2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820713 بازدید | 669186 پست
ممنون شوره جان برام دعا کن با نی نیت .. انشاالله که اونطوری میگین باشه به خدا بگو دل رقیه رو شاد کرد ...

رقيه جااااان نگران نبااااااش احتمالاااا چند قلو بودن رشد يكيشون متوقف شده عزيزم ان شالله خود امام جواد محافظ تو دليت هست برات ايت الكرسي خوندم عزيزم فرداهم بري كه زوده دو روز بعد برووووو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما كلا اقدام نكردين؟ ازكجا نميدوني بچه اولت پسره خيلي حيفه كه طبيعي ادم باردار بشه و بخاد بياد تو ...

طبیعی اقدام کردم ولی بخاطر  استرس باردار نمیشم، شما نمیدونین منو شوهرم چقد استرس میکشیم موقع اقدام

با استراحت خوب میشه سمت گودی کمر میشه. ولی امروز خیلی بیشتره.ولی دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم بدنم خی ...

عزيزممم ٣٥ هفته اي؟

دردا بيشتر و بيشترميشه هرچي به اخرا نزديكتر ميشي

من از بس دراز بودم هيچي حسي رو نداشتم ولي خواهرم ميگفت قشنگ حس ميكنم تو لگنمه و بسختي راه ميرفت قشنگ كج

يا خيليااا تو مطب  ميرفتم تنفساشون دچارمشكل شده بوو

يا كمردرد و دل درد داشتن

ان شالله اين چندهفته باقي مونده رو بسلامت طي ميكني👩‍❤️‍💋‍👩

2731
طبیعی اقدام کردم ولی بخاطر  استرس باردار نمیشم، شما نمیدونین منو شوهرم چقد استرس میکشیم موقع اق ...

چرا استرس فقط صرف جنسيت؟؟؟ يا كلاا؟

اگه سال اقدامتون بيشتر از يكساله كه كار خوبي كردين پيگير اي وي اف شدين

من يپيامتون رو خوندم فكر كردم فقط براي جنسيته

سلام بله حتما استفاده کن عدد تیروئید منم همین بود روزانه ۵۰ میخوردم بهتره عددش زیر دو بیاد و اصلا ...

ممنون 

تماس گرفتم گفتن باید خود دکتر مرکز ویزیتت کنه ، چند روز دیگ باید برم فک کنم خودشون لازم باشه زیادش میکنن 

خودمم فک میکنم کم باشه ۳ روز در هفته 

2738
فدات شم اکرم جون یکم آروم تر شدم همش احساس میکنم به خاطر دعاهایی هست که در حقم میکنین ..باشه سپردم ب ...

ان شاالله عزیزم ان شاالله که تمام این سختی ها و پشت سر میذاری و ب سلامتی بغلشون میگیری الهی آمین دعای همه ی ما پشتته 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
چقدر این‌جزئیات استرس میاره برای من ❤ ممنون جواب دادی گلم 

خواهش میکنم عزیزم خواهشا استرس نگیر برا این چیزای کوچیک خوده این راه پر از چالشه بخوای برا هر چیزه کوچیک استرس بگیری ک نمیشه

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

رقیه جان لطفا استرس رو ک الان بدترین چیزه از خودت دور کن

همونجور ک بچه ها گفتن احتمالا دو یا سه قلو بوده ک رشد یکی دوتاشون متوقف شده و اون یکی بخوبی داره رشد میکنه😍😍

وگرنه اگرخدای نکرده چیز دیگه بود بتات از بتای اول بالاتر نبود

من برای سلامتی تو دلیت سوره یاسین ب نیتت خوندم و ایت الکرسی و ی دور ذکر یا جوادالايمه ادرکنی

ان شاالله خود اما جواد مراقب هدیه ای ک بهت داده هست🤲🏻🤲🏻💚💚💚💚

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
رقيه جااااان نگران نبااااااش احتمالاااا چند قلو بودن رشد يكيشون متوقف شده عزيزم ان شالله خود امام جو ...

قربونت برم خواهر انشاالله انشاالله که اون طوری میگی باشه به حق امام رضا ..میگم یا امام جواد من به شما متوسل شدم برام از خدا بچه بخوایین الان که دلمو شاد کردی دلخوشیم رو ازم نگیر بچم رو بهم ببخش ..بعد هشت سال و کلی اذیت کشیدن بچم رو آوردی تو دلم خودت مواظبش باش 🤲🤲🤲برام از ته ته دلت دعا کن بگو یبار دیگ خدا برام معجزه کنه فدات شم

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
رقیه جان لطفا استرس رو ک الان بدترین چیزه از خودت دور کن همونجور ک بچه ها گفتن احتمالا دو یا سه قلو ...

😭😭😭قربونت برم فریناز جون خدا روشکر که شما رو دارم برام دعا میکنین .. انشاالله خدا از زبونت بشنوه و حداقل یکیش رو تو دلم برام نگه داره ..فریناز تو این چند روز من دل بستم به بچم چقدر خدا رو شکر کردم و گفتم روزهای سخت منم تموم شدن ..حالا میگم ای خدایی که دلم شاد کردی و همه ی امیدم شدی برام نگه دار بچم رو ..فقط خدا می‌دونه الان تو چه برزخی هستم برام دعا کن از ته ته دلت بگو خدا بازم برام معجزه کنه 🤲🤲

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
ان شاالله عزیزم ان شاالله که تمام این سختی ها و پشت سر میذاری و ب سلامتی بغلشون میگیری الهی آمین دعا ...

قربونت برم انشاالله 🤲🤲🤲

2706