2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838733 بازدید | 670377 پست
سلام عزیزم  ممنون بابت امید دادنت و دعاهای قشنگت       خدا گل پسرت برات حفظ ک ...

قربونت برم دوست مهربون و صبورم🥹

الهی ک ب زودی معجزه ی خدا تو دلت بیاد و با همسرت این روزای قشنگ و فراموش نشدنی رو جشن بگیرین🤲🏻 الهی آمین

کاری نمی کنم دوستم🥰

ممنون برای دعای قشنگت🙏🏻

منتظر خبرای خوبت هستم

با امید جلو برو خدا تو تک تک لحظات کنادته و تنهات نمیذاره❤️

❣️نُه ماه انتظار، نَه...سال‌ها انتظار برای بوئیدنت، بوسیدنت و...❣️
سلام عزیزدلم الهی صد هزار بار شکر ب لطف خدا و دعاهای شما ما هم خوبیم🥰 تو چطوری عزیزم؟ بی صبرانه ...

😘😘😘😘❤️❤️❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نیاز جون خیلی خیلی برات خوشحالم❤️ الهی شکر ک من هم نمردم و این روزای زیبا رو دیدم🥰 الهی ک ا ...

قربونت برم ممنون عزیز لم انشالله سلامت باشی و سایت هزار سال بالای سر معجزه کوچولوت باشه عزیزدلم!از طرف من ببوسش عزیزم!انشالله قسمت تمام منتظرا بشه و هیچ زنی تو حسرت فرزند نباشه

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

بچه‌ها انوکسا تا چند ماهگی به دور ناف زدین بچه بزرگ میشه بهش نمیخوره سوزنه؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2731

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۱۷#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- @atrin_arsen_atrina    

۳۴- @joooodi    

۳۵- Poweroflove

۳۶- queen21722

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- طنین1133

۴۰- avaaajon

۴۱- آلادیا

42- پونهoo

43- ماهورجان

۴۴- panizpaliz

45- محبوبه بدون کاربری

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- شطرنجی 

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2740
آره دیگه. یک نفر باید باهات باشه . مادری کسی، من چون خانواده و دوستانم خبر نداشتن همش همسرم بود.

نساجان سلام،خوبی عزیزم،میگم به شماهم قبل انتقال شیاف داد و بعد انتقال آمپول؟ الان فقط به من شیاف داد،چقدرم باهاش مشکل دارم،انگار اصلا جذب نمیشن و همش دفع میشه، دل درد پریودی هم دارم نمیدونم چرا! راستی نشاسته چی باید بخوریم که میگن خوبه؟‌ و اینکه چندسال پیش که آی یو آی کردم دکتر قبلیم گفت مثانه ت پر باشه موقع تزریق نمونه، واسه انتقال هم‌، چنین چیزی گفتن بهت؟

نساجان سلام،خوبی عزیزم،میگم به شماهم قبل انتقال شیاف داد و بعد انتقال آمپول؟ الان فقط به من شیاف داد ...

سلام عزیزم قربونت. بد نیستم روزای سخت انتظار رو میگذرونم تا آزمایش. 🤕

من فقط انتقال اول آمپول داشتم. قبل و بعدش تا سونوی قلب فکر کنم ۱۲۰تا آمپول زده بودم🥵

انتقالای بعدی  شیاف بود که من چون از قبل آمپول زیاد داشتم به صلاحدید خودم آمپول زدم که متاسفانه نتیجه ایی نداشت.

این سری که انتقال دادم دیگه خودمو اذیت نکردم و فقط همون شیاف رو استفاده می کنم‌ . منتها هر ۸ ساعت میذارم چون به نظرم روزی دو تا واقعا کمه. تو این سایت دیده بودم کسایی که شیاف داشتن هر ۶ ساعت بود. البته پروژسترون خوراکی هم بعد انتقال میدن بهت در کنارش‌ . توی مرکز میلاد به ما تاکیید کردن حتما  شیاف رو واژینال بذارین، من قبلا مقعدی میذاشتم همش جذب میشد ولی الان منم همین مشکلو دارم. هر چی عمیق تر بذاری بهتره. اون دم نذار هل بده بره تو 😂 من ناخن هام کاشت بود به خاطر همین شیاف ریموو کردم 🥴 

آها راستی موقع انتقال گفتن مثانه تون پر باشه، چون با سونو میخواستن انتقال بدن گفتن رحم بهتر دیده میشه. اما تو بهشتی یادمه می گفتن برید دستشویی! حالا تو حد وسط بگیر، مثانه تو نیمه پر نگه دار که اذیت نشی. و اگه تاثیری داره تو نتیجه احیانا اوکی باشه دیگه.

نشاسته گل و گندم هر دوش  می گن خوبه. من این سری نخوردم دیگه. ولی چند روز اول غذاهای نشاسته دار بیشتر استفاده کردم.

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنونم عزیزم  الهی صدبرابرش به زندگی خودتون برگرده 🥹🥹🙏🙏🤍🤍

خدایا....یکی همین الان منتظریه نشونه ازتو هست...ناامیدش نکن 🤲😇اگه داری امضامو میخونی میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🥺🤍🤲
راستی این دردها طبیعیه؟من زیردلم فقط درد میکنه

فکر کنم طبیعی و به خاطر هورمون ها باشه. فقط ریلکس باش .

من الان طوری ام که هر لحظه انگار میخوام پریود شم‌ . ۵روز تا موئدم  و یک هفته به آزمایشم مونده.

فکر کنم طبیعی و به خاطر هورمون ها باشه. فقط ریلکس باش . من الان طوری ام که هر لحظه انگار میخوام پری ...

آره دقیقا همینطورم، حال روحیمم خیلی بده،هرچی سعی میکنم بخاطر شوهرم حداقل یکم امید داشته باشم نمیتونم،دیشب کلی گریه کردم  

2706