی سی یو هستی

نمیدونم این مورد تاثیر داره تو iui 

خدایا پناهم بده

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام  عزیزم شما شیاف پروژسترون رو چجوری استفاده میکردید؟ من با اپلیکاتور وارد بدنم میکنم ،ایر ...

بادست بزار 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اونهمه پروژستذون زدین تازگی فقط صبر کنین، هر زمان ممکنه بدن آدم یه جوری باشه من بعضی وقتها یک ه ...

مامان سوفی تاحالا شد تو بارداری حس کنی بچه تو واژنه احساس گرفتگی تو واژن دارم انگار سنگینه همون طرف که بچه هست از دیروز تقریبا سونو طول سرویکس یکم ماه پیش بودم خوب بود

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2731
بچه ها ۴ روزه داروهامو قطع کردم پریود نمیشم چرا؟ علائمی که داشتم هنوز هست مخصوصا یبوست وحشتناک.خیلی ...

امپول  نزن میشی ، اگه شک داری یه بتا بده 

بچه ها تاثیر هاش سی جی (یه دوز)چقدر تو بدن میمونه ؟؟ اگه تجربه ای دارین تو رو خدا جوابمو میدین  ...

عزیزم تو بدن هرکس متفاوته

شما انتقال دادین؟ بیبی هاله داده؟

عزیزم فقط با تکرار و پر رنگ شدن بیبی میشه گفت واقعیه اثر امپول نیست

و اینکه زیر دو دقیقه باشه 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

سلام خوبین چن روز نبودم تبریک به اونایی که مثبت شدن ایشالا بارداری راحتی داشته باشین

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵

کسی میدونه امپول فمولایف و تا هفته چند باید بزنیم یه هفته س در به در دنبالشیم امروز یه بسته ۵۰۰ دی پیدا کردیم اونم دو ماه انقضا داره

@مامان سوفی

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵