2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841978 بازدید | 670570 پست
زنگ میزنم رویان اصلا جواب نمیدن 😢 نسخه ام رو رویان نوشته واسم دگ اشتباه نمینویسه 

منم همیشه اب مقطر اضافه میاوردم  

حالا به تزریقاتی بیرونم نسخه رو نشون بوه 

قرار بود بهم بگی گونالات کلا چقد شد ؟🤔

الهی قربونش برم🥰،خداحفظش کنه براتون،خداروشکرکه حالش خوبه،شماهم خونریزیتون زیادبود؟

آره عزیزم برا من رسما خونریزی بود یعنی با لک شروع نشد.... 

یهویی خونریزی.... 

حتی قشنگ یادمه میخواستم برم حموم.... 

لباسامو در آوردم یهویی دیدم ببخشین لباس زیر خیسه تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم خونریزی بود یهویی دیدم کف دستم پر خون شد.... 

یعنی نفهمیدم چطور لباس پوشبدم و با ترس اومدم کنار مبل دراز کشیدم و سریع پاهامو گذاشتم رو مبل.... 

بعد تو اون شرایط زنگ زدم بیمارستان.... 

شکر خدا کمتر رو واسم پیدا کردن.... 

سریع گفت پا نشی بیایی بیمارستان... 

گفت فقط دو تا شیاف اضافه کن و فقط استراحت مطلق باش.... 

بعد چند روز کم کم کم شد و به لکه بینی و دفع لخته های کوچیک تبدیل شد.... 

بعد چند روز دیگه با ترس و لرز رفتم مطب سونو کرد گفت هماتوم داری.... 

کنترل خونسردی خیلی مهمه.... 

هر جی کمتر تو این شرایط بهت فشار بیاد و دستکاری بشی بهتره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مهراوه جون انشاالله خدا دلت رو شاد کنه و فردا با بتای عالی بیای خوشحالمون کنی ..دوستان عزیزم م ...

الهی عزیزمممم، میفهمم حالت رو، کار خوبی کردی خودت رو سبک کردی، آفرین بهت این یعنی توکل واقعی، توکل یعنی از چیزی نترسی ...

فکر کن اصلا نرفته بودی آزمایش، الان داشتی خوش و خرم با روحیه خوب و آروم به دردونه هات فکر میکردی و برای رشدشون انرژی میفرستادی، الآنم همین کارو بکن، بذار با قدرت به رشدشون ادامه بدن، شما هر کاری از دستت برمیومده انجام دادی و در نهایت توکل کردی، شک نکن خدا هم برات سنگ تموم می‌ذاره و بهترینها رو برات رقم میزنه عزیز دلممممم 🤲🌹⁦❤️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
الان خوبم صبح خیلی درد داشتم خون ریزیم خیلی زیاد نیست دودفغه رفتم دستشویی لخته خیلی کم اومد ولی مثل ...

خداروشکر خوشحالم که الان بهتری عزیزم

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
انشالله با بتای خوب بیای شما کاربر جدید هستی

کابر سمیرا هستن ۳۴ ساله فردا تست بتا مثبت.   دوستمه

بعد اون باید واسه من دعا کنید  

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2740
دکترت چی گفته برا منم دوتا پودر بود ک ب فاصله سه روز باید میزدم یکی و سه روز بعد انتقال یکی وسه روز ...

روش نوشته دوتا رو‌باهم بزنید ، من نمیدونستم یک آب مقطر استفاده کنم یا دوتا ،از داروخونه ای که‌گرفته بودم‌پرسیدم گفت با یه آب قاطی کن ،دکترم امروز نیست

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
من خوبم نی نی هم خوبه بیشتر اوقات تنهام من جفتم سرراهیه سزارین میشم خودم طبیعی دوس داشتم. فک ک ...

ان شاالله این مدت باقیمانده هم به سلامتی طی کنی و دردونه ت رو صحیح و سلامت در آغوش بگیری 😍

آره ضعف واقعا بده، من هنوزم نمیتونم چیزی بخورم، در حالت عادی تهوع ندارم زیاد ولی همین که لقمه اول رو میذارم دهنم هنوز قورت نداده شروع میشه ⁦☹️⁩

اوایلش زیاد ضعف نمی‌کردم ولی الان یه وقتایی بدجوری ضعف میکنم دستام میلرزه یعنی به هر غذایی فکر میکنم بدم میاد 😐⁦☹️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیرم وقتی خونریزی داره کی گفته دو تا با هم بزن و دیگه ادامه نده....  این که خودش تشدید میکنه ...

برای همین برای من بعدش شیاف اضافه کردم مگه من گفتم بعدش قطع  کنه. یا آمپول ادامه میدی یا شیاف. منم گفتم یدونه امپولم تبدیل شد به یه امپول و ۳ شیاف. برای قطع اون حجم خونریزی نیاز به دوز آمپول هست

خدایا شکرت
عزیزم زنگ بزن از دکترت بپرس....  برا بعضیا دو پودر و یه آب تجویز میشه برا بعضبا دو پودر و دو آ ...

دکترم امروز نیست روشم‌ننوشته ،از داروخونه ای که گرفتم گفت دو پودر و یک‌آبه

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
میدونید خانم آنا من همه کار کردم دکترا هم میگن تو اگه آمریکا هم بری برات کاری انجام نمی‌دن چون نازای ...

عزیزم وقتی چیزی رو بررسی نکردن چه ناشناخته ای؟؟؟؟؟ 

ببین مثلا اگه من میکروی سوم منفی میشدم. میگفتن ناشناخته هست قبول میکردم.... 

چون مثلا ایمنی انعقادی رو بررسی کردن و مشکلاتم رو شدن...

براشون دارو گرفتم.... 

رحمم بررسی شد.... 

اندومیتریوزم درمان شد.... 

این مشکلات ناشناخته نبودن با چند تا تست و آزمایش و هیسترو... قابل تشخیص و بررسی و درمان بودن.... 

این همه آزمایس و تست و روشهای بررسی شناخته شده هستن اگه قرار بود استفاده نشن به چه دردی میخورن پس؟ 

آزمایشها و تستها و سونو و هیسترو... همه ابزار های تشخیصی هستن که دکترهای خوب باید بتونن ازشون استفاده کنن.... 

ناشناخته وقتی معنی داره که واقعا ناشناخته باشه!!!! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706