2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818964 بازدید | 669102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداروشکر ک‌مثبت شدی عزیزم..بارداری راحتی داشته باشی عزیزم.. بتات چند بود؟

مرسی عزیزم انشاءلله🤲🌺

بالای سه هزاروپونصد

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
وای عزیزم هزارمرتبه خداروشکرچقدرخوشحالمون کردی انشاءالله تااخرراه بخوشی سپری بشه برات خداحافظ تو ونی ...

مرسی عزیزدلم .

فدابشم انشاءلله🌺🤲

از الان استرسم بیشتر که قرار چی بشه🥺

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
خیلی خیلی مبارکت باشه هممونو دعاکن عزیزم

الهی قربونت بشم حتما❤️❤️❤️❤️

خدایا غیر از تو کسیو نداریم خودت هوامونو داشته باش🤲 خدایا خودت که میدونی تو دلمون چی میگذره مارو هم مورد رحمت خودت قرار بده🥺

خدایا خودت میدونی چقد هممون منتظر این لحظه ایم دامنمونو سبز و بچه هامو حفظ کن🙏

خیلی خیلی مبارکت باشه هممونو دعاکن عزیزم

انشاءلله که حاجتروا بشی عزیزدلم

انشاءلله کسایی که منتظرن و دارن تو این راه تلاش میکنن نا امید نشن و زودتر به خواستشون برسن🤲🥺

2738
خیلی خیلی مبارکه  انشالله تا اخرش بارداری راحت و خوبی داشته باشی 🌹🌹🌹🌹

مرسی عزیزدلم انشاءلله🙏❤️

آره راه سختیه توکلم به خداست🤲 اگه تا اینجاشم رسیدم به خاطره دعاهای شماست

انشاءلله هر کسی که منتظر و هر خواسته ای داره حاجتروا بشه🤲

مرسی عزیزم انشاءلله🤲🌺 بالای سه هزاروپونصد

خدا رو شكر عزيزم تا اینجای امسال هیچ چیز به این اندازه خوشحالم نکرد ایشالا دوقلوی سالم و ناز و باهوش هستن به سلامتی دنیا بیان و چراغ خونه و دلت باشن 🤲❤🤲❤

ممنونم عزیزم❤️ بله منم مثبت شدم خدا رو شکر ولی ظاهرا تیتر بتام کم هست ۱۵۰ شده حالا نمیدونم چی پیش می ...

تبریک می گم عزیزم بتای قابل قبولیه مهم رشد دوبرابریش هست. مواظب خودت باش استراحت کن تا خوب بالا بره. به سلامتی ایشالا.

سلام خانوما، مامانهای جدید مبارکشون باشه،یه سوال داشتم!واسه انتقال هم اگه کیست داشته باشیم کنسل میکنن؟من بهمن که تخمک کشی کردم خوب بودم نداشتم چون قبلش ال دی خورده بودم حالا اردیبهشت میخوام برم انتقال،به نظرتون احتیاط بخورم دوباره؟ چون قبلا سابقه کیست داشتم،آندومتریوز هم همینطور ولی هربار با قرص برطرف میشه

نه اون نکته انحرافی بود عزیزم😍😍😍🥺🥺🥺

هزاران بار مبارک باشه عزیزم واقغا نکته انحرافیتون ناراحتمون کرد سوپرایز قنشگیه انشالله بسلامتی این دوران رو بگذرونی  برا ماهم دعا کن خدا نگاهمون کنه ودرهای رحمتش رو باز کنه رو همه چشم منتظران دامن همممون سبز بشه🌹🌹🌹🌹

می رسد روزی  که از سختیها بچه داری گفت گو کنم؟...💔💔💔💔
2706