2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852414 بازدید | 671370 پست
بنطرم تو وان نشینی بهتره بهار  خودتو بشور باهاش  بی‌بی چک نزدی ؟انشاالله خدا جای دختر وپ ...

منم قبلابهش گفتم تاپیک دیگه گفته بودن خودشونومیشورن ولی مامابهش گفته تو وان بشین.توبطری درست میکردن خودشونومیشستن

عزیزم یه کم به خودت استراحت بده فورا نرو برا انتقال مشکل نابارویتون چیه  ؟

من متولد ۶۶ام خیلی فرصتی ندارم دیگه. که هی بخوام زمان بدم و الانم داره میره توی ۴ سال که پی گیرم.

و مشکل مون بی مشکلیه! ناباروری بی علت! هر دومون آزمایشاتمون خوبه ولی نمیشه که نمیشه! یه بار یه ماما بهم گفت شاید به اسپرم همسرت حساسیت داری! به نظرم چرت گفت ولی الان که بهش فکر می کنم می بینم شایدم درست بگه! ینی هیچ کدوم مشکلی نداریم شاید جنینایی که ازمون تشکیل میشن مشکل کروموزومی یا ژنتیکی دارن که نمی مونن.

دوست دارم پیش مددی برم چون جنين شناس دکتر مددی و رستمی یکیه منصرف شدم میخوام جای دیگه برم شاید جنين ...

آره عزیزم.با دکتر مددی مثبت شدم.فوق العاده ان.به یه چیزایی دقت میکنن که به ذهنتم نمیرسه.خیلی هم آروم و پر از انرژی مثبته

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
من متولد ۶۶ام خیلی فرصتی ندارم دیگه. که هی بخوام زمان بدم و الانم داره میره توی ۴ سال که پی گیرم. و ...

سلام نسا جونم.خدا میدونه اومدم که خبر مثبت شدنتو بشنوم عزیزم.خیلی ناراحت شدم.خیلی.

اما بنظرم همونطوری که میگی سروم رو دفعه بعدی حتما امتحان کن.تو جنینات بهترین کیفیتو دارن،وقتی دکتر موقع انتقال میگه ازت توقع دوقلو دارم یعنی جنینات عالین.اما وقتی میرن توی بدنت یه چیزی باعث رشدشون میشه که قطعا مربوط به ایمنی بدنت هست.

حتما انشاالله دفعه بعدی سروم رو استفاده کن.مطمئنم مثبت میشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم من پارسال ک مثبت شدم پیاده رویی باشگاه سالمخوری حذف چربی و قند وزنم رو پایین اوردم پریودی روزا ...

خیلی نکات جالبی رو گفتی عزیزم ممنون شات گرفتم حتما رعایت می کنم. من سردی زیاد میخورم، کل خونم هم سرامیکه  از فرش بدم میاد قالیچه های سایز کوچیک انداختم. گاهی صندل می پوشم گاهیم نه. قبلا آب یخ زیاد میخوردم یه مدته گذاشتم کنار، قند رو هم تا جای ممکن کم کردم. ولی مشکل بزرگم کم تحرکیه! بیشتر تایم رو دراز کشیدم یک سالی که سفت و سخت چسبیدم به مشکل ناباروری و کار بیرونمو حذف کردم بدترم شدم! ینی کار مفیدم شده آشپزی و نظافت خونه. چند روز یک بار پیاده روی! ولی تاثیر چندانی نداره. ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم که باید کم کنم حتما یادم نمیاد آخرین باری که ورزش کردم کِی بوده! به نظرم اصلاح سبک برای من مهم تر از هر چیزی باشه. همسرم بنده خدا خیلی رعایت می کنه. باشگاه میره فعالیتش زیاده. مشکل گمونم از ناحیه منه. اینطور نبودما، همه چی رو تعطیل کردم خونه نشین شدم همه فکر و ذکرم شد بچه و تهش افسردگی... 

کاش تغییر کنم واقعا.

کاش بتونم مث سابق فعال باشم و از زندگیم لذت ببرم

🤦‍♀️

ممنونم عزیزم هییی دیگه عادت کردم💔 نمی دونم چرا هر چی می جنگم بیشتر ازش دور میشم... ای وی اف هم هر ...

قربون قلب مهربونت بشم اینطوری نگو عادت کردم.... حتماحتماخیریتی توش بوده آفرین کارخوبی میکنی میخوای اصلاح سبک تغذیه کنی یاهرچی ک فک میکنی بهت کمک میکنه نساجون من قبل ازاینکه بیام ببینم جواب آزمایش چیه برات قرآن بازکردم من نمیخوام بگم خیلی سرم میشه تفسیربلدم ن اصلا ب منظوراستخاره هم اصلانبود چراک استخاره خیلی مراحل داره ربطی ب این مبحث نداره. سوره توبه اومد... . عزیزم همینکه توبنده خوب خدایی وامید داری مطمئن باش خداناامیدت نمیکنه خدابنده سمجو دوسداره. من خودم خیلی سمجم ولیکن بازم میگم دوسدارم خداراضی باشه روزیم کنه امید دارم.خدارحیمه وهمیشه ازبنده های خوبترش آزمونهای سختی میگیره

سلام نسا جونم.خدا میدونه اومدم که خبر مثبت شدنتو بشنوم عزیزم.خیلی ناراحت شدم.خیلی. اما بنظرم همونطو ...

عزیز دلم ممنون از محبتت.

بله من دو تا راه برام مونده یکی سرم که حتما باید برم دنبالش. نمی دونم دکتر خودم چرا قبول نداره و می گه پردنیزولون کافیه! با این که کارم سخت تر میشه باید یه دکتر ایمنی هم جدا داشته باشم چاره ایی نیست ظاهرا. 

و یکی دیگه هم اصلاح سبک و کاهش وزن حداقل برای یک دوره دو ماهه.

اصلاح سبک خبلی مهمه،من اینسری از چندماه قبل رژیم گرفتم وزنمو کم کردم،جوراب مرتب میپوشیدم و پا و شکممو با روغن سیاهدونه مدام چرب میکردم.چون رژیم داشتم برای لاغری غذاهامم سالم شده بود،از سه ماه قبل از انتقال کوالی فول رو شروع کردم.بنظرم همونطوری که دوستمون گفتن واقعا موثره.

البته بهداشتم ده برابر بیشتر از قبل رعایت کردم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دلم ممنون از محبتت. بله من دو تا راه برام مونده یکی سرم که حتما باید برم دنبالش. نمی دونم دکتر ...

کاش دکترتو عوض کنی نسا جون.

یادمه تهران نبودی،بنظرم یه وقت و هزینه ای بذار و برو تهران هر مرکزی که بچه ها بهتر نتیجه گرفتن انتقال بعدیتو انجام بده.

حیف نی نیا هست که اینطوری بخوان از دست برن.اونم با این کیفیت.بخدا من که دلم میسوزه.

اصلا بیا شیراز بنظرم.من به دکتر مددی واقعا ایمان آوردم،کاش میتونستی بیای با ایشون ادامه بدی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربون قلب مهربونت بشم اینطوری نگو عادت کردم.... حتماحتماخیریتی توش بوده آفرین کارخوبی میکنی میخوای ا ...

فدات شم من مهربون

خودمم قرآن باز کردم یادم نیست کدوم سوره بود ولی اولش با

" اصبروا" شروع شد. ته دلم خالی شد ... برای همین وقتی لینک جواب آزمایش اومد و دیدم منفیه مثل قدیم اذیتم نکرد.

نمی دونم شایدم سِر شدم واقعا. ینی اگه با گریه درست میشد حاضر بودم تا قیامت اشک بریزم ولی فایده نداره. کار بدتر میشه. به قول معروف چیزی که تو رو نکشه قوی ترت می کنه. حکایت منه

امیدوارم مشکل شما هم هر چی هست به زودی حل بشه و به مرادتون برسید یک عمر کنار بچه های آینده تون شال باشین عزیزم. خیلی به من لطف داشتی این  چند روز با حرفای آرامش بخشت 😍

کاش دکترتو عوض کنی نسا جون. یادمه تهران نبودی،بنظرم یه وقت و هزینه ای بذار و برو تهران هر مرکزی که ...

راستش خودم هم بهش فکر کردم ولی دکترم از بهترینای اصفهانه.  مثبتی هاش زیاده. مطبش بسیار شلوغ و کلی مراجعه کننده داره که همه راضی هستن‌. ای وی افی  هاش نهایت انتقال سوم مثبت میشن! اصلا من دیگه تابلو شدم اونجا! هر بار که میرم چهره های جدید می بینم. کل دستیارا و ماماهاشم منو می‌شناسن! مشکل از بدشانسی من بوده ظاهرا. واقعا فکر نمی کنم ربطی به دکترم داشته باشه‌ . من هیستروسکوپی و خراشم انجام دادم بی فایده بود درصورتی که همین دکتر بهم گفت بعد هیسترو خیلی ها دیگه مثبت میشن‌

ولی با این حال میخوام برم با مرکز صحبت کنم اگه بشه با یک دکتر دیگه انتقال بدم. چون بقیه پزشکا سرم تجویز می کنن. فقط دکتر من که رئیسشونه اعتقادی نداره. 🫤 

من واقعا شرایطم طوری نیست بتونم شهر دیگه برم

اگه با جنینای آخرم مثبت شدم که خدا رو شکر

اگه نه میرم دنبال بهزیستی. دیگه نمی تونم این راهو از اول برم‌ . واقعا نمی کشم. 

[QUOTE=338690065]من متولد ۶۶ام خیلی فرصتی ندارم دیگه. که هی بخوام زمان بدم و الانم داره میره توی ۴ سال که پی گیرم. و ...[/QUOTEای بابا ، اگه مشکلی که اون ماما میگه باشه دیدم بعضی ها داشتن ای وی آف میکنن،میخای ازمایششو بده ،  هیسترو شدی تاحالا؟  انشاالله که به زودی نتیجه میگیری خدا بزرگه هر چیزی زمان خودشو داره به قول خودت به زور نمیشه از خدا خاست ،همون بهزیستی که گفتی میخای بری  و پیگیر باش  انشاالله بهترینا برات اتفاق می‌افته عزیزم  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
دیگه جواب هرچی هست باید باهاش روبروشم پس فردا بی بی چک میزنم🥹

انشاالله مثبتی خدا جواب سختیای پارسال با مثبت شدن بهت میده عزیزم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2706