2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864459 بازدید | 672328 پست
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من واقعا نمیدونم گریه های دخترم طبیعیه یا زیادیه؟ دلش انگار پیچ میزنه شربتم ...

عزیزم خوب آروغ نمیزنه.... 

شک نکن از همونه.... 

لااقل اگه برنه یه کن راحت میشه.... 

شاید اشتباه میزنی به پشتت.... 

ببین رو شونت باشه.... 

دستت رو کاسه کن بزنی قشنگ صدا میده.... 

بوم بومممم.... 

به خاطر ضربه نیستا صدای هواست.... 

من یادمه میخواستم آروغ بگیرم دوستام میگفتن بابا محکم نزن دردش میگیره.... 

میگفتم خیالتون راحت دردش بگیره گریه میکنه.... 

امتحان کن ببین اینطوری آروغ میزنه.... 

ببین هر جقدرم طول بکشه سعی کن آروغشو بگیری.... 

طفلک معلومه از شدت دلپیچه گریه میکنه.... 

راسای صدای آب خبلی کمک میکنه... 

من برا وروجکام میذاشتم خیلی آروم میشدن..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من واقعا نمیدونم گریه های دخترم طبیعیه یا زیادیه؟ دلش انگار پیچ میزنه شربتم ...

راستی بین شیردهی هم دو ساعت فاصله بده.... 

آروغشم بگیر.... 

قلقش رو پیدا کن.... 

مطمئن باش خیلی بهتر میشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا من آمپول آزاد سازی دو پودر دادن‌که کنار هر پودر یه آب هست همون آمپول hcg رو‌میگم‌ اونو‌باید دو‌پ ...

عزیرم مهم نیست اون آبمقطره ،میتونی دوتا شو جدا جدا با آب مقطر قاطی کنی،بزنی به دوطرف 

برا من آمپول آزاد سازی دو پودر دادن‌که کنار هر پودر یه آب هست همون آمپول hcg رو‌میگم‌ اونو‌باید دو‌پ ...

دکترت چی گفته برا منم دوتا پودر بود ک ب فاصله سه روز باید میزدم یکی و سه روز بعد انتقال یکی وسه روز بعد 

حتی برا بعضی ها نصف امپول و میدن ببین روش چی نوشته 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2731
سلام . دوستم امروز دوازدهم پری هستش آمپول سینال اف زده بودش و امروز رفته دکتر بهش گفته ک اصلا تخمک ف ...

والا چی بگم.... 

برا ذخیره یک سینال تجویز کردن.... 

سینال همینطوریشم برا خیلیا جواب نداده.... 

نه اینکه همه جواب نگرفتن.... 

بودن دوستایی که جواب گرفتن اما خوب برا ذخیره یک بهتر بود داروی بهتری استفاده منه که شانس جواب گرفتن بالا بره.... 

من خودم ذخیرم 1/4 بود با داروهای خارجیم به سختی بدنم جواب میداد.... 

هم دز بالا هم خارجی.... 

من سیکل سوم که بهترین داروهارو گرفتم نهایتا ده تا تخمک عالی داشتم.... 

دفعات قبلم ۶ تا تخمک گرفتن.... 

هر دفعه هم داروهام خارجی بودن.... 

ی سوال دوستان یادم رفته ب کلی برا آی وی اف موقع تخمک کشی آمپول اچ سی جی آزاد سازی نمیدن ؟

بله ۳۶ ساعت قبل عمل.... 

پس تشخیص هر دکتر فرق داره🤔🤔 اخه سوالم شده که مثلا اگه پروژسترون نزنن باعث میشه لانه گزینی نشه ذه ...

نه عزیزم پروژسترون رو میدن که هورمون پروژسترون به صورت مصنوعی بالا بره چون ماها سیکلمون غیر نچراله حالا برا بعضیا که کمتر دارن احتمالا شرایطتشون ایجاب کرده.... 

تو این جزئیات به هر حال دکترا خبلی بهتر از ماها میدونن.... 

ببین مثلا یه درصد ممکنه یه دارویی توسط دکتر فراموش بشه اینجا یاداوری ما میتونه کمک کنه اما تو دز داروها دیگه دکترامون مطمئن باشین بهتر از ما میدونن.... 

سلام دوستان گلم.من فردا آزمایش دارم.باوجود اینکه امیدی ندارم به مثبت بودنش.انگاری عادت کردم هربار نا ...

عزیرم برات بهترینارو از خدا میخوام.... 

سلام خانوما کسی شوهرش آزو اسپرم نیست اینجا؟ینی ازو نمیتونه میکرو یا ای وی اف کنه؟لطفا اگه تجربه داری ...

عزیزم چرا نتونه....

اینجا دوستان آزو اسپرمب خیلی بودن جواب گرفتن.... 

صفحه اول رو ببین خلاصه درمان ۶۰۰ صفحه اول تاپیکه.... 

ببین چند تا مامان آرو اسپرمی داریم.... 

یادمه آزو ها رو با رنگ سبز نشون میدادم.... 

عزیزم اگه بتونم با تسه اسپرم بگیرن چرا که نه.... 

مهم اینه ازش بتونن اسپرم بگیرن.... 

اگه آزو انسدادی باشه یعنی به هر حال اسپرم داشته باشه فقط تو منیش نداشته باشه میتونن.... 

بچه هاخوردن قارچ دربارداری ضرر نداره که؟

بعید میدونم.... 

من که میخوردم.... 

پختش که اصلا بعید میدونم مشکلی داشته باشه.... 

من خامشم میخوردم.... 

دوستان من لرز گرفتم. همیشه قبل از پریودی لرز می‌گرفتم.علامت بدیه؟!

عزیزم معمولا علایم بارداری و پریودی یکین.... 

انشالله که بارداری.... 

روز 7 دقیقا سه شنبه هفته قبل انتقال دادم خیلی دیگه ناجوره مال من

اگرلکه بینی داری زنگ بزن به دکترت داروهاتو اضافه میکنن نگران نباش

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
2706