2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822144 بازدید | 669237 پست
بعد ابن همه سال دیگه چشامم دقیق شد اناجون.نصف پودر نصف اب   همه مدلش زدم     خودمو ...

شوخی میکنی یا جدی؟؟؟؟!!! 

😂😂😂😂😂😂

عزیزم پودر داخل شیشست تا آب توش نریزی که نمیتونی ازش برداشت کنی.... 

آب رو نصف میتونی بزنی اونم بر اساس حجمی که توشه نصفش رو میکشی تو سرنگ.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنون عزیزم اخه داروخانه دستور منو نگاه کرد میگم چرا دوتا نداد خب نکنه هرکدوم نیمه؟با هم میشه یک و ن ...

آخه اون آمپولا آکبند هستن‌ برای هر کدوم یه آب میذارن پیشش ولی بعضی وقتا استفاده نمیشه ، حالا دستور هرچی میخواد باشه عزیزم‌نگران اینش نباش حالا تو‌وضعیتت بهتره که برات دستور نوشتن من اونم ندارم

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آنا جون این یه تجربه است .برای نصف پودر ونصف آب باید یه آب ویه پودر کامل قاطی کنی ولی نصفش تزریق بش ...

نه عزیزم این اصلا درست نیست..... 

تو نصف پودر رو که باید میزدی رو دور ریختی.... 

پودر به تعدادی که گفته باید استفاده بشه داروی اصلی خود پودره.... 

آب برا بالا پایین کردن غلظتشه

شما برا اینکه دو پودر و یه آب بزنی یه آب رو باید داخل سرنگ بکشی بریزی کامل تو یکی از پودرها محلول حاصل رو بریزی تو پودر دوم و بازم حل شد بکشی تو سرنگ تزریق کنی.... 

یا اینکه نصف هر آب رو بکشی داخل سرنگ بریزی داخل یه پودر و اونو تزریق کنی و پودر دومم همینکارو بکنی باز نصف آب رو بکشی تو سرنگ تو پودر دوم بریزی و اونم جدا تزریق کنی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
آنا جون این یه تجربه است .برای نصف پودر ونصف آب باید یه آب ویه پودر کامل قاطی کنی ولی نصفش تزریق بش ...

عزیزم چند تا تخمک داشتی؟ 

بعد پانکچر؟ 

عزیزم چند تا تخمک داشتی؟  بعد پانکچر؟

۱۴ تا ۱۰تابالغ شد ۹تاش جنین شد من قبلش نیت امام جواد داشتم وافعا فقط ۹تا شد .همشونم خوبه عالی نیستن ولی توکلم به خداست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
آره عزیزم برا من رسما خونریزی بود یعنی با لک شروع نشد....  یهویی خونریزی....  حتی قشنگ ی ...

آره عزیزم منم ازاول انتقال اصلالک نداشتم ولی دیشب یهویی دیدم که لباس زیرم پرخون شده اونم خون رقیق وقرمزبعدشم که هردفعه میرفتم سرویس یک لخته دفع میکردم ،الانم ازصبح فقط درازکشیده ام ولکه بینی دارم،توکل به خدابخادنگه داره نگه میداره

ای جانم عزیزم، بله قطعا، وقتی اولین بار صورت ماهش رو ببینی اصلا دیگه هیچ کدوم از اینا یادت نمیاد 😍⁦ ...

صد در صد👌🏻انشالله تو دلیت سالم بیاد بغلت💋

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
2740

@iiiiiiiiiiimahi  

عزیرم اصلا جدای غلظتش نصف محلول رو که دور میریخته یعنی نهایتا یه پودر و یه آب میزده..... 

یعنی دو پودر و یه آب نمیزده.... 

یه پودر و یه آب میزده.... 

احتمالا تعداد تخمک کمتریم تو پانکچر ازش میگرفتن.... 

چون معمولا برا کسایی که هایپر میشن هاش سی جی یه دونه تجویز میشه که نذاره همه فولیکولها آزاد بشن.... 

آزمایش بتا خواستن ازتون اگه اونه که قبل پانکچر باید بدن‌جوابشو‌، مندفعه پیش دادم این آزمایشو‌چند ساع ...

دو تا ازمایش گرفتن اخه یکیش که جواب نداشت یکیشم جوابش رو زده ۲۲ ام

تحرک خوبه فقط نورفولوژیش کمه

خوب اونم شستشو میدن تا جایی که میدونم یعنی اسپرمهای خوب را تزریق میکنن.... 

البته مو تجربه ای یو آی ندارم اما به نظرم میاد باید اینطوری باشه درسته؟ 

من اونقدر شدید خونریزی کردم نمی تونستم تکون بخورم. همینطور ازم خون می اومد. دکترم گفت سریع دو امپول ...

خداروشکرکه بخیرگذشته،دعاکنین واسه منم به خیربگذره،دکترمن توداروهام هیچ تغییری ایجادنکرد،آنوکساروهم گفت ادامه بده

قربونت برم باشه عزیزم خدا نی نی شما رو هم حفظ کنه برام دعا کن بازم بگو خدا برام معجزه کنه 

عزیزم بچه شیر میدم برای شما وهمه منتظرها دعا میکنم دامن همتون سبز بشه فقط  به خواست خدا  ایمان داشته باش  وسعی کن بیخیال باشی موفق باشی گلم  

سلام دوستان خوب هستین همگی؟من به امید خدا دوباره دارم میرم تو سیکل پانکچر .....چند روز دیگه شروع سیک ...

عزیزم تنها توصیه من اینه.... 

تغذیه عادیت رو داشته باش.... 

از کسی تقلید نکن.... 

مناسب طبعت و بدنت بخور.... 

چیز جدید امتحان نکن.... 

سالم و مقوی بخور.... 

پر پروتئین... 

آب زیاد.... 

سفیده تخم مرغ آب پزم روزی دو تا بخور سرشار از پروتئینه.... 

زرده شو نخور... 

استراحت مطلق نکن بعد انتقال.... 

سرگرمی برا خودت جور کن.... 

مجله، فیلم، سریال، آهنگ، جدول، ذکر و ختم قران، ختم صد هزار صلوات،.... 

هر چیزی که برات خوشاینده و سرگرمت میکنه..... 

و اجازه نمیده فکرای چرت و پرت بکنی....