2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822111 بازدید | 669237 پست
ب امید خدا ان شاالله ک همشون جنین با کیفیت شن ب زودی مامان شی الان شکمت ورم هم کرده ؟دکتر نگفت اب او ...

شکمم درد میکنه عزیزم نه من هایپر نمیشم اوندفعه ام نشدم 

تخمکام خب زیاد نیس که 

ان شاالله این مدت باقیمانده هم به سلامتی طی کنی و دردونه ت رو صحیح و سلامت در آغوش بگیری 😍 آره ضعف ...

من دیشب قبل ساعت ۹ یهو نیم ساعت خوابیدم بعدش بلند شدم داشتم ضعف میکردم خیلی گرسنم بود نمیدونم چم شده بود انگار قلبم فشرده می شد از ضعف...ضعف و حالت تهوع خیلی بده ولی به شیرینی مادرشدن می ارزه خداروشکرکه بارداری💋♥️

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاا این دستور امپول ازاد سازی منه ببینین  ینی این سه تا پودر رو با ی دونه و نصف ...

آهان ساعت رو دیدم.... 

به نظر کمتر از ۳۶ ساعت تا وقت عمل فاصله داره.... 

چون 36 ساعت بود ساعت 1:45 ظهر باید وقت عمل میدادن.... 

ببین برداشت خودمو میگم.... 

یعنی استناد نکنی.... 

طبق برداشت من.... 

مثلا کسی که هایپر میشه هاش سی جی یه دونه میزنه.... 

برا اینه که نذارن همه فولیا آزاد بشن و براش خطرناک بشه.... 

ولی افراد عادی که تعداد فولیاشون نرماله دو تا میزنن.... 

حالا نمیدونم دقیقا تایم عملتون ۹:۴٠ هست یا گفتن اون تایم بیمارستان باشین.... 

خلاصه یا ۳۶ ساعت رو چون کم کردن هاش سی جی رو بیشتر کردن.... 

یا قراره همون 36 ساعته عمل پانکچر انجام بشه اما میخوان بیشتر فولیکول بالغ بشه.... 

بازم میگم این برداشت منی هست که اصلا سواد پزشکی ندارم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
شکمم درد میکنه عزیزم نه من هایپر نمیشم اوندفعه ام نشدم  تخمکام خب زیاد نیس که

آها پس ان شاالله بعد از پانکچر ب سلامتی انتقال میدی 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
آهان ساعت رو دیدم....  به نظر کمتر از ۳۶ ساعت تا وقت عمل فاصله داره....  چون 36 ساعت بود ...

نمیدونم دگ عزیزم بمن گفتن ۱:۴۵ دقیقه ۱۵ ام بزن ینی امشب ۹:۴۵ دقیقه ۱۶ ام بیمارستان باش 

2740
من دیشب قبل ساعت ۹ یهو نیم ساعت خوابیدم بعدش بلند شدم داشتم ضعف میکردم خیلی گرسنم بود نمیدونم چم شده ...

ای جانم عزیزم، بله قطعا، وقتی اولین بار صورت ماهش رو ببینی اصلا دیگه هیچ کدوم از اینا یادت نمیاد 😍⁦❤️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
من فک میکردم اگه جنین صعیف باشه بعد پانکچر امتقاا میدن 🤔

نه عزیزم شرایطتو میبینن اکه هایپر نشی ب احتمال زیاد انتقال میدن بازم بستگی ب نظر دکترت داره 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
بچه هاا این دستور امپول ازاد سازی منه ببینین  ینی این سه تا پودر رو با ی دونه و نصف ...

شما بخوایی دقیق 1/5 اب رو بکشی ببین هر آب چقدره.... 

چند سی سی هست.... 

یه سرنک بزرگ انتخاب کن یکیو کامل بکش....

مثلا فرض میکنیم ۳ سی سی باشه... 

همه رو بکشی سه سی سی داخل سرنگ هست از دومیم مثلا انقدر بکش که داخل سرنگ مثلا بشه ۴/۵ سی سی... 

حالا آب رو داخل یکی از پودرا بکن حل شد مجدد بکش داخل سرنگ و دوباره تو پودر دوم خالی کن.... 

بعد مجدد تو پودر سوم.... 

نهایتا سرسوزن رو حتما عوض کن چون حسابی کند شده و خیلی دردناکه تزریق با سرسوزن کند... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
جواب منم میدی عزیزممم لطفااااا😢

عزیزم کدوم سوال؟