2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822066 بازدید | 669237 پست
نه فقط تا تونستن بهم سونو الکی و آزمایش تیرویید ....هیچ درمان تخصصی یا آزمایش تخصصی نکرفتن

حتما یه ازمایش ایمنی انعقادی برو...منم ناباروری ناشناخته بودم انتقال اولم بتام ۱۴ شد..انتقال دومم  بتام ۱۵۰۰ بود وای ۸ هفته سقط شد..با ازمایش فهمیدم مشکل ایمنی دارم که با دارو خدارو شکر درست شد و انتقال سومم برام موند..تازه دکتر میگفت می تونی حتی طبیعی هم دیگه باردار بشی ولی من صبر نکردم شش ماه بعد سقط انتقال دادم که بارداری الانمه

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝
حتما یه ازمایش ایمنی انعقادی برو...منم ناباروری ناشناخته بودم انتقال اولم بتام ۱۴ شد..انتقال دومم &n ...

بتا منم الان چهارده هست من دفعه دوم ای وی اف کردم .گفت باید دوباره تکرار کنی ..آزمایش ایمنی انعقادی دکتر زنان باید بنویسه ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفتته،چی استفاده کردی

۵هفته اینا الان اومدم سونو دوتا امپول پروژسترون باهم ویدونه هم شیاف البته برا روز اول گفت هر ۱۲ ساعت شیاف بزار مقعدی هم بزار

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم
رفتم مام، هزینه ای وی اف تعیین جنسیت با دارو حدود 50 تومن میشه تازه یسری ازمایش و دارو هست که جداسای ...

به سلامتی قربون دستت زحمت کشیدی انشالله شما نتیجه بگیری منم جسورتر بشم برم مام کدوم دکتر و انتخاب کردی

2728
بتا منم الان چهارده هست من دفعه دوم ای وی اف کردم .گفت باید دوباره تکرار کنی ..آزمایش ایمنی انعقادی ...

اره عزیزم .همون دکتر زنان می نویسه...بهش بگو کل فاکتورا ایمنی انعقادی رو بنویسه..چون بعضی دکترا سرشون نمیشه.پیش یه دکتر خوب برو 

خانمها کسی آدرس داروخونه آنلاین بلده پیج یا شمارشو بده که کپسول آووبست و فرتیل آید داشته باشه

عزیزم من از سایت سرمه دان همه مکملامو خرید کردم 

اووبوست و فرتیل اید هم خریدم 

خرید بالای ۴۰۰ ارسالش رایگانه

پرداخت درب منزلم داره

بچه ها تورو خدا کسی بتا مشکوک داشته

عزیزم مدبتای 18 هم یادمه مامان داشتیم و بتاش رشد کرد.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2740
عزیزم من نداشتم....  یعنی من اولین بار از شما میشنوم آزمایش برا کنترل آزادسازی...  جالبه ...

منم اینبار ندارم ، دفعه پیش داشتم توی مرکز بین المللی تبریز میخواستن اونجا‌کلا خیلی کاراش بیخود بود 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
مرسی عزیزم .شما چندسال نازایی داشتید

من ۴ سال و نیمه عروسی کردم..یه سال بعد عروسی بچه می خواستیم..سه سال و نیم درگیر دکتر رفتن بودم..

من دفعه قبل هشت تا تخمک ذاشتم گفتن چهارتاش بالغ نشده و از اون چهار تام دو تا تشکیل شد که ضعیف ب ...

من اینبار میگم چندتا جنین داشتی یا هنوز نرفتی پانکچر ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
بتا منم الان چهارده هست من دفعه دوم ای وی اف کردم .گفت باید دوباره تکرار کنی ..آزمایش ایمنی انعقادی ...

ازمایش دومت رو حتما بده...من پارسال بود ندادم..دکترم گفت بایستی تکرار میکردی

برا من آمپول آزاد سازی دو پودر دادن‌که کنار هر پودر یه آب هست همون آمپول hcg رو‌میگم‌ اونو‌باید دو‌پودر و‌یک‌ آب بزنیم‌ یا هر کدوم از پودر ها رو‌با آب خودش‌ بزنیم ؟اگه کسی میدونه‌جواب بده لطفا