2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818942 بازدید | 669102 پست

به حق این لحظه ملکوتی نزدیک اذانه از ته قلبم برای سارای عزیزم دعا کردم که انشالله همونی بشع که دلش میخاد بعد برا منتظرا دعا کردم انشالله همه امسال مامان بشن و از این درد خلاص بشن و باردارا بارشون رو سالم بزارن زمین و بچه هاشونو سالم بغل کنن انشالله هیچ زنی تو حسرت بچه نباشه 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
سلام عزیزم 😔 خودت چی فکر میکنی؟

😢😞💔

خیلی متاسفم....

چیزی فکر نمیکنم ، انتظار داشتم مثبت باشی

بخاطر استیکری ک گذاشتی فکرم منفی شد☹️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢😞💔 خیلی متاسفم.... چیزی فکر نمیکنم ، انتظار داشتم مثبت باشی بخاطر استیکری ک گذاشت ...

نه اون نکته انحرافی بود عزیزم😍😍😍🥺🥺🥺

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
2728

@ssseffat      

@سپیدارجوجو      

@نیاز6973      

سلام به دوستان عزیزم ببخشید که با تاخیر اومدم اره خداروشکر مثبت شدم

ممنون بابت احوال پرسی هاتون🙏

و همچنین ممنون به خاطره دعاهاتون انشاءلله که شما دوستان نی نی سایت هم به زودی به خواسته هاتون برسید🤲

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 مبارکه مبارک ایشالا مبارکت باد❤️🤩🤰 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

مرسی عزیزم😍😍😍😍 قربونت برم منکه اینقد قلب بزرگی داری و همیشه دوستان نی نی سایتو از دعاهای خیرت بهرمند میکنی

انشاءلله که خدا هم هرچی میخواد بهت بده🤲

مرسی عزیزم😍😍😍😍 قربونت برم منکه اینقد قلب بزرگی داری و همیشه دوستان نی نی سایتو از دعاهای خیرت به ...

ان شا الله بسلامتی و به خوشی این دوران رو بگذرونی و به شادی بغلش کنی

برای همه مون دعا کن🤩💕❤️

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
2738
ان شا الله بسلامتی و به خوشی این دوران رو بگذرونی و به شادی بغلش کنی برای همه مون دعا کن🤩💕❤️

باشه عزیزم حتما

به حق همین روزهای ماه مبارک رمضان و تولد امام حسن مجتبی(ع)  انشاءلله هر کسی که تو این مسیر سخت قرار میگیره و انتظار میکشه ، خداوند به زودی دلشو شاد کنه 🤲🤲 الهی آمین

نه اون نکته انحرافی بود عزیزم😍😍😍🥺🥺🥺

واااااای خداروشکر😍😍😍

الان یهو یادم افتاد آزمایش داشتی. ان شااالله ب سلامتی تا آخر❤️😍😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام عزیزم من این مدتی که درگیر قضیه ناباروری هستم چند مرکز رو رفتم و از خیلی افراد هم پرس و جو ک ...

عزیزم چ خبر شمام آزمایش دادین؟ ان شااالله خوش خبر باشین❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
عزیزم چ خبر شمام آزمایش دادین؟ ان شااالله خوش خبر باشین❤️

ممنونم عزیزم❤️ بله منم مثبت شدم خدا رو شکر ولی ظاهرا تیتر بتام کم هست ۱۵۰ شده حالا نمیدونم چی پیش میاد باید تکرار بشه. امیدوارم به زودی برای شما و بقیه دوستان🙏

واااااای خداروشکر😍😍😍 الان یهو یادم افتاد آزمایش داشتی. ان شااالله ب سلامتی تا آخر❤️😍😍

اره امروز بود انشاءلله پس فردا دوباره تکرار میکنم 

قربونت برم عزیزم خیلی ممنون سلامت باشی🙏😍🙏😍🥺🥺

ممنونم عزیزم❤️ بله منم مثبت شدم خدا رو شکر ولی ظاهرا تیتر بتام کم هست ۱۵۰ شده حالا نمیدونم چی پیش می ...

الهییی شکر😍😍 چ روز خوبی بود. قربون امام حسن مجتبی علیه السلام برم😍❤️

ان شاالله ب سلامتی تا آخر 

2706